Nowatorska kolekcja zegarków od Timberland

Timberland

Nowatorska kolekcja zegarków od Timberland

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

09 września 2019

Każdy, kto zetknął się z wcześniej z zegarkami projektowanymi z myślą o bardzo aktywnych użytkownikach, prędzej czy później musiał trafić na markę Timberland – firmę tworzącą obuwie oraz modele zegarków dla osób nie lękających się mocnych wrażeń i życia na najwyższych obrotach. Dzięki charakterystycznemu stylowi, wydajnym mechanizmom oraz proekologicznej polityce marki, zegarki Timberland cieszą się uznaniem setek tysięcy użytkowników na całym świecie. A już niedługo będzie ich więcej – wszystko za sprawą nowej kolekcji Timberland Allendale.

Jak wyglądają nowe zegarki Timberland Allendale?

Timberland Allendale została stworzona aby uzupełnić wizerunek każdego, kto potrzebuje klasycznego zegarka w estetycznej i modnej oprawie. Dzięki nawiązaniom do natury i lasu, zwłaszcza kolorystycznym, zegarek doskonale pokazuje swoje powiązania z dotychczasowymi kolekcjami, natomiast wykorzystanie w niektórym modelach Allendale meshowej bransolety świetnie koresponduje z nowoczesnymi próbami związania estetyki zegarków z miastem i jego niekwestionowaną dynamiką.

Zegarek męski Timberland Allendale Zegarek męski Timberland Allendale

Zegarek Timberland Allendale – co go wyróżnia?

Najbardziej zauważalną cechą nowych zegarków Timberland Allendale są wyróżniające się tarcze o klasycznym, stonowanym wyglądzie. To ich kolory nadają im tego szczególnego rytu, zapadającego w pamięć i umożliwiającego łączenie zegarków z każdym strojem. Są także doskonałe na zewnątrz – skórzane paski w kolorach brązu i ciemnej zieleni w rewelacyjny sposób nawiązują do terenów leśnych, natomiast granatowa tarcza kojarzy się z granitem gór i deszczem. Taka stylistyka jest bardzo bliska marce Timberland, gdyż wcześniejsze projekty producenta również orbitowały wokół tematyki związanej z naturą, w szczególności lasami. W końcu Timberland za każdą parę sprzedanych butów sadzi jedno nowe drzewo.

Zegarek męski Timberland Allendale Zegarek męski Timberland Allendale

Dla kogo będą najlepsze zegarki Timberland Allendale?

Modele te staną się doskonałym wyborem każdego, kto poszukuje równowagi między elegancją, dynamiką a nawiązaniami do świata natury – to zegarki dla ludzi wytrwałych, nieuznających porażki. Ich wydajność oraz styl, inspirowane dzikim światem natury i bogatym doświadczeniem marki Timberland, regularnie w swoich kampaniach informującej o potrzebach naszego środowiska, dały w efekcie unikalne modele, doskonale sprawdzające się zarówno na co dzień, w biurowym zgiełku jak i podczas wyjazdu na odludzie, podczas podróżowania po górach i lesie.

Zegarki męskie Timberland Allendale

Twoje poszukiwania idealnego zegarka dobiegły końca! Zobacz najnowsze modele z serii Timberland Allendale i przekonaj się o ich najwyższej jakości!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.