Wolf - ekskluzywne pudełka i rotomaty

Wolf

Wolf - ekskluzywne pudełka i rotomaty

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

22 lipca 2020

Każdy prawdziwy miłośnik zegarków zgodzi się, że same zegarki, nawet jeśli będą miały status prestiżowych, to bez odpowiedniej prezentacji nie będą tym samym czym by mogły być. Taką wisienką na torcie są zazwyczaj pudełka i praktyczne rotomaty eksponujące piękno danego modelu. A jeśli będą do tego wykonane na najwyższym poziome?

 

Historia marki Wolf

Marka Wolf rotomat lifestyle

 

Marka Wolf jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją, która powstała w 1834 roku w niemieckim miasteczku Hanau. To właśnie stamtąd pochodził założyciel tej marki - złotnik Philip Wolf I, który zajmował się sprzedażą srebrnych monet zapakowanych w eleganckie pudełka. Skąd więc pomysł, by założyć firmę opierającą się na sprzedaży eleganckich pudełek na zegarki? Otóż, Philip Wolf zauważył, że jego pudełka sprzedają się dużo lepiej niż srebro. Zaczął więc tworzyć gustowne etui na dodatki, które miały zarówno dobrze wyglądać, jak i zabezpieczać cenne przedmioty.

Marka Wolf pudełka i rotomaty historia

 

Produkty najwyższej jakości tworzone przez wielopokoleniową markę Wolf są innowacyjnymi projektami doskonalonymi przez dziesięciolecia przez potomków Philipa Wolfa I. Przełomowym rokiem był 2009, kiedy to do ogólnej sprzedaży trafiły pierwsze profesjonalne, produkowane na wyłączność rotomaty.

 

Pudełko i rotomat Wolf - jaki produkt wybrać

Pudełka i rotomaty Wolf są rodzinnym dziedzictwem tworzonym dla osób, które pragną zaprowadzić porządek w swoich zegarkach i osobistych rzeczach, a także docenią niezwykły kunszt wykonania oraz wykwintne wzory. Wolf to gwarancja bezpieczeństwa twoich zegarków i biżuterii, starannego i solidnego wykonania oraz ekskluzywnego stylu zawartego w każdym pojedynczym projekcie.

Marka Wolf pudełka i rotomaty lifestyle

 

Poniżej przedstawimy Ci kilka propozycji akcesoriów do zegarków od Wolf.

 

Pudełko Wolf Savoy

Pierwszym produktem, który zwrócił naszą uwagę jest pudełko na zegarki Wolf Savoy 461510 emanujące subtelną elegancją. Wykonane zostało z ręcznie polerowanego drewna burl. W pudełku można przechowywać maksymalnie pięć zegarków - na każdy jest przydzielona osobna przegródka wyściełana miękkim, czarnym jedwabiem. Jest to gwarancja bezpiecznego przechowywania Twojej kolekcji zegarków. Dodatkowo model posiada przeszklone wieczko, przez które można podziwiać zegarki, a także można w łatwy sposób je zamknąć na kluczyk.

Pudełko Wolf Savoy 461510 lifestyle

 

Pudełko Wolf Blake

To doskonały produkt dla osób, które lubią organizować swoją przestrzeń i utrzymywać w łatwy i przyjemny sposób porządek. Pudełko-organizer na zegarki i biżuterię Wolf Blake 306406 praktycznym i ekskluzywnym modelem wykonanym z licowanej skóry naturalnej i zamszu. W tym modelu znajduje się 5 przegródek różnej wielkości, które pomieszczą telefon, rolkę na trzy zegarki, biżuterię np. spinki do mankietów oraz potrzebne drobiazgi. Ciekawym rozwiązaniem i dużym ułatwieniem jest wejście na kabel USB.

Pudełko na zegarki Wolf Blake 306406 lifestyle

 

Rotomat Wolf Viceroy

Jak już wspomnieliśmy wyżej, w ofercie firmy Wolf znajdują się również ekskluzywne rotomaty. Posiadaczowi kolekcji automatycznych zegarków takie urządzenie z pewnością ułatwi szybkie nakręcenie wybranego modelu. Jednym z nich jest nowoczesny i jednocześnie klasyczny rotomat Wolf Viceroy 456302, który utrzymany jest w czarnym, eleganckim odcieniu. Można jednocześnie nakręcić trzy zegarki. Model wyposażono w regulację obrotów (300 - 1200 TPD obrotów dziennie), opatentowany system blokujący i podświetlany wyświetlacz LCD. Oprócz tego, że jest to praktyczny rotomat, to znajduje w nim również miejsce do przechowywania zegarków w oddzielnych schowkach. Ten rotomat wykonany ze skóry i jedwabiu zadba o precyzyjny chód Twoich zegarków.

Rotomat Wolf Viceroy 456202 lifestyle

 

Akcesoria Wolf dostępne w Polsce!

Akcesoria do zegarków Wolf z każdym dniem zyskują na popularności. Już teraz uporządkuj i wyeksponuj swoją kolekcję zegarków za pomocą szykownych pudełek Wolf. Już teraz możesz wybrać dla siebie jeden z wyżej przedstawionych modeli lub wejść na naszą stronę internetową i dobrać pudełko, czy rotomat do swoich potrzeb.

 

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.