Luminox Navy Seal Foundation 3590 - zegarek dla profesjonalistów

Luminox

Luminox Navy Seal Foundation 3590 - zegarek dla profesjonalistów

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

10 lipca 2023

Luminox współpracuje z Navy SEALs od samego początku powstania marki, tworząc zegarki przeznaczone do zadań specjalnych. Marka z dumą prezentuje nowy zegarek, który jest reprezentacją takich wartości jak Siła, Odporność, Zdrowie, Edukacja i Społeczność. Model jest pakowany w zestawie z dodatkowym, gumowym paskiem w kolorze piaskowym lub ciemnozielonym paskiem z NATO.

 
  • Luminox we współpracy z Navy SEALs prezentuje nowy model zegarka dedykowany fundacji Navy SEAL.
  • Luminox Navy Seal Foundation 3590 to wytrzymały zegarek, który sprawdzi się w każdych warunkach.
  • Model już wkrótce dostępny będzie w sklepie Zegarownia.pl.
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu.
 

Luminox Navy Seal Foundation 3590 we współpracy z Navy Seal Fundation

Fundacja Navy SEAL zapewnia kompleksowy zestaw programów specjalnie skierowanych do weteranów, żołnierzy i ich rodzin. Fundacja m.in ma udział w budowaniu potencjału żołnierzy (zmniejsza stresory), wspiera podczas tragicznych wydarzeń, pomaga w powrocie do zdrowia, oferuje różnego rodzaju stypendia i inne możliwości rozwoju.

 

Zegarek męski Luminox Navy SEAL Foundation 3590 Series

 

Dodatkowy pasek w zestawie z zegarkiem Luminox Navy Seal Foundation 3590

Pełna czytelność i wytrzymałość bez względu na panujące warunków to cechy charakterystyczne dla zegarków Luminox. Marka od lat współpracuje z US Navy SEALs, uważnie słuchając sugestii, czego efektem są kolekcje zegarków dopasowanych do potrzeb wojskowych. Zegarek Luminox Navy SEAL Foundation łączy trwałość z funkcjonalnością. Model jest wszechstronny i użyteczny również dzięki wyposażeniu go w dwa różne paski – gumowy i NATO.

 

Zegarek męski Luminox Navy SEAL Foundation 3590 Series tarcza

 

Praktyczny zegarek dla profesjonalistów — Luminox Navy Seal Foundation 3590

Luminox Navy Seal Foundation 3590 Series to model dedykowany fundacji Navy SEAL. Wyposażono go w kopertę z Carbonoxu w kolorystyce czarno-piaskowej, z która połączono gumowy pasek w kolorze pisakowym. W zestawie jest też dodatkowy pasek NATO w kolorze ciemnej zieleni. Model ma elegancką, czarną tarczę z detalami w kolorze piaskowym. Na cyferblacie umieszczono trzy sub-tarcze chronografu, datownik dni miesiąca oraz logo producenta. Zegarek posiada podświetlenie trytowe. Tarczę przed uszkodzeniami zabezpiecza utwardzane szkło mineralne.

 

Zegarek męski Luminox Navy SEAL Foundation 3590 Series na nadgarstku

 

Na kopercie Luminox osadzono obrotowy bezel, z kolei na deklu wygrawerowano orła trzymającego w pazurach kotwicę i trójząb. Wodoszczelność w klasie 20 ATM pozwala na pływanie i nurkowanie bez akwalungu. Niewielka waga zegarka, matowy kolor oraz wytrzymałość na uszkodzenia sprawiają, że jest to doskonały wybór dla profesjonalnych użytkowników jak żołnierze czy piloci. Model opiera swoje działanie o dokładny, szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 5030.D HH1 zasilany przez wytrzymałą baterię.

 

Zegarek męski Luminox Navy SEAL Foundation 3590 Series front


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.