Nowy Worldmaster 1888

Newsy

Nowy Worldmaster 1888

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

25 września 2018

Atlantic to marka, którą zna każdy miłośnik sztuki zegarmistrzowskiej. Wieloletnia tradycja w produkcji zegarków sprawiła, że zegarki tej marki nie zawiodą nikogo. Czas na nowość tej marki, czyli Atlantic Worldmaster 1888 Lusso - limitowany zegarek dla wymagających!

 

Atlantic - szwajcarskie zegarki cenione na całym świecie

Marka Atlantic, będąca jednym z czołowych Szwajcarskich producentów zegarków, jest na rynku już od ponad 125 lat. Tak długi okres działalności zobowiązuje do nieustannej kontroli jakości i przestrzegania tradycji firmy. Doskonale świadczyć o tym może regularnie pojawiająca się na rynku seria zegarków Worldmaster. Kultowa, niezawodna i najbardziej rozpoznawalna rodzina czasomierzy, właśnie wita zupełnie nowy model.

Rozpoczynając nowy rozdział na kartach historii rodziny Worldmaster, Atlantic nie zaniechał sprawdzonych i wieloletnich rozwiązań. Linia stylistyczna pozostała niezmienna, a detale takie jak nakładane ręcznie indeksy, pozostają jedynym w swoim rodzaju pokazem prawdziwej sztuki zegarmistrzowskiego rzemiosła. Atlantic Worldmaster 1888 Lusso napędzany jest skomplikowanym mechanizmem automatycznym, którego rezerwa chodu wynosi 40 godzin.

 

Zegarki Atlantic Worldmaster 1888 Lusso

 

Czym zaskoczą nas zegarki Atlantic Worldmaster 1888 Lusso?

Open heart to nie jedyna niespodzianka w najnowszym modelu Worldmastera. Zegarek na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo klasycznie i ponadczasowo, jednak specjalnie z myślą o wszystkich fanach mechanizmów automatycznych, z tyłu skrywa przeszklony dekiel, dostarczający niesamowitych wrażeń estetycznych.

Zegarki Atlantic zostały wypuszczone w dwóch wersjach- ze srebrną i czarną tarczą. Obie posiadają złote wskazówki i indeksy, srebrne koperty i czarne paski wykonane z wysokiej jakości, naturalnej skóry. Wyposażone zostały w bardzo trwałe, odporne na zarysowania, szafirowe szkiełko z antyrefleksem, a ich średnica wynosi 44 mm.

 

Zegarek Atlantic Worldmaster 1888 Lusso - dodatek w eleganckim stylu

Atlantic już od wielu lat przyzwyczaiła nas do produkcji zegarków najwyższej jakości. Nie jest inaczej w przypadku nowej serii tej marki. Atlantic Worldmaster 1888 Lusso Automatic wydany został w limitowanej liczbie zaledwie 888 sztuk, a każdy egzemplarz posiada swój numer i certyfikat autentyczności. Jeśli zatem szukasz zegarka wyjątkowego, o bardzo klasycznym wyglądzie, to zegarek Atlantic jest właśnie dla ciebie!

 

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.