Casio G-SHOCK to urządzenia, które są dobrze znane zarówno w gronie miłośników sportu, jak i osób, które w oryginalny sposób pragną uzupełnić streetwearową stylizację.  Mnogość modeli o zróżnicowanej kolorystyce pozwala na odnalezienie zegarka idealnie odzwierciedlającego styl swojego właściciela.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Origin

(3)

Popularność
 1. -10%
  Zegarek Casio G SHOCK The Origin "Kostka" Zegarek Casio G SHOCK The Origin "Kostka"
  Darmowa dostawa 24h
  529,00 zł 476,00 zł

  G-SHOCK Original DW-5600E-1VER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. -33%
  Zegarek Casio G-SHOCK The Origin Zegarek Casio G-SHOCK The Origin
  Darmowa dostawa 24h
  899,00 zł 599,00 zł

  G-SHOCK The Origin GM-S5600-1ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Seria Origin, która wchodzi w skład G-SHOCK charakteryzuje się świetnym wyposażeniem, solidnym wykonaniem i świeżym wzornictwem. Japońscy producenci idą z czasem, uzupełniając swoje urządzenia w coraz to nowsze technologie. W ofercie znajdziemy modele o podstawowej funkcjonalności (stoper, timer) lub urządzenia dostosowane do aktywności sportowych w ekstremalnych warunkach.

 

Innowacyjne technologie i nowoczesny design zegarków G-SHOCK Origin

Casio G-SHOCK Origin swoją stylistyką nawiązują do lat 90 - prostokątne koperty o lekko zaokrąglonych bokach i tarcze z charakterystyczną dla Casio czcionką sprawiają, że modele te wydają się rewelacyjnym odpowiednikiem kultowej serii Casio Vintage. To, co je różni to wyposażenie i wykonanie, pozwalające na korzystanie z urządzeń podczas różnych aktywności sportowych. Oferta Origin to również klasyczne Casio G-SHOCK o okrągłej kopercie i nieco większych rozmiarach niż tradycyjne Casio DW-5600. Popularność zegarków G-SHOCK to w dużej mierze zasługa autorskiego systemu antywstrząsowego, pozwalającego na używanie urządzeń nawet podczas sportów ekstremalnych. Modele są także przystosowane do trudnych warunków pogodowych.

Wyjątkowe wzornictwo limitowanych zegarków Casio G-SHOCK Origin 

Producenci nie rezygnują z oryginalnych rozwiązań, które pozwolą odróżniać się od innych ze swoim zegarkiem G-SHOCK. Limitowane kolekcje to równie porządnie wyposażone urządzenia, które charakteryzują się ponadprzeciętnym wzornictwem, ciekawymi  zestawieniami kolorów oraz współpracą z innymi streetwearowymi markami m.in. amerykańskim gigantem New Era. 

G-SHOCK Origin - zegarki dostosowane do sportów wodnych 

Wyposażenie w wodoszczelność na poziomie 200 metrów pozwala na pływanie i nurkowanie bez ryzyka uszkodzenia zegarka. Pasek z tworzywa doskonale trzyma się na nadgarstku, a specjalne funkcje ruchu wskazówki i podświetlenie LED umożliwiają pełny odczyt godziny. Szerokie wyposażenie to także 2-letnia bateria i wbudowana pamięć, która zapamiętuje wyniki (m.in. pomiar stopera), dzięki czemu każdy użytkownik może poprawiać swoją kondycję. Nabywając jeden z modeli w naszym sklepie, dostaniesz 3-letnią gwarancję oraz możliwość przedłużenia jej o kolejne 3 lata!