Hołd dla bohaterów życia codziennego – zegarek Luminox Pacific Diver 3120 „Thank You for Your Service”

Luminox

Hołd dla bohaterów życia codziennego – zegarek Luminox Pacific Diver 3120 „Thank You for Your Service”

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

04 września 2023

Luminox to ceniona na całym świecie marka, która tworzy zegarki przystosowane do funkcjonowania w ekstremalnych warunkach. Z tego względu wyróżnia je wytrzymałość i zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Wszystko po to, by zegarki mogły być wykorzystywane m.in. przez wojsko i inne służby ratownicze. We wrześniu marka zaprezentowała nową, limitowaną edycję modelu Pacific Diver 3120.

 
 

Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET Limited Edition — zegarek hołdujący osobom służącym innym

W dniu 1 września Luminox wprowadził na rynek nowy, limitowany do 1000 sztuk model zegarka Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET Limited Edition. Model ten powstał, by oddać hołd i szacunek osobom, które na co dzień swoją pracą zawodową lub poprzez wolontariat służą innym, co wiąże się z osobistym poświęceniem, a nierzadko z narażeniem własnego życia. Zegarek honoruje lekarzy, pielęgniarki, nauczycieli, policjantów, strażaków i wiele innych bezinteresownych zawodów, które mają znaczenie w życiu każdego z nas. Zegarek wyposażono w fioletowy pasek, ponieważ uznaje się, że kolor ten symbolizuje krew tych, którzy zginęli podczas wojny oraz tradycyjnie kolor fioletowy kojarzony jest z osobami pełniącymi różnego rodzaju służbę publiczną.

 

Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET Limited Edition

 

Wyjątkowy Pacific Diver 3120 Thank You for Your Service XS.3121.BO.TY.SET — niezawodność i funkcjonalność, jak przystało na Luminox

Pacific Diver 3120 „Thank You for Your Service” XS.3121.BO.TY.SET posiada 44 mm, stalową kopertę w kolorze czarnym. Umieszczono na niej jednokierunkowo obrotowy bezel z CARBONOX™-u. Czarna tarcza wyposażona jest w 2 indeksy arabskie i 9 liniowych. Na godzinie 3 umieszczono datownik dni tygodnia. Na łuku między godziną 1 a 4 umieszczono fioletowy napis „Thank You for Your Service”.

 

Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET Limited Edition napis na tarczy

 

Podobnie jak każda inna tarcza zegarków Luminox, również i ta wykorzystuje podświetlenie trytowe Luminox light technology, aby zapewnić doskonałą widoczność na pierwszy rzut oka w każdych warunkach oświetleniowych przez okres do 25 lat. Podświetlone są zarówno indeksy, jak i wskazówki. Cyferblat przed uszkodzeniami zabezpieczony jest szafirowym szkłem z antyrefleksem. Serce zegarka stanowi szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 515. Model posiada zakręcaną koronkę i dekiel, co przy wodoszczelności w klasie 20 ATM pozwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem bez konieczności zdejmowania zegarka. Poza fioletowym paskiem wraz z zestawem dostarczany jest czarny, gumowy pasek.

 

Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET Limited Edition podświetlenie


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.