Wśród zegarków Casio znajduje się wiele interesujących modeli, które wyróżniają się spośród pozostałych czasomierzy na pierwszy rzut oka. To linia Specials, składająca się z zegarków znacznie wyróżniających się z grona pozostałych zegarków G-Shock.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Specials

Autoryzowany sprzedawca Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą. Produkt pochodzi od Autoryzowanego Dystrybutora w Polsce lub producenta. Każdy produkt posiada oficjalną gwarancję producenta obowiązującą w Polsce, oryginalne opakowanie oraz instrukcję.
Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wyjątkowość G-Shock Specials opiera się nie tylko na rewelacyjnym wyglądzie i świetnych funkcjach, ale także na doskonałości konstrukcji, która zapewnia rewelacyjną niezawodność i praktyczność tych zegarków w każdych warunkach. To fantastyczne modele dla wszystkich miłośników marki, zasługujące także na zajęcie miejsca w zbiorach każdego kolekcjonera.

Znajdź swój styl z zegarkiem G-Shock Specials

Wśród modeli G-Shock Specials znajdują się zegarki o różnych wariantach stylistycznych, co zapewnia dopasowanie do każdego niemal użytkownika. Dzięki temu zarówno miłośnicy stonowanych barw i klasycznego designu G-Shock znajdą dla siebie wymarzone zegarki, jak również amatorzy jaskrawych barw i prostych konstrukcji. Przykładem tych pierwszych może być zegarek G-Shock Mudmaster, zaprojektowany z myślą o wyczynowcach, wybierających aktywne zajęcia na świeżym powietrzu w niekorzystnych warunkach. Model zbudowany został tak, aby nie dostawały się do niego jakiekolwiek elementy – tak błoto jak i woda, posiada bowiem wodoszczelność wynoszącą 200 metrów. Drugim zegarkiem, a raczej serią, tym razem skierowaną na osoby interesujące się dynamicznymi kolorami będzie linia Casio Throwback 1983 – nawiązująca rzecz jasna do klasycznych modeli Casio Retro, ale pozostająca wciąż pod szyldem G-Shock. Stanowi to idealne rozwiązanie dla osób, które chętnie korzystają z klasycznych zegarków elektronicznych, ale chcą zachować możliwości kultowych G-Shocków. Modele Throwback posiadają bowiem wbudowany system antywstrząsowy a ich poziom wodoszczelności wynosi 200 metrów.

G-Shock Specials, czyli doskonałość każdego modelu

Seria Specials stanowi doskonały wybór – nie tylko dla miłośników marki Casio G-Shock, ale też dla każdego innego użytkownika, który decyduje się na zakup zegarka, a potrzebuje niezawodności i funkcjonalności. Modele G-Shock to klasa i precyzja sama w sobie. Nie czekaj – zamów już dzisiaj Twój ulubiony model i przekonaj się sam, jak wielozadaniowe i doskonałe są te zegarki. Wybierając model Casio otrzymujesz pewność, że do Twoich rąk trafia dopracowany pod każdym względem czasomierz.