Suunto i Zegarownia.pl — oficjalny Suunto Premium Partner wspierają Katowicki Festiwal Biegowy 2024

Suunto

Suunto i Zegarownia.pl — oficjalny Suunto Premium Partner wspierają Katowicki Festiwal Biegowy 2024

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

16 maja 2024

Już 18 maja 2024 roku w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach Muchowcu odbędzie się XV edycja jednego z największych festiwali biegowych na Śląsku. Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki, bo o nim mowa to prawdziwe święto dla entuzjastów biegania. Producent zegarków sportowych Suunto jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia, podobnie, jak sklep Zegarownia.pl — oficjalny Suunto Premium Partner.

 
  • Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki odbędzie się już 18 maja w Katowickim Parku Leśnym.
  • Marka Suunto oraz Zegarownia.pl jako oficjalny Suunto Premium Partner sponsorują Festiwal.
  • Uczestnicy Festiwalu otrzymają 15% rabatu na zegarki Suunto Race oraz niespodziankę w pakiecie startowym.
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu.
 

Różnorodność dystansów i wyzwań na Katowickim Festiwalu Biegowym im. Jerzego Kukuczki

W tym roku na Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki składa się kilka konkurencji, dzięki czemu zarówno wprawni biegacze z tysiącami wybieganych kilometrów na liczniku, jak i mniej doświadczeni entuzjaści aktywności na świeżym powietrzu znajdą dystans odpowiedni dla siebie. Uczestnicy Festiwalu mogą wziąć udział w następujących konkurencjach:

 
  • bieg na 5 km
  • bieg na 10 km
  • półmaraton
  • rajd Nordic Walking na dystansie ok. 8 km
  • bieg dla dzieci "W poszukiwaniu przyszłych olimpijczyków"
  • "Sztafeta pokoleń"
 

Katowicki Festiwal Biegowy

 

Wyjątkowa oferta Zegarownia.pl oficjalnego Suunto Premium Partnera dla uczestników Katowickiego Festiwalu Biegowego

Dzięki ekskluzywnemu partnerstwu z Suunto klienci sklepu Zegarownia.pl zyskują dostęp do wyjątkowych okazji, dodatkowych benefitów czy kompleksowej opieki posprzedażowej. Z tego względu sklep Zegarownia.pl jako oficjalny Suunto Premium Partner i sponsor Katowickiego Festiwalu Biegowego im. Jerzego Kukuczki przygotowała dla uczestników Festiwalu specjalną ofertę. Przy zakupie zegarka z serii Suunto Race otrzymają oni specjalny 15% rabat z kodem KUKUCZKA24. Dodatkowo Zegarownia.pl przygotowała dla każdego uczestnika niespodziankę w pakiecie startowym.

 

suunto race biegacz

 

Suunto Race - zaawansowane sportowe zegarki z GPS na Katowicki Festiwal Biegowy

Suunto Race to niezawodne sportowe zegarki z GPS i AMOLED. Ta innowacyjna linia powstała z myślą o miłośnikach treningów i takich zawodów sportowych jak Katowicki Festiwal Biegowy. Modele z tej kolekcji wyróżniają się niezwykle wydajną baterią, która w trybie zegarka może działać do 26 dni, a z włączonym pomiarem tętna do niecałych dwóch tygodni. W przypadku aktywności sportowych z włączoną nawigacją GPS w zależności od włączonych funkcji czas działania wynosi 40-120 godzin. Zegarki wyposażono m.in. w wyraźny wyświetlacz AMOLED oraz niezwykle funkcjonalną cyfrową koronkę, która zapewnia wygodne poruszanie się po menu podczas biegu. Poza tym umożliwia przybliżanie i oddalanie widoku mapy. Biegaczom z pewnością przyda się praktyczna funkcja pomiaru zmienności rytmu pracy serca HRV. Dodatkowo Suunto Race to również niemal 100 trybów sportowych z opcją personalizacji, możliwość konfiguracji treningu interwałowego, pomiar czasu potrzebnego na regenerację i pomiar obciążenia treningowego.

 

suunto race na ręku

 

Start Katowickiego Festiwalu Biegowego już 18 maja o 9:00!

Konkurencje biegowe na dystansie 5 km, 10 km oraz półmaraton, a także rajd Nordic Walking, organizowane w ramach XIV Katowickiego Festiwalu Biegowego, odbędą się w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach Muchowcu, dnia 18 maja 2024 r. o godzinie 9.00. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia na trasie!


 

Tak było podczas Katowickiego Festiwalu Biegowego 2024 

XV Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki miał miejsce w miniony weekend. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy mierzą się ze sobą na wybranych dystansach, a nierzadko nawet na kilku. Docenić należy również najmłodszych zawodników biorących udział w biegach dzieci i młodzieży oraz drużyny Sztafety Pokoleń. Na trasie zawodów nie zabrakło również licznej grupy kibiców dopingujących zawodników na ostatnich metrach przed metą. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji Festiwalu!

 
Katowicki Festiwal Biegowy trasa
Katowicki Festiwal Biegowy podium
Katowicki Festiwal Biegowy zawodnicy
Katowicki Festiwal Biegowy flagi zegarownia


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.