Nowości od Citizena – poznaj Citizen CZ Smart

Newsy

Nowości od Citizena – poznaj Citizen CZ Smart

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

14 lutego 2023

Citizen nie spoczywa na laurach. Marka znana z innowacyjnych technologii i zaawansowanych rozwiązań wypuszcza właśnie na rynek nowoczesne smartwatche, które mają pełnić funkcję osobistego asystenta na Twoim nadgarstku. Poznaj inteligentne zegarki Citizen Smart CZ!

 

Citizen CZ Smart – co oferuje nam producent?

Smartwatche Citizen to zegarki pod pewnymi względami wyjątkowe. Przede wszystkim dzięki wykorzystywanym do działania technologiom. Oprogramowanie CZ Smart YouQ pracuje w oparciu o algorytmy wyposażone w umiejętność uczenia się nowych schematów. Dzięki temu ten inteligentny zegarek, analizując nasz chronotyp, jest w stanie prognozować wzorce zachowań, snu i zmęczenia. Potrafiąc je przewidzieć, jest w stanie proponować pomocne rozwiązania i dostarczać wskazówki, które wesprą Cię na drodze do lepszego samopoczucia. Wszystko to możliwe jest dzięki badaniom przeprowadzonym przez IBM i NASA.

 

Smartwatch Citizen PQ2 Sport

 

Funkcje i design Citizen CZ Smart

Smartwatche Citizen swoją pracę opierają o system Wear OS by Google. Funkcje, w które wyposażono te innowacyjne zegarki to m.in. moduł GPS, płatności zbliżeniowe, mikrofon i głośnik umożliwiające rozmowy z poziomu nadgarstka, pomiar tętna i natlenienia krwi, powiadomienia z kalendarza, maila o połączenia, wiadomościach i z aplikacji, a także śledzenie aktywności.

 

Smartwatch Citizen PQ2 Casual

 

Jeśli chodzi o design, dostępne są wersje na silikonowym lub skórzanym pasku oraz na stalowej bransolecie. Coś dla siebie znajdą tu zarówno zwolennicy codziennej elegancji, jak i sportowych dodatków. Koperta występuje w dwóch rozmiarach – liczy 41 mm w modelu Casual (np. MX1003-71X) i 44 mm w modelu Sport (np. MX1018-06X). Istnieje możliwość wymiany paska, by dostosować wygląd smartwatcha do swoich potrzeb.

 

Smartwatche Citizen CZ Smart w Zegarowni

Wyjątkowe, bazujące na nowoczesnych rozwiązaniach zegarki Citizen CZ Smart już niedługo będą dostępne w ofercie Zegarowni – w atrakcyjnych cenach i różnych wariantach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, by jak najszybciej dowiedzieć się o nowościach!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.