Wszyscy miłośnicy mocnych wrażeń doskonale wiedzą, jak ważne jest wcześniejsze przygotowanie odpowiedniego sprzętu, mogącego, w krytycznej sytuacji, uratować nawet życie. Dlatego wybierają jedynie najwyższej jakości urządzenia – od najbardziej wytrzymałych kasków poczynając, na niezwykle dokładnym sprzęcie, jak paralotnie lub motocykle kończąc. Jak się okazuje, do niezbędnego sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo w uprawianiu sportów ekstremalnych należą także zegarki – mowa tu oczywiście o niezawodnych.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Master Of G

(8)

Popularność
 1. Bestseller
  Zegarek męski Casio G-SHOCK Rangeman Zegarek męski Casio G-SHOCK Rangeman
  Darmowa dostawa 24h
  1 299,00 zł

  G-SHOCK Rangeman GW-9400Y-1ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Zegarek Casio G-SHOCK Mudmaster Zegarek Casio G-SHOCK Mudmaster
  Darmowa dostawa 24h
  3 499,00 zł

  G-SHOCK Casio Mudmaster GWG-1000-1A3ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 5. -10%
  Zegarek Casio G-SHOCK Waveceptor Gravity Defier Zegarek Casio G-SHOCK Waveceptor Gravity Defier
  Darmowa dostawa 24h
  1 419,00 zł 1 277,00 zł

  G-SHOCK Casio Waveceptor/Gravity Defier GW-3000M-4AER

  Ocena:
  98%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Zegarki Casio G-Shock Master of G to niezwykłe urządzenia to konieczne wyposażenie dla każdego fana krążącej w żyłach adrenaliny – dzięki swoim funkcjom zapewniają dokładne informacje, które przydać się mogą wszystkim sportowcom, wybierającym ekstremalną stronę swoich dyscyplin.

Najlepsze modele zegarków G-Shock Master of G – wybierz Mistrza!

Dzięki swoim licznym funkcjom zegarki Casio znajdujące się w grupie Master of G, czyli najlepszych modelach kultowych G-Shocków stanowią prawdziwy powód do dumy dla producenta, a także dla ich właściciela. Ładowanie zegarka energią słoneczną to tylko jeden z powodów, dla których warto wybrać jeden z modeli Casio. Seria Mudmaster, przygotowana z myślą o podróżnikach i pionierach, posiada także wbudowany barometr, termometr i kompas, co zapewnia dostęp do aktualnych informacji pogodowych a także orientację w terenie. To doskonała wiadomość dla każdego, kto wybiera się w dłuższe podróże w miejsca, w których trudno przewidzieć warunki pogodowe. Z kolei G-Shock Frogman to absolutnie niezbędny czasomierz dla każdego nurka, który swoją pasję zamienił w profesjonalne zajęcie. Dzięki rewelacyjnemu systemowi informującemu o zbyt szybkim zanurzeniu, Casio G-Shock Frogman potrafi uchronić przed negatywnymi skutkami choroby dekompresyjnej. Ponadto informuje o aktualnym poziomie zanurzenia, temperaturze wody oraz pozwala na zapamiętywanie pomiarów nurkowania!

Seria zegarków Master of G to coś dla Ciebie!

Bez względu na to, jaki sport uprawiasz, zegarki Casio Master of G to coś dla Ciebie! Dzięki doskonałemu zaprojektowaniu każdego detalu sprawią, że zarówno ulubiona dyscyplina jak i wędrówki po nieoznakowanych szlakach staną się bezpieczne i jeszcze bardziej przyjemne. Master of G to także gwarancja dynamicznego i unikalnego wyglądu – wyróżnij się spośród innych posiadaczy zegarków!