Zaczynamy Black Week! Obniżki do nawet 65%!

Promocje

Zaczynamy Black Week! Obniżki do nawet 65%!

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do 12 listopada 2023

Temperatury na zewnątrz spadają, więc specjalnie dla Was podnosimy temperaturę! Black Week to czas, kiedy robi się naprawdę gorąco, a to za sprawą niesamowitych okazji, jakie dla Was przygotowaliśmy!

W dniach 13-23 października macie okazję nabyć wiele świetnych produktów obniżonych o nawet 65%! To niesamowita szansa na sprawienie sobie lub bliskiej osobie prezentu, który zapamięta na długo.

Black Week – obniżamy ceny zegarków do 65%!

Promocja obejmuje szeroki asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników eleganckich dodatków czekają zegarki oraz biżuteria w klasycznym i stonowanym wydaniu, a dla sportowców mamy do wyboru zaawansowane technologicznie smartwatche, które pomogą im osiągać swoje treningowe cele.

Jak skorzystać z promocji Black Week?

Skorzystanie z naszej wyjątkowej promocji Black Week jest bardzo proste. Wystarczy wejść na naszą dedykowaną stronę internetową poświęconą tej promocji. Właśnie na niej znajdziesz wszystkie zegarki objęte dodatkowym rabatem. Nie musisz wpisywać żadnych kodów rabatowych – cena zegarka podana jest już na stronie. Dzięki naszej promocji możesz wzbogacić się o luksusowy zegarek w bardzo przystępnej cenie lub wybrać prezenty świąteczne już wcześniej. Zegarek na prezent to niezapomniany upominek na lata. Sprawdź sam/a!

Nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz skorzystaj z atrakcyjnych ofert podczas Black Week! Promocja trwa do 23 listopada lub do wyczerpania zapasów. 


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!