Stylowa elegancja i sportowy charakter w jednym: Junghans Meister Chronoscope

Junghans

Stylowa elegancja i sportowy charakter w jednym: Junghans Meister Chronoscope

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

19 lutego 2024

Markę Junghans charakteryzuje wyczucie nienagannego stylu i staranne rzemieślnicze umiejętności pozwalające stworzyć zegarki w klasycznym stylu. Producent zaprezentował nowy model Meister Chronoscope, który łączy tradycję, elegancję i elementy sportowe. Dzięki czemu ten wyrafinowany czasomierz będzie pasował do każdych okoliczności.

 
  • Junghans zaprezentował nowy model Meister Chronoscope. To zegarek łączący elegancję ze sportowym akcentem.
  • Prezentuje subtelny design, wykonany jest z polerowanej stali szlachetnej, z wygodnym paskiem z jasnoszarej skóry strusia.
  • Wyposażono go w chronograf i datownik day-date.
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu.
 

Elegancja ze sportowym akcentem w zegarku Junghans Meister Chronoscope

Junghans Meister Chronoscope można nazwać zegarkiem zawsze aktualnym. Z jednej strony reprezentuje tradycję niemieckiego producenta, a z drugiej zaawansowaną technologię, doskonały design i pierwszorzędne rzemiosło. Stonowany wygląd nadaje zegarkowi eleganckiego charakteru, a funkcja stopera podkreśla jego sportowy sznyt. Model posiada gustowną, proporcjonalną kopertę ze smukłymi uchwytami, podłużnymi przyciskami chronografu i niewielką, ale wygodną w obsłudze koronkę.

 

 Junghans Meister Chronoscope

 

Zegarek Junghans posiada wypukłą tarczę z okrągłym szlifem, którą utrzymano w subtelnym kolorze szarości. Znajdują się na niej totalizatory chronografu oraz mniejsza sub-tarcza sekundnika. Usytuowano je w zagłębieniach o wklęsłym kształcie i w ciemniejszym, szarym kolorze. W modelu zastosowano smukłe indeksy liniowe i nakładane indeksy na godzinach 3, 6, 9, 12. Wskazówki zaprojektowano w harmonijny sposób, spójny z pozostałymi elementami tarczy. Wskazówki godzinowa i minutowa są diamentowane i pokryte przyjazną dla środowiska, białą warstwą fluorescencyjną. Na godzinie 3 umieszczono datownik day-date wskazujący dzień tygodnia i miesiąca. Cyferblat przed uszkodzeniami zabezpieczona wypukłe szkło szafirowe z antyrefleksem.

 

 Junghans Meister Chronoscope dekiel

 

Junghans Meister Chronoscope prezentuje znakomite rzemiosło zegarmistrzowskie

Kopertę zegarka Junghans Meister Chronoscop wykonano z polerowanej stali szlachetnej. Na jej odwrocie znajduje się przymocowany przez pięć śrub transparenty dekiel ze szkła mineralnego, przez który można obserwować złożoną pracę mechanizmu automatycznego kaliber J880.1 z rezerwą chodu wynoszącą 48 godzin. O wyjątkowej dbałości o szczegóły werka świadczą rodowane części mechanizmu, niebieskie śrubki, diamentowe szlify na beczułce, przekładni chodu i mostku balansu, a także rotor ze szlifem promienistym i wygrawerowanym logo. Całości tego eleganckiego projektu dopełnia pasek wykonany z jasnoszarej skóry strusia, która doskonale harmonizuje z kolorem tarczy.

 

 Junghans Meister Chronoscope szare tło


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.