Zegarki Casio G-Shock od dawna pojawiają się wśród czołowych zegarków w sklepach na całym świecie. I pomimo że od premiery pierwszego modelu minęło już wiele lat, Casio nie zapomina o jednej ze swoich najciekawszych serii i nieustannie wprowadza na rynek nowe modele. W sklepie Zegarownia posiadamy wiele z nich – dzięki śledzeniu aktualnych trendów i nowości na rynku zegarków, możemy zaproponować naszym klientom najnowsze zegarki Casio G-Shock już niedługo po ich premierze.

czytaj dalej

Nowości - Zegarki G-Shock

(8)

Popularność
 1. Czerwcówka! -10% zniżki
  -10%Nowość
 2. Czerwcówka! -10% zniżki
  -10%Nowość
 3. Czerwcówka! -10% zniżki
  -10%Nowość
 4. -10%Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Nowość
Popularność

G-Shock to najpopularniejsza seria od japońskiej marki Casio. Dała nam się poznać jako zegarki niezniszczalne. Towarzyszyć ci będą niezależnie od sytuacji. Zakup swój G-Shock i ciesz się tym wyjątkowym zegarkiem na lata.

Zegarki G-Shock – dlaczego warto?

Zegarki z serii Casio G-Shock warto wybrać z kilku powodów. Jednym z nich jest ich niezawodność i niezwykła precyzja, gwarantowana dzięki doskonałym mechanizmom kwarcowym japońskiego wykonania. Drugim – oczywiście tytułowy moduł G-Shock, który zapewnia stuprocentową ochronę przed uszkodzeniami mechanizmu powstałymi w wyniku wstrząsów lub upadków. Ta funkcja doskonale sprawdza się w zegarkach należących do sportowców oraz wyczynowców wszelkiej maści – dzięki niej żaden przypadkowy upadek nie zagrozi pracy zegarka. Inną ciekawą możliwością jest wbudowany w niektóre zegarki G-Shock moduł Tough Solar, pozwalający na czerpanie energii słonecznej ze światła słonecznego.  Zapewnia to dużo dłuższą żywotność baterii, która w dodatku będzie ładowała się podczas każdej ekspozycji na światło słoneczne.

Nowości G-Shock – prawdziwa gratka dla łowców nowinek

Wśród nowych męskich zegarków Casio G-Shock możemy zaproponować między innymi świetny model Casio G-Shock Gravitymaster 35th Anniversary Gold Tornado Gravitymaster Limited GPW-2000TFB-1ADR, wypuszczony z okazji 35-lecia istnienia serii G-Shock. Ten niezwykły zegarek pochodzi z limitowanej edycji zegarków Casio, posiada także funkcję Smart Access, zapewniającą sterowanie zegarkiem jedynie poprzez pokręcanie koronki. Dzięki zegarkowi można również sterować telefonem – posiada także wbudowane systemy aktualizujące godzinę dzięki GPS oraz odbieranym falom radiowym.