All In All The Time: Luminox oddaje hołd Navy Seal limitowaną edycją zegarków linii 3500 Series

Luminox

All In All The Time: Luminox oddaje hołd Navy Seal limitowaną edycją zegarków linii 3500 Series

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

27 lutego 2024

Marka Luminox zaprezentowała nową, limitowaną edycję modelu 3500 All In All The Time, która oddaje hołd niezrównanemu zaangażowaniu i sile jednostki Navy Seals. Jako ukłon w stronę dziedzictwa marki związanego z Departamentem Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, Luminox wprowadza na rynek ekskluzywne 775 sztuk tego modelu, który oddaje cześć Departamentowi Marynarki Wojennej, funkcjonującemu od 13 października 1775 roku.

 
 

Zegarek Luminox Navy Seal 3500 Series All In All The Time Limited Edition na oficjalnej licencji US Navy

Zegarek Luminox Navy Seal 3500 Series All In All The Time Limited Edition XS.3501.BO.AL uosabia tożsamość Luminox i długotrwały związek z Navy Seals. Od czasu pierwszej premiery zegarka Navy Seal w 1994 roku, marka nadal produkuje zegarki, które są wytrzymałe, solidne i gotowe służyć żołnierzom najbardziej elitarnych i specjalnych sił na świecie. Podobnie, jak poprzednie zegarki, również najnowszy model posiada oficjalną licencję US Navy.

 

Luminox Navy Seal 3500 Series All In All The Time Limited Edition

 

Złote motto na tarczy Luminox Navy Seal 3500 Series All In All The Time Limited Edition

Nowy model od Luminox wyróżnia się m.in. umieszczeniem na tarczy motto Navy Seals. Literami w złotym kolorze zamiast indeksów godzin od 7 do 11 wytłoczono napis “All In All The Time”.  Pozostałe indeksy arabskie polakierowano na czarny kolor. Na wysokości godziny 3 znajduje się datownik dni miesiąca. Dodatkowo na cyferblacie znajduje się 12 trytowych nanorurek, a na wskazówkach 3. Z tarczy odczytać można również wskazanie czasu dobowego. Przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych zabezpieczono ją utwardzanym szkłem mineralnym.

 

Luminox Navy Seal 3500 Series All In All The Time Limited Edition na nadgarstku

 

Lekka koperta z Carbonoxu, nanorurki trytowe, 20 ATM wodoszczelności — Luminox Navy Seal 3500 Series All In All The Time Limited Edition gotowy do zadań specjalnych

Koperta nowego zegarka Luminox ma 45 milimetrów wielkości i posiada osłonę koronki. Jest lekka, a jednocześnie wytrzymała, ponieważ wykonano ją z Carbonoxu. Osadzono na niej jednokierunkowo obrotowy bezel nurkowy ze skalą minut i z trytową nanorurką na wysokości godziny 12. Z kopertą połączono solidny, gumowy pasek z czarną sygnowaną logotypem klamrą. Wodoszczelność w klasie 20 ATM pozwala na pływanie i nurkowanie bez akwalungu z zegarkiem na ręku. Szczelność konstrukcji podnosi zakręcana koronka i dekiel. Na deklu mieszczono grawer prezentujący logotyp US Navy Seals oraz numer limitacji.

 

Luminox Navy Seal 3500 Series All In All The Time Limited Edition i nurek

 

Precyzję swojego działania model zawdzięcza mechanizmowi kwarcowemu Swiss Made Ronda 515, którego żywotność baterii oszacowano na 50 miesięcy. Zegarek dostarczany jest w specjalnym pudełku. W sklepie Zegarownia.pl wkrótce dostępne będą modele o numerach limitacji 106, 292, 412, 485, 728 oraz 774.

 

Luminox Navy Seal 3500 Series All In All The Time Limited Edition lifestyle


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.