Zegarki Casio G-Shock od dawna pojawiają się wśród czołowych zegarków w sklepach na całym świecie. I pomimo że od premiery pierwszego modelu minęło już wiele lat, Casio nie zapomina o jednej ze swoich najciekawszych serii i nieustannie wprowadza na rynek nowe modele. W sklepie Zegarownia posiadamy wiele z nich – dzięki śledzeniu aktualnych trendów i nowości na rynku zegarków, możemy zaproponować naszym klientom najnowsze zegarki Casio G-Shock już niedługo po ich premierze.

czytaj dalej

Nowości - Zegarki G-Shock

(18)

Popularność
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. BestsellerNowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Nowość
 9. Nowość
 10. Nowość
 11. Nowość
 12. Nowość
 13. Nowość
 14. Nowość
 15. Nowość
 16. Nowość
 17. Nowość
 18. Nowość
Popularność

G-Shock to najpopularniejsza seria od japońskiej marki Casio. Dała nam się poznać jako zegarki niezniszczalne. Towarzyszyć ci będą niezależnie od sytuacji. Zakup swój G-Shock i ciesz się tym wyjątkowym zegarkiem na lata.

Zegarki G-Shock – dlaczego warto?

Zegarki z serii Casio G-Shock warto wybrać z kilku powodów. Jednym z nich jest ich niezawodność i niezwykła precyzja, gwarantowana dzięki doskonałym mechanizmom kwarcowym japońskiego wykonania. Drugim – oczywiście tytułowy moduł G-Shock, który zapewnia stuprocentową ochronę przed uszkodzeniami mechanizmu powstałymi w wyniku wstrząsów lub upadków. Ta funkcja doskonale sprawdza się w zegarkach należących do sportowców oraz wyczynowców wszelkiej maści – dzięki niej żaden przypadkowy upadek nie zagrozi pracy zegarka. Inną ciekawą możliwością jest wbudowany w niektóre zegarki G-Shock moduł Tough Solar, pozwalający na czerpanie energii słonecznej ze światła słonecznego.  Zapewnia to dużo dłuższą żywotność baterii, która w dodatku będzie ładowała się podczas każdej ekspozycji na światło słoneczne.

Nowości G-Shock – prawdziwa gratka dla łowców nowinek

Wśród nowych męskich zegarków Casio G-Shock możemy zaproponować między innymi świetny model Casio G-Shock Gravitymaster 35th Anniversary Gold Tornado Gravitymaster Limited GPW-2000TFB-1ADR, wypuszczony z okazji 35-lecia istnienia serii G-Shock. Ten niezwykły zegarek pochodzi z limitowanej edycji zegarków Casio, posiada także funkcję Smart Access, zapewniającą sterowanie zegarkiem jedynie poprzez pokręcanie koronki. Dzięki zegarkowi można również sterować telefonem – posiada także wbudowane systemy aktualizujące godzinę dzięki GPS oraz odbieranym falom radiowym.