Zegarków z linii G-SHOCK nie trzeba nikomu przedstawiać. Znane są przede wszystkim ze swojego innowacyjnego systemu antywstrząsowego i licznych udogodnień, które świetnie sprawdzą się dla miłośników aktywnego stylu życia.
czytaj dalej

Zegarki G-Shock Frogman

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

G-SHOCK zyskał na tyle dużą popularność, że stał się wręcz oddzielną marką, w ramach której powstało wiele kolekcji. Z roku na rok producenci proponują coraz bardziej zaawansowane technologicznie modele. Większość z nich znajdziesz na Zegarowni. Jedną z serii zegarków G-SHOCK jest Frogman.

G-SHOCK Frogman - zegarek dla miłośników morskich przygód

G-SHOCK Frogman był jednym z pierwszych modeli z linii “Master of G” - zaprojektowanej do zadań specjalnych. Stworzono go przede wszystkim z myślą o nurkach, którzy używają akwalungu - stąd poziom wodoszczelności zegarków wynoszący 200 metrów. Pierwszy model serii został ogłoszony w 1993 roku. Od tamtego czasu kolekcję ulepszano aż czterokrotnie. Najnowszy projekt z serii Frogman pochodzi z 2016 roku. Dzięki poczwórnemu sensorowi precyzyjnie mierzy on głębokość i temperaturę wody oraz ciśnienie atmosferyczne. Wyposażono go także w dokładny kompas i alarm chroniący przed za szybkim schodzeniem na głębokości. Wskaźniki pływów i faz księżyca pozwalają wybrać najdogodniejszą porę nurkowania.

G-SHOCK Frogman - wybierz model dla siebie

Jeśli powyższy opis wydał Ci się interesujący, pewnie zastanawiasz się, który zegarek z kolekcji Frogman wybrać. W sklepie internetowym Zegarowni znajdziesz najwyższej jakości oryginalne modele w wyjątkowej promocyjnej cenie. Estetyczny wygląd i wysoka funkcjonalność idą u nas w parze! Odkryj swojego wymarzonego G-SHOCKA już dziś!