Na co czekali wszyscy miłośnicy zegarków G-Shock? Bez wątpienia na pierwszy smartwatch tej marki, który łączyłby najwyższą jakość tej marki z najnowocześniejszą technologią, które łącząc się, dałyby zegarek najwyższej jakości. To właśnie się stało! Możesz już kupić zegarek G-Shock w wersji smartwatch!

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Smartwatch

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości ostatniego czasu są zegarki G-Shock wzbogacone o funkcję smartwatcha. Jest to połączenie doskonałe zegarków, ponieważ łączy w sobie najbardziej docenianą konstrukcję Casio z najnowocześniejszą technologią, która tworzy zegarek idealny. Sprawdź, dlaczego są tak doceniane na całym świecie!

Niepodważalna jakość zegarków G-Shock

Producenta marki Casio przyzwyczaił nas do najwyższej jakości produkowanych zegarków. Są one cenione na całym świecie, ponieważ uważane są za modele nie do zdarcia. Każdy z modeli wyposażony jest bowiem w timer, chronograf, barometr, wysokościomierz, kompas, termometr, kalendarz, budzik, wskaźnik pływów wodnych, czas światowy, Wavereceptor (synchronizacja radiowa z zegarem atomowym) oraz GPS. Casio z pewną rezerwą dokonywało zmiany w swoich zegarkach, jednak za każdym razem były to zmiany bardzo przemyślane. Funkcje, w połączeniu z wytrzymałością i solidnością sprawiały, że sprzedaż G-Shocków, w przeciwieństwie do tradycyjnych zegarków, z roku na rok rosła. Obecnie szykuje się prawdziwy przełom w historii Casio - pierwszy smartwatch G-Shock!

Zegarki G-Shock Smartwatch - nowe funkcje

Okazuje się, że smartwatch G-Shock może być dokładnie tym, czego potrzebował świat zegarków. Jest to pierwszy model tej marki wyposażony w funkcje rasowego smartwatcha. Wyposażono go między innymi w: funkcję nadgarstkowego pomiaru tętna, GPS-u i pięciu czujników - krokomierza, kompasu, termometru i wysokościomierza oraz możliwość określania pułapu tlenowego. Dzięki połączeniu poprzez Bluetooth z dedykowaną aplikacją możliwe jest również stworzenie sobie planu treningowego. Modele z tej serii wyposażone są w licznik kalorii, powiadomienia o wiadomościach e-mail, funkcję czasu światowego, funkcję „znajdź telefon”, a także tradycyjną już dla G-Shock, odporność na wstrząsy i wibracje. Jest to zatem zegarek kompletny stworzony dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i lubią dodatki najwyższej klasy.

Tradycyjny design zegarków G-Shock Smartwatch

G-Shock Smartwatch mimo tak szerokiej funkcjonalności, nie odbiega w swoim wyglądem od pozostałych modeli tej marki. Najbardziej zwraca na siebie uwagę wyświetlacz, solidna obudowa i duże przyciski - zpełenie jak w znanych już zegarkach G-Shock Rangeman GPS Bluetooth Solar. Jest to dużym masywny zegarek, ponieważ średnica jego koperty wynosi aż 63 mm szerokości oraz ma ponad 20 mm grubości. Jest to model dedykowany mężczyznom, którzy lubią mieć duże urządzenia na nadgarstkach, które widoczne będą z daleka. Co do kolorystyki, to producent zadbał o duży wybór - istnieją modele w biało-limonkowej, czarnej i czerwonej kolorystyce. Każdy znajdzie zatem model, który podoba mu się najbardziej.

Bateria w G-Shock Smartwatch

Wyjątkowy jest mechanizm w zegarku G-Shock. Są to jedne z nielicznych smartwatchy, które zaopatrzone zostały w mechanizm solarny. Pod tarczą tego typu zegarka umieszczone są panele słoneczne, które korzystają z energii słonecznej, by przetworzyć ją w energię elektryczną napędzającą zegarek. Zegarek G-Shock można również za pomocą zwykłego kabelka USB - 2,5 ładowania daje nawet 14 godzin działania w trybie w pełni treningowym. Jeśli jednak użytkownik nie korzysta z pełnej funkcji sportowej, zegarek jest w stanie wytrzymać nawet rok bez ładowania! Jest to zatem model idealny!

Sklep z zegarkami G-Shock Smartwatch w Warszawie

Znajdź w naszym sklepie najlepsze zegarki G-Shock Smartwatch - Warszawa jest miejscem, w którym nas znajdziesz! Wybieraj spośród dziesiątek zróżnicowanych modeli i sprawdź, jaki zegarek G-Shock Smartwatch będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Oficjalny Sprzedawca G-Shock Smartwatch - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarki Casio G-Shock Smartwatch do kupienia w sklepie Zegarownia w najniższych cenach. Wszystkie modele pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, w związku z czym posiadają wszelkie certyfikaty oraz polską gwarancję.