Zegarki, które cieszą oko — odkryj świąteczną magię Swatch Holiday Collection

Swatch

Zegarki, które cieszą oko — odkryj świąteczną magię Swatch Holiday Collection

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

08 grudnia 2023

Marka Swatch, celebrując świąteczny czas, zaprezentowała sporą kolekcję zegarków o radosnym charakterze i błyszczącym designie. Niespodziewany połysk i wyjątkowe detale sprawiają, że są to modele, które z powodzeniem dopełnią każdą stylizację, a przy okazji cieszą oko. Na linię Holiday Collection, która odchodzi od tradycyjnej zielono-czerwonej kolorystyki składa się aż dziewięć zegarków.

 
  • Swatch zaprezentował bogatą kolekcję zegarków świątecznych w linii Swatch Holiday Collection
  • Składa się na nią aż dziewięć modeli uzupełnionych o świąteczne elementy, opalizujące efekty i feerię barw.
  • Wszystkie modele dostępne są w sklepie Zegarownia.pl.
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu.
 

Błyszcząca linia Swatch Holiday Collection

Modele ze świątecznej linii Swatch wprowadzają błyszczące wykończenia, opalizujące akcenty i dużo kolorowych detali. Pierwsze dwa z nich to A Dash Of Yellow S029B403 i A Dash Of Green SO29B404. Wykonano je z materiałów bio, modele bawią się kontrastami i połyskują lakierowaną powierzchnią. W prostej, czarnej kopercie umieszczono tarcze o smukłych indeksach liniowych w świątecznych barwach. Na godzinie 6 umieszczono datownik dni miesiąca. Następny model z kolekcji Holiday to Golden Radiance SUSM100, który wyglądem przypomina zegarki z linii Swatch CHRONO. Szarą, półprzezroczystą kopertę uzupełniają akcenty w ciepłym kolorze złota znajdujące się na tarczy i koronce, przypominają one ozdoby mieniące się na choince. Eleganckiego wyglądu zegarkowi dodaje pasek o fakturze skóry krokodyla.

 

Swatch Holiday Collection dash of green yellow golden radiance

 

Opalizujące efekty i świąteczne detale zegarków Swatch Holiday Collection

Kolejne modele to Dreaming Of Gemstones SO28N117, Fantastic Fuchsia SO28P110 oraz Auric Whisper SS08N116. Zegarki przyciągają wzrok opalizującymi tarczami. Cyferblaty dwóch pierwszych ozdobiono świątecznymi grawerunkami w formie gwiazd i zabezpieczono szkłem z materiału bio z efektem Solar Spectrum. Trzeci z nich ma cyferblat wykończony finezyjnie wygrawerowanymi geometrycznymi wzorami uzupełniony o wytłoczone indeksy. Modele wykonane są z materiału bio. Dwa z nich są w metalicznych barwach, a jeden w kolorze pogodnego różu. Paski zegarków Swatch również wykonano z materiału bio i ozdobiono efektem Anodamazing.

 

swatch holiday collection

 

Połyskujące złotem świąteczne modele Irony Chrono i Skin Irony w serii Swatch Holiday Collection

Nowy model z linii IRONY CHRONO to eleganckie połączenie ponadczasowej czerni z odświętnym metalicznym akcentem. Swatch Irony In The Black YVG418G, bo o nim mowa, wyposażono w opalizującą, czarną tarczę z datownikiem i chronografem. Złota koperta i bransoleta posiadają szczotkowaną powłoką PVD. Funkcjonalności dodają mu jasne, świecące w ciemnościach wskazówki. Ostatnie dwa modele Swatch Holiday Collection zasilają linię SKIN IRONY. Dashing Slate SS07B109G posiada tarczę subtelnie mieniącą się złotymi drobinkami z efektem Metallic Reflective Chromatics. Model wyposażono w czarną bransoletę z powłoką PVD, a nadrukowane na tarczy indeksy nadają mu czysty, schludny wygląd. Z kolei Bubbly And Bright SYXG126G to ultracienki i minimalistyczny model z kopertą ze stali nierdzewnej ze złotą powłoką PVD i regulowaną bransoletą również z błyszczącą powłoką PVD i zapięciem motylkowym. 

 

Swatch Holiday Collection trzy zloote modele


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.