Marka Casio przedstawiła światu kolekcję Casio Rangeman, należącą do niezwykle popularnej linii Casio G-Shock. I okazało się, że ludzie uprawiający sporty ekstremalne lub po prostu liczący na to, że ich zegarek sprawdzi się bez względu na okoliczności, nie chcą żadnego innego modelu. Jeśli poszukujesz zegarka, który nie zawiedzie Cię w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach – dobrze trafiłeś.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Rangeman

(12)

Popularność
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Nowość
 9. ORYGINALNY PASEK I BEZEL GRATIS!
 10. Festiwal Okazji: czapka Suunto GRATIS
 11. Nowość
 12. Nowość
Popularność

Nie czekaj, ale wybierz już teraz zegaki Casio G-Shock Rangeman i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnać z tym zegarkiem. Sprawdź swoje możliwości i wybierz aktywność!

Legendarna wytrzymałość męskich zegarków Casio Rangeman

Zegarki Casio G-Shock zasłynęły na całym świecie dzięki swojej niezwykłej odporności na uszkodzenia oraz wstrząsy. I właściwie na tym mogłoby się skończyć – Casio cieszyłby się dobrą sławą a klienci byliby zadowoleni z dobrych zegarków. Ale to nie wystarczyło japońskiemu potentatowi – tak samo jak jej klienci marka Casio chce zawsze sięgać wyżej i dalej. Dlatego poza oryginalną kolekcją G-Shock, Casio wypuściło liczne serie zegarków o zróżnicowanych funkcjach i możliwościach. Jedną z nich jest Casio G-Shock Rangeman, który swoją popularność zdobył przede wszystkim wśród miłośników ekstremalnych wypraw i przedstawicieli niebezpiecznych zawodów.

Wytrzymałość? W G-Shock Rangeman liczą się też funkcje!

Zegarek G-Shock Rangeman to przepis na przetrwanie nawet w najgłębszej dziczy, ukryty w niewielkim, ceramicznym opakowaniu. Tak, ceramicznym – spiek ceramiczny należy do jednych z najlepszych materiałów do budowy kopert zegarków ze względu na jego lekkość i trwałość. Połączenie go ze stalą szlachetną zapewniło najlepszy duet od czasu połączenia technologii G-Shock z mechanizmem solarnym. Który, swoją drogą, również znajduje się w zegarkach Casio Rangeman – pozwala to na ciągłe zasilanie zegarka, bez względu na okoliczności. Wystarczy mieć tylko zegarek wystawiony na ekspozycję światła, czy to naturalnego, czy sztucznego, by panele solarne zaczęły wyłapywać światło i przekazywać je dalej, do przetworzenia na energię elektryczną. Tak opracowany zegarek zawieszono na karbonowym pasku, gwarantującym wysoką wytrzymałość oraz niezwykłą wygodę.

Funkcje? Najważniejsze jest przetrwanie, a przetrwasz z zegarkiem Casio G-Shock Rangeman!

Jednak sprawny mechanizm i dobra ochrona zegarka nie wystarczą, by przetrwał razem z użytkownikiem ekstremalną i niebezpieczną przygodę. Dlatego zegarek zawiera klasyczny moduł G-Shock, uniemożliwiający uszkodzenie mechanizmu na skutek wstrząsów wynikających z uderzenia lub upadku. Dla osób, które nie boją się zgubienia w lesie, ale chciałyby się potem odnaleźć, w zegarku przygotowano kompas, prowadzący w zawsze poprawnym kierunku, a także barometr i termometr, dla dokładnego określenia warunków, w jakich przyjdzie Ci się zmagać na bezdrożach. Dla chętnych do zdobywania szczytów przygotowano specjalnie moduł zawierający wysokościomierz, który pomoże określić położenie nad poziomem morza, a tym samym wysokość szczytu, który przed chwilą zdobyłeś.