Nadchodzi nowy model Suunto - Vertical w wersji Solar Steel

Suunto

Nadchodzi nowy model Suunto - Vertical w wersji Solar Steel

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

18 marca 2024

Suunto Vertical, to bez wątpienia niezwykle funkcjonalne i wydajne smartwatche, które doskonale sprawdzają się zwłaszcza wśród miłośników wszelkiej aktywności fizycznej, zwłaszcza tej na świeżym powietrzu. O użyteczności modelu Vertical może świadczyć choćby nagroda w kategorii “nawigacja” w konkursie The Great Outdoors Gear Awards 2023. Już wkrótce Suunto wprowadzi nowy model Vertical ładowany energią słoneczną.

 
 

Wyjątkowa żywotność baterii solarnej Suunto Vertical Solar Steel

Czas pracy baterii w Suunto Vertical Solar Steel to aż 85 godzin przy najdokładniejszych ustawieniach GPS. W trybie codziennym podstawowa wersja Vertical zapewnie do 60 dni pracy, natomiast wersja Solar może funkcjonować nawet do roku bez ładowania. Dodatkowo ładowanie słoneczne wydłuża żywotność baterii nawet o 30%. Takie parametry z pewnością usatysfakcjonują osoby, które mają w planach regularnie i długotrwałe aktywności zwłaszcza na powietrzu.

 
 

Suunto Vertical Solar Steel niezastąpiony w outdoorowych przygodach

Zegarek Suunto Vertical Solar Steel wyposażono w ekran LED o rozmiarze 1,4 cala i rozdzielczości 280 x 280 pikseli. Wyświetlacz ten charakteryzuje się dobrą czytelnością i solidną wydajnością, co jest istotne dla długich wypraw w terenie. Solarny model Vertical, tak jak i jego poprzednicy specjalizuje się w outdoorze, oferując funkcje przydatne podczas długich eskapad, wspinaczki czy trekkingu. Jego tryby sportowe są zaprojektowane tak, by sprostać wyzwaniom aktywności na świeżym powietrzu, zapewniając nie tylko śledzenie aktywności, ale też dodatkowe wsparcie w nawigacji i bezpieczeństwie.

 

Suunto Vertical Solar Steel outdoor

 

Wysoka funkcjonalność Suunto Vertical Solar Steel

Solarna wersja Suunto Vertical oferuje również oczywiście monitoring snu polegający na mierzeniu jego ogólnej jakości, a także w zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia takie jak pomiar tętna i Heart Rate Variability – zmienność rytmu serca. Model jest wyposażony również w barometr, co jest szczególnie przydatne podczas aktywności w górach. Wodoszczelność w klasie 10 ATM pozwala na pływanie i nurkowanie, dodatkowo smartwatch posiada funkcje związane z nurkowaniem bezdechowym takie jak głębokościomierz i wskazówki treningowe w czasie rzeczywistym.

 

suunto vertical solar steel podczas wspinaczki

 

Wzmocniona konstrukcja Suunto Vertical Solar Steel

Wymiary Suunto Vertical Solar Steel to 49 x 49 x 13,6 mm, a waga 86 g. Wyposażono go we wzmocnioną konstrukcję zorientowaną na aktywności outdoorowe. Do wykonania koperty zastosowano poliamid wzmocniony włóknem szklanym. To lekki, ale wytrzymały materiał, idealny dla zegarków przeznaczonych do użytku w niesprzyjającym środowisku zewnętrznym. Oferuje wysoką odporność na uderzenia i zarysowania. Wyświetlacz przed uszkodzeniami zabezpieczony jest twardym szkłem szafirowym. Całość uzupełnia wytrzymały pasek wykonany z silikonu.

 

Suunto Vertical Solar Steel na ręku

 

Sprzedaż Suunto Vertical Solar Steel właśnie ruszyła! Skorzystaj z wyjątkowej promocji

Suunto Vertical Solar Steel to innowacyjny smartwatch, który może być ładowany energią słoneczną. Model oferuje długą żywotność baterii oraz wiele funkcji przydatnych podczas aktywności na outdoorowych. Smartwatch został zaprojektowany z myślą o długotrwałych eskapadach na świeżym powietrzu, oferując m.in. funkcje nawigacyjne, wzmocnioną konstrukcję, pomiar tętna i monitoring snu. Sprzedaż Suunto Vertical Solar Steel właśnie się rozpoczęła!

 

Suunto Vertical Solar Steel lifestyle

 

Ale to nie wszystko! Wyjątkowa promocja jest tuż za rogiem! Przy zakupie nowego zegarka Suunto Vertical Solar masz szansę zgarnąć rewelacyjne słuchawki Suunto Sonic za jedynie złotówkę! To doskonała okazja, by cieszyć się nie tylko nowoczesnym zegarkiem smartwatch, ale także doskonałym dźwiękiem podczas treningów i aktywności na świeżym powietrzu. Nie przegap tej unikalnej oferty - połącz wyjątkową technologię z niezrównanym dźwiękiem już dziś!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.