Zegarki G-SHOCK są znane ze swojej wytrzymałości, siły i sportowego charakteru, a to za sprawą innowacyjnego systemu antywstrząsowemu Shock Resist, a także licznym funkcjom, które sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Gba-800

(1)

Popularność
  1. Czerwcówka! -10% zniżki
    Bestseller
Popularność

G-SHOCK to charakterystyczne zegarki o specyficznym wyglądzie. Z powodu wielu udogodnień wykorzystywanych w obrębie technologii, a także samej wygody użytkowania, marka zyskała ogromną popularność wśród fanów firmy Casio i sportowych zegarków. Ten rozchwytywany status G-SHOCKów pozwolił stać się im niezależną marką. Jedną z kolekcji G-SHOCK jest seria GBA-800.

G-SHOCK GBA-800 - praktyczność zawsze i wszędzie

Wysoka jakość oraz zaawansowanie technologiczne zegarków G-SHOCK jest znane od 1983 roku. Z każdą kolejną serią są wprowadzane nowe funkcje, które mają bezpośredni wpływ na wygodę użytkowania. Nie inaczej było z kolekcją G-SHOCK GBA-800. Jedną z najważniejszych zalet jest wyposażenie tych modeli w energooszczędną technologię Bluetooth®, za której sprawą w łatwy i szybki sposób można sparować zegarek z telefonem. Takie rozwiązanie pozwala na monitorowanie i śledzenie aktywności fizycznych w oparciu o wbudowany Step Tracker. Z poziomu telefonu można również sterować timerem, stoperem oraz ustawiać alarmy.Dodatkowo, w każdym zegarku G-SHOCK GBA-800 jest możliwość sprawdzenia aktualnej godziny i daty oraz skorzystania z czasu światowego i podwójnego.

G-SHOCK GBA-800 - znajdź swój wymarzony zegarek

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego modelu G-SHOCK, to zapraszamy Cię na stronę sklepu internetowego Zegarownia, gdzie będziesz mógł wybrać jeden z dziewięciu dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych G-SHOCK GBA-800. Już dziś zakup swojego G-SHOCK w przystępnej cenie!