Marka Casio G-Shock to prawdziwy lider wśród zegarków sportowych – ich flagowa linia zbiera doskonałe opinie już od 30 lat i nie wygląda na to, by coś się w tej kwestii miało zmienić. Przeciwnie – popularne zegarki G-Shock wciąż ewoluują a Casio nieustannie zaskakuje coraz to nowymi modelami i seriami. Jedną z nich jest Casio G-Shock Gravitymaster – zegarek do zadań specjalnych.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Gravitymaster

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jesteś aktywnym człowiekiem, który w trakcie aktywności, nie boi się pobrudzić? Mamy dla ciebie zegarek idealny! G-Shock Gravitymaster to seria dla tak wymagających osób, którzy docierają ze swoim zegarkiem na krańce własnych wytrzymałości. Lubisz ryzyko? G-Shock Gravitymaster są właśnie dla ciebie!

Seria G-Shock Gravitymaster – zegarki do zadań specjalnych

Najlepszy użytek z serii Casio Gravitymaster zrobią oczywiście miłośnicy adrenaliny i wyczynowcy, poświęcający się sportom ekstremalnym. Zegarki te zostały wyposażone w wysoki poziom wodoszczelności, wynoszący aż 200 metrów, dzięki czemu są doskonałym narzędziem wspomagającym pracę każdego nurka. Pozwalają one na nurkowanie na naprawdę duże głębokości bez ryzyka uszkodzenia zegarka – część z nich ma wbudowany zawór helowy, pozwalający na wyrównanie stosunków ciśnień między wodą a zegarkiem, a to z kolei umożliwia dłuższe przebywanie na znacznej głębokości.

Należy także wspomnieć o bezpieczeństwie tych zegarków – odporność została zapewniona dzięki autorskiemu systemowi G-Shock, który niweluje wstrząsy, jakich doznaje zwykle zegarek. Oznacza to, że każde uderzenie czy upadek nie jest niebezpieczne dla mechanizmu zegarka. Ponadto modele chronią wytrzymałe koperty, wzmacniane w przypadku niektórych modeli karbonem.

Jeśli poszukujesz wytrzymałych, przygotowanych na wszystko zegarków, seria Casio G-Shock Gravitymaster jest dla Ciebie! Zamów już teraz i sprawdź, jak doskonale zostały zaprojektowane!