Frederique Constant Horological Smartwatch - piękno i wielofunkcyjność szwajcarskich zegarków

Frederique Constant

Frederique Constant Horological Smartwatch - piękno i wielofunkcyjność szwajcarskich zegarków

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

10 czerwca 2020

Zegarki, zegarki, zegarki. Każdy poszukuje idealnego modelu dla siebie. Takiego, który będzie uosabiał Twój styl i osobowość, który nadąży za Twoim codziennym trybem życia, który będzie spojrzeniem w przyszłość i pierwszym krokiem zrobionym ku nowej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom.

Frederique Constant Horological Smartwatch - dla kogo?

Ostatnio bardzo popularne i modne stały się smartwatche, na czasie są również zegarki elektroniczne, które wyglądem przypominają modele vintage choć mają w sobie wiele przydatnych funkcji. Jednak co z tymi osobami, które pragną mieć praktyczny smartwatch z wszystkimi jego udogodnieniami, a jednocześnie pałają miłością do tradycyjnych i eleganckich zegarków. Co z osobami, które stawiają zarówno na prestiż związany z posiadaniem luksusowego zegarka, jak i na rozwój osobisty oraz na dbanie o własne zdrowie?

Zegarki Frederique Constant Horological Smartwatch

Właśnie z myślą o takich właśnie wymagających osobach - mężczyznach i kobietach, powstały zegarki Frederique Constant Horological Smartwatch. To pierwsze takie modele na świecie, które łączą w sobie szwajcarską jakość, tradycję i finezję klasycznych a zarazem ekskluzywnych zegarków z rozwiniętymi funkcjami smartwatchów. Na pozór klasyczna stylistyka i budowa Frederique’ów Constant skrywa w sobie nowoczesną technologię - opatentowany sensor MotionX®.

Zastosowanie MotionX® w zegarkach Frederique Constant

MotionX® jest specjalnym oprogramowaniem stosowanym przez producentów m.in. telefonów, smartbandów, czy właśnie zegarków, po to by zapewnić użytkownikowi jak najlepszą kontrolę nad codzienną aktywnością i swoim zdrowiem. Każdy szwajcarski zegarek Frederique Constant z tej jedynej w swoim rodzaju kolekcji posiada szereg udogodnień, które umożliwiają pełną funkcjonalność w każdej wymagającej sytuacji.

Zegarek damski Frederique Constant Horological Smartwatch lifestyle

Wyposażenie w sensor MotionX® pozwala na dostęp do następujących funkcji:

 • pokazanie pełnej daty i godziny,
 • możliwość śledzenia aktywności MotionX® - mierzy ilość i jakość twojego poruszania się,
 • Sleeptracker®, czyli funkcja umożliwiająca monitorowanie snu - pozwoli ona Tobie precyzyjnie określić czas snu z dokładnością do 95%;
 • Sensor-Fusion - na podstawie zebranych danych ustala plan dotyczący przyszłych aktywności fizycznych,
 • budzik monitorujący poszczególne fazy snu,
 • alarm braku aktywności,
 • trener adaptacyjny,
 • zapisywanie danych i kopii zapasowych w chmurze MotionX® oraz możliwość ich odzyskiwania,
 • czas światowy,
 • możliwość dostawania powiadomień dotyczących przychodzących telefonów i wiadomości SMS (tylko w modelach FC-281 Notify),
 • min. 2 lata żywotności baterii.

Wszystkie powyższe dane można łatwo śledzić na klasycznej analogowej tarczy zegarka za pomocą wskazówek. Dodatkowo, wszystkie osiągnięte wyniki zapisywane są w formie czytelnych wykresów w odpowiedniej aplikacji zainstalowanej na telefonie z systemami iOS lub Android.

MMT - połączenie tradycji z nowoczesnością

Platforma MotionX-365® w zegarkach Frederique Constant Horological Smartwatch to połączenie szwajcarskiej tradycji zegarmistrzowskiej z nowoczesnymi rozwiązaniami. Fuzja ta udała się szwajcarskiej marce zegarków za sprawą wykorzystania w swych modelach specjalnego modułu mechanizmu stworzonego przez szwajcarską spółkę MMT (Manufacture Modules Technologies), która zajmuje się tworzeniem zintegrowanego oprogramowania HSW (Horological Smartwatch).

Zegarek męski Frederique Constant Horological Smartwatch FC-285LNS5B6 lifestyle

Klasyczna budowa szwajcarskich Frederique Constant

Zegarki Frederique Constant Horological Smartwatch są wielofunkcyjnymi modelami, które stworzono z myślą o każdej osobie skupiającej swoją uwagę na szczegółach, ceniącej najlepszą jakość wykonania, gustowny i elegancki design, a także lubiącej nowoczesne dodatki.

Jednym z takich zegarków jest męski smartwatch FC-285LGS5B4, którego inteligentne funkcje zamknięto w eleganckiej obudowie. Model, oprócz wyżej wspomnianych udogodnień, został wykonany z wygodnych i wysokogatunkowych materiałów. Okrągłą, dwuczęściową kopertę zegarka wykonano z nie uczulającej stali szlachetnej platerowanej różowym złotem. Zawieszono ją na brązowym pasku uszytym ze skóry naturalnej. Z kolei szarą tarczę zegarka ozdobioną szlifem słonecznym zabezpiecza szkło szafirowe. Dodatkową zaletą są polerowane i pozłacane indeksy oraz wskazówki w kolorze różowego złota - te ostatnie wypełniono świecącą w nocy specjalną masą luminescencyjną.

Poznaj zegarki Frederique Constant Horological Smartwatch

Obecnie w naszym sklepie internetowym Zegarownia.pl, na zamówienie, jest dostępnych 10 różnych modeli Frederique Constant Horological Smartwatch. Teraz zamówisz je u nas w okazyjnej cenie zaczynającej się już od 2 tys. złotych za model. Warto skorzystać z tej okazji byś mógł cieszyć się najwyższą jakością szwajcarskiego arcydzieła w najlepszej cenie!


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.