Zegarek Zeppelin - nie pomylisz go z żadnym innym!

Zeppelin

Zegarek Zeppelin - nie pomylisz go z żadnym innym!

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

03 stycznia 2018

Charakterystyczność, wyróżnianie się spomiędzy innych, unikalność, niepowtarzalność – to pojęcia określające świetnie markę Zeppelin. Niepowtarzalny styl, jakim się cechuje, to jednak niewielka część zalet tej marki, mimo wszystko bardzo ważna, powodująca, że nie sposób pomylić ją z żadnym innym czasomierzem.

 

Zegarek Zeppelin - niemiecka precyzja

Dzięki maestrii wykonania niemieckich twórców można spodziewać się, co wyniknie z ich pracy – niezawodny zegarek, o wspaniałym funkcjonowaniu i jednocześnie fantastycznym wyglądzie. Powiedzenie, że niemiecka technologia jest naprawdę godna zaufania, byłoby truizmem. Widać to doskonale na przykładzie męskich zegarków Zeppelin – modele wykonane zostały z wyjątkową pieczołowitością, charakterystyczną przede wszystkim dla zegarków szwajcarskich, co niezwykłe w przemyśle zegarmistrzowskim – oto marka spoza szwajcarskich granic dorównuje jakością wykonania legendarnym wytwórcom z kraju Alp. Jednak marka Zeppelin nie zadarła nosa do góry i nie postawiła wyłącznie na siebie w walce o pozycję na rynku – aby cieszyć się najlepszą opinią, wykorzystuje szwajcarskie mechanizmy w swoich zegarkach, aby zachować niemiecką precyzję i szwajcarską tradycję i jakość, a także prestiż swoich zegarków.

 

Jaka jest historia zegarków Zeppelin?

Pochodząca z Niemiec marka Zeppelin inspiruje się dokonaniami Ferdinanda grafa von Zeppelina, żyjącego na przełomie XIX i XX wieku inżyniera, twórcy pierwszego sterowca szkieletowego. Wszystkie modele stworzone przez tę markę czerpią wzory i nawiązują do historii tego budowniczego – nazwy poszczególnych serii łączą się z nazwiskiem i tytułem szlacheckim konstruktora, zaś stylistyką przypominają czasomierze z początku XX wieku, w szczególności skupiając się na estetyce i barwach związanych ze sterowcami.

 

Legendarny wygląd zegarków Zeppelin

To, co w zasadzie świadczy o całości wyglądu marki Zeppelin, to rewelacyjne nawiązanie do historii Niemiec z okresu przełomu wieków, a konkretnie dotyczące przemysłu lotniczego. To właśnie wtedy z Niemiec wystartowały sterowce, które oczarowały cały świat, a ich twórca, graf Ferdinand von Zeppelin, zdobył międzynarodowe uznanie. Zegarki Zeppelin upamiętniają to genialne przedsiębiorstwo i jego założyciela, poprzez nazwy (Zeppelin, Graf, Hindenburg) i design. Ten drugi zwłaszcza jest wyjątkowo charakterystyczny, gdyż większość tarcz zegarków przypomina kolorem zegary w gondoli dawnego sterowca. Beże tarcz sugerują pożółkłe, wyblakłe barwy, nieco nadkruszone zębem czasu, natomiast na nich znajdują się indeksy zwykle w formie cyfr, swoją stylistyką przypominające szczególnie przedwojenne czcionki. Wskazówki w części modeli są również stylizowane na dawne, zdobione i ułożone w interesujące wzory w stylu vintage. Dzięki temu wystarczy jedno spojrzenie, by rozpoznać Zeppelina.

 

Zegarki damskie i męskie Zeppelin - styl i funkcjonalność

Zegarki męskie Zeppelin to prawdziwa gratka dla każdego pana, który poszukuje czasomierza wyjątkowo stylowego i eleganckiego, który można połączyć z każdym rodzajem stroju. Dzięki temu idealnie sprawdzi się przy każdej okazji. Natomiast zegarki damskie Zeppelin to świetny wybór każdej kobiety, potrzebującej zegarka, dla której liczy się przede wszystkim niezawodność i niezwykły, niepowtarzalny wygląd.

 

Gdzie kupić zegarek Zeppelin?

Szeroką gamę damskich i męskich zegarków Zeppelin zakupić można w naszym sklepie Zegarownia.pl - autoryzowanym dystrybutorze marki. Wszystkie zegarki Zeppelin, które posiadamy w ofercie, objęte są dwuletnią gwarancją producenta oraz zapakowane są w eleganckie, oryginalne pudełka.


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.