Wielu producentów zegarków decyduje się na wypuszczenie na rynek dedykowanych serii swoich produktów, by zaznaczyć ich elitarność i wyjątkowość, nawet pośród innych modeli. Dzięki temu klient otrzymuje możliwość zapoznania się z ofertą marki i ich najcenniejszymi produktami natychmiast. Jest to także nobilitacja niektórych produktów, gdyż marka jasno zaznacza, które z nich są najwyższej jakości.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Exclusive

(16)

Popularność
 1. LIMITED EDITION
 2. LIMITED EDITION
 3. LIMITED EDITION
 4. LIMITED EDITION
 5. LIMITED EDITION
 6. LIMITED EDITION
  -10%
  Zegarek Casio G-SHOCK Full Metal Limited Edition Zegarek Casio G-SHOCK Full Metal Limited Edition
  Darmowa dostawa 24h
  7 899,00 zł 7 109,00 zł

  G-SHOCK Full Metal Limited Edition GMW-B5000TCF-2ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 7. Zegarek Casio G-SHOCK Mudmaster Zegarek Casio G-SHOCK Mudmaster
  Darmowa dostawa 24h
  3 499,00 zł

  G-SHOCK Casio Mudmaster GWG-1000-1A3ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Casio połączyła niektóre stworzone przez nich modele do serii Casio G-Shock Exclusive – ta niezwykła grupa łączy wyłącznie najlepsze modele zegarków G-Shock, wyposażone w najlepsze funkcje i najwyższej jakości materiały.

Doskonałość zegarków Casio

To właśnie japoński producent stworzył jedne z najbardziej rozpoznawalnych serii w historii zegarmistrzostwa. Ich zaawansowanie technologiczne w połączeniu z doskonałym sportowym designem dało jedne z najlepszych zegarków świata. Wśród nich jednak także znajdują się czasomierze wybitne. Jednym z nich jest Casio G-Shock Exclusive Mr-G Premium, będący klejnotem koronnym serii. Poza możliwościami, jakie oferują standardowe modele G-Shock, ten zegarek przygotowany jest na wszystko – wykonana z białego tytanu koperta jest właściwie niewrażliwa na uszkodzenia i zarysowania, szkiełko z antyrefleksem gwarantuje doskonałą widoczność, a funkcje, jak odbiór fal radiowych i sygnału GPS zapewnia najlepszą możliwą precyzję. W dodatku wyposażono go w panel solarny, gwarantujący ciągłe zasilanie energią słoneczną. Tylko tej klasy zegarki znalazły się wśród ekskluzywnych modeli G-Shock.

Wybierz sprawdzoną markę – zegarki G-Shock!

Decydując się na zakup czasomierza z kolekcji Exclusive, otrzymujesz nie tylko zegarek. Dostajesz w swoje ręce niezwykły i luksusowy przedmiot, który nie będzie wyłącznie użyteczny, ale także podkreśli Twój status, doskonale dopasuje się do każdej stylizacji oraz przyciągnie wzrok. G-Shock Exclusive to linia przeznaczona wyłącznie dla osób znających wartość doskonale wykonanych przedmiotów, dlatego nie czekaj, jeśli uważasz się za jedną z nich – zamów już dziś jeden z zegarków tej serii lub odwiedź sklep Zegarownia i przekonaj się sam, jak niebywałe są oferowane przez nas modele.