Wakacyjne kolory bestsellerowej serii Pacific Diver 3120

Luminox

Wakacyjne kolory bestsellerowej serii Pacific Diver 3120

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

09 sierpnia 2023

Szwajcarskie zegarki Luminox są efektem 25 lat badań i rozwoju w dziedzinie najnowocześniejszych podzespołów podświetleniowych. Markę tę wybrał zarówno survivalowiec Bear Grylls, jak i takie instytucje jak U.S. Navy SEALs, The Icelandic Association for Search and Rescue (ICE-SAR) czy Lockheed Martin’s F-117. Tymczasem marka wprowadza na rynek dwa wyjątkowo żywe kolory do swojej serii Pacific Diver.

 
  • Marka Luminox słynąca z zegarków podświetlanych trytem i świecących do 25 lat prezentuje nowe modele z serii Luminox Pacific Diver.
  • Zegarki z serii Fanta posiadają żółtą i pomarańczową tarczę i pasek.
  • Oba modele dostępne są w sklepie Zegarownia.pl.
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu.
 

Luminox Pacific Diver w sezonowej, letniej odsłonie i jaskrawych kolorach

Seria Luminox Pacific Diver to swoisty hołd dla największego i najgłębszego zbiornika wodnego na ziemi, który jest domem dla ponad 225 000 znanych gatunków oraz przyciągającym nurków i poszukiwaczy przygód miejscem. Mowa oczywiście o Pacyfiku, który zajmuje 155 milionów kilometrów kwadratowych, stanowi jedno z największych cudów świata i obejmuje 30% powierzchni naszej planety. Kolekcja Luminox Pacific Diver zainspirowana jest oceanem i nawiązuje do jego tropikalnej atmosfery. Marka wprowadza dwa nowe modele: Luminox Pacific Diver 3120 Series Fanta XS.3125 oraz Luminox Pacific Diver 3120 Series Fanta XS.3129 w dwóch sezonowych, letnich wersjach z dopasowaną tarczą i paskiem w żywym żółtym i odważnym pomarańczowym kolorze.

 

luminox pacific diver fanta yellow

 

Tropikalny design i bezkonkurencyjna widoczność — zegarki Luminox Pacific Diver 3120 Series Fanta z technologią Luminox Light

Na 44 milimetrowej kopercie ze stali szlachetnej umieszczono obrotowy bezel z CARBONOX™. Paski z gumy typu cut-to-fit z zapięciem motylkowym wygodnie dopasowują się do nadgarstkaZegarki Luminox, jak przystało na markę, wykorzystują podświetlenie trytem (łącznie 15 nanorurek), czyli technologię Luminox Light, dzięki czemu zegarek jest widoczny w każdych warunkach oświetleniowych przez okres do 25 lat. Na tarczy umieszczono wyraźnie widoczne 2 indeksy arabskie i 10 liniowych. Na wysokości godziny 3 umieszczono datownik dni miesiąca. Tarczę przed uszkodzeniami zabezpiecza szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną. Zegarki posiadają zakręcaną koronkę i dekiel co w połączeniu z wodoszczelnością w klasie 20 ATM pozwala na pływanie i nurkowanie bez akwalungu. Precyzyjną pracę modeli zapewnia szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 515.

 

luminox pacific diver fanta orange


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.