Wśród zegarków Casio znajduje się wiele interesujących modeli, które wyróżniają się spośród pozostałych czasomierzy na pierwszy rzut oka. To linia Specials, składająca się z zegarków znacznie wyróżniających się z grona pozostałych zegarków G-Shock.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Specials

(12)

Popularność
 1. LIMITED EDITION
 2. LIMITED EDITION
 3. LIMITED EDITION
 4. LIMITED EDITION
 5. LIMITED EDITION
 6. LIMITED EDITION
 7. LIMITED EDITION
 8. LIMITED EDITION
 9. LIMITED EDITION
  -10%
  Zegarek Casio G-SHOCK Full Metal Limited Edition Zegarek Casio G-SHOCK Full Metal Limited Edition
  Darmowa dostawa 24h
  7 899,00 zł 7 109,00 zł

  G-SHOCK Full Metal Limited Edition GMW-B5000TCF-2ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 10. LIMITED EDITION
  -10%
  Zegarek Casio G-SHOCK Style 90'S Full Metal Case Limited Zegarek Casio G-SHOCK Style 90'S Full Metal Case Limited
  Darmowa dostawa 24h
  2 599,00 zł 2 339,00 zł

  G-SHOCK Casio Full Metal Case Limited GMW-B5000D-1ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 11. -30%
  Zegarek Casio G-SHOCK Classic Zegarek Casio G-SHOCK Classic
  Darmowa dostawa 24h
  599,00 zł 419,00 zł

  G-SHOCK Classic DW-6900LS-2ER

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Wyjątkowość G-Shock Specials opiera się nie tylko na rewelacyjnym wyglądzie i świetnych funkcjach, ale także na doskonałości konstrukcji, która zapewnia rewelacyjną niezawodność i praktyczność tych zegarków w każdych warunkach. To fantastyczne modele dla wszystkich miłośników marki, zasługujące także na zajęcie miejsca w zbiorach każdego kolekcjonera.

Znajdź swój styl z zegarkiem G-Shock Specials

Wśród modeli G-Shock Specials znajdują się zegarki o różnych wariantach stylistycznych, co zapewnia dopasowanie do każdego niemal użytkownika. Dzięki temu zarówno miłośnicy stonowanych barw i klasycznego designu G-Shock znajdą dla siebie wymarzone zegarki, jak również amatorzy jaskrawych barw i prostych konstrukcji. Przykładem tych pierwszych może być zegarek G-Shock Mudmaster, zaprojektowany z myślą o wyczynowcach, wybierających aktywne zajęcia na świeżym powietrzu w niekorzystnych warunkach. Model zbudowany został tak, aby nie dostawały się do niego jakiekolwiek elementy – tak błoto jak i woda, posiada bowiem wodoszczelność wynoszącą 200 metrów. Drugim zegarkiem, a raczej serią, tym razem skierowaną na osoby interesujące się dynamicznymi kolorami będzie linia Casio Throwback 1983 – nawiązująca rzecz jasna do klasycznych modeli Casio Retro, ale pozostająca wciąż pod szyldem G-Shock. Stanowi to idealne rozwiązanie dla osób, które chętnie korzystają z klasycznych zegarków elektronicznych, ale chcą zachować możliwości kultowych G-Shocków. Modele Throwback posiadają bowiem wbudowany system antywstrząsowy a ich poziom wodoszczelności wynosi 200 metrów.

G-Shock Specials, czyli doskonałość każdego modelu

Seria Specials stanowi doskonały wybór – nie tylko dla miłośników marki Casio G-Shock, ale też dla każdego innego użytkownika, który decyduje się na zakup zegarka, a potrzebuje niezawodności i funkcjonalności. Modele G-Shock to klasa i precyzja sama w sobie. Nie czekaj – zamów już dzisiaj Twój ulubiony model i przekonaj się sam, jak wielozadaniowe i doskonałe są te zegarki. Wybierając model Casio otrzymujesz pewność, że do Twoich rąk trafia dopracowany pod każdym względem czasomierz.