Świąteczny konkurs: Zatrzymaj chwilę z Cluse Fluette

Promocje

Świąteczny konkurs: Zatrzymaj chwilę z Cluse Fluette

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do 26 grudnia 2023

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii, rodzinnych spotkań i ciepłych wspomnień, które chcemy zachować na dłużej. Czy przeżyłaś kiedyś taki moment podczas Świąt, który był dla Ciebie tak wyjątkowy, że chciałabyś, aby trwał wiecznie? W ramach naszego świątecznego konkursu masz szansę podzielić się tą wyjątkową chwilą i wygrać coś, co pozwoli Ci zatrzymać czas — elegancki i stylowy zegarek damski Cluse Fluette CW11508

Jak wziąć udział w konkursie?

Chcesz wziąć udział konkursie? Podziel się z nami swoją niesamowitą historią i odpowiedz na pytanie:

 

"Opisz wyjątkowy moment podczas Świąt,
w którym chciałabyś zatrzymać czas."

 

Niezależnie od tego, czy jest to rodzinna kolacja, czy cichy poranek przy świątecznej choince, każda odpowiedź, która jest dla Ciebie wyjątkowa, jest właściwa.

Zasady konkursu

Chcemy usłyszeć historie, które skłonią nas do refleksji, jak ważne jest docenianie każdej sekundy. Szukamy odpowiedzi, które najlepiej oddają znaczenie chwili „zatrzymania czasu” w kontekście świątecznym. Najbardziej poruszające i unikalne historie mają szansę na zwycięstwo. Opublikuj swoją odpowiedź w komentarzu naszym profilu społecznościowym na Facebook. 

 

Jaki zegarek możesz wygrać? 

Cluse Fluette CW11508 - elegancka prostokątna koperta połączona z subtelnie tkana bransoletą mesh kreuje akcesorium, które nigdy nie wychodzi z mody i dodaje klasy każdemu outfitowi. Wyposażony w dokładny mechanizm kwarcowy i wykończony białą tarczą, chronioną przez wytrzymałe szkło mineralne, ten zegarek jest kwintesencją czystości i stylu. Nosząc Cluse Fluette, każda chwila świąteczna nabiera wyjątkowego charakteru.

 
 

cluse zegarek konkurs na swieta

 

Czas trwania konkursu

Konkurs startuje 19 grudnia i trwa aż do 26 grudnia, do godziny 23:59. Zwycięzca, wyłoniony przez komisję, zostanie ogłoszony na naszym blogu oraz na profilu społecznościowym już 27 grudnia

Informacje dodatkowe

  • Konkurs jest otwarty dla osób pełnoletnich zamieszkujących na terenie Polski.
  • Zwycięzca zostanie ogłoszony na naszym profilu w ciągu 7 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.
  • Nagroda zostanie przesłana za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany przez zwycięzcę adres.
  • Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego tutaj.

Kontakt

Masz pytania dotyczące konkursu? Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres konkurs@zegarownia.pl — chętnie pomożemy!

Dołącz do magii Świąt z Cluse

Nie przegap okazji, by wygrać zegarek Cluse Fluette i upamiętnić cudowny, świąteczny moment. Weź udział w konkursie i pozwól, aby ten wyjątkowy czas trwał wiecznie. Życzymy powodzenia!


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!