Niemiecka precyzja zegarków Carl von Zeyten - nowość w naszym sklepie!

Carl von Zeyten

Niemiecka precyzja zegarków Carl von Zeyten - nowość w naszym sklepie!

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

02 kwietnia 2019

W naszym sklepie pojawiła się absolutna nowość – zegarki ze wszech miar niezwykłe i reprezentujące najwyższą dokładność niemieckich inżynierów. Jak to możliwe? To proste – wystarczyło w odpowiednim momencie historii dumnie wkroczyć w przemysł zegarmistrzowski. Obecnie zegarki Carl von Zeyten znajdują się w czołówce niemieckiego przemysłu zegarmistrzowskiego. Dowiedz się, dlaczego!

 

Historia powstania marki zegarków Carl von Zeyten.

Zegarki Carl von Zeyten wywodzą się z ciemnych głusz Schwarzwaldu, gdzie w XIX wieku powstało prawdziwe zagłębie różnych przedsiębiorstw, zajmujących się skomplikowaną mechaniką i precyzyjnym inżynierstwem. Jednym z konstruktorów, którzy przybyli do Schwarzwaldu i założyli swoją firmę, był Carl von Zeyten – niezwykle ambitny inwestor, który zdecydował o stworzeniu marki, która przebije wszystkie inne pod względem jakości wykonania oraz niepowtarzalnego wyglądu. Marka zegarków niemieckich Carl von Zeyten niedługo stała się znana w całych Niemczech, a chwilę później rozpoczęła podbój rynków europejskich. Wskrzeszenie marki współcześnie nie oznaczało wyrzeczenia się starych koncepcji – zegarki są dzięki temu wciąż utrzymują podobną, niebanalną stylistykę, ale dzięki współczesnym technikom produkcji są jeszcze bardziej precyzyjne i niezawodne.

 

zegarek męski Carl von Zeyten st Georgen Skeleton Automatic CVZ0014RSL

 

Dla kogo są zegarki Carl von Zeyten?

Zegarki te zaprojektowano specjalnie z myślą o osobach, które poszukują przede wszystkim niebanalnych dodatków, które jednocześnie zachwycają vintage'owym klimatem oraz dają pojęcie o wysokim zaawansowaniu technologicznym. I takie właśnie są zegarki Carl von Zeyten – unikalne projekty sprowadzają się do jak najlepszego uwidocznienia dawnej stylistyki oraz urozmaicenia jej poprzez niezwykłe rozwiązania, takie jak ukazanie wszystkich elementów mechanizmu dzięki stylistyce Skeleton lub stosowanie komplikacji mechanizmu poprzez podwójny balans. Dzięki temu wspaniale sprawdzają się jako ekstrawaganckie dodatki do formalnego stroju lub ubioru codziennego. Jest to także propozycja dla mężczyzn pewnych siebie i tych, którzy ponad wszystko cenią niebagatelne wykonanie przedmiotów, jakie posiadają.

Zegarek Męski Carl von Zeyten Black Forest Automatic CVZ0017GBK Zegarek Męski Carl von Zeyten Murg Moonphase Automatic CVZ0054BL
 

Jaki zegarek Carl von Zeyten wybrać?

Modele zegarków niemieckich Carl von Zeyten wyróżniają się niezwykłą różnorodnością. Najbardziej zauważalne są modele posiadające aż dwa koła balansowe, czyli kolekcje Carl von Zeyten Black Forest oraz Carl von Zeyten Murg Moonphase. Pokazują one, że nawet zegarki w stylu skeleton nie muszą być powtarzalne, ale mogą zachwycać nowatorskiimi pomysłami i niebanalną stylistyką. Do niezwykle eleganckich kolekcji należeć będą także linie Carl von Zeyten Neukirch oraz St. Georgen, które wyróżniają unikalne zdobienia tarcz oraz mostków potrzymujących balansy. To z kolei propozycje dla osób, które poszukują klasycznego stylu i dawnego wzornictwa, nawiązującego do estetyki art nouveau.

 

Wciąż zastanawiasz się, czy to zegarki dla Ciebie? Porównaj swój wygląd z zegarkiem Carl von Zeyten i przekonaj się, że naprawdę do Ciebie pasuje! Nie czekaj – zamów już dziś jeden z nich i sprawdź, jak doskonale będziesz w nim wyglądał! To najlepsza z możliwych okazji – wybierz go już teraz!


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.