Polska aktorka Agnieszka Grochowska ambasadorką marki Epos

Epos

Polska aktorka Agnieszka Grochowska ambasadorką marki Epos

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

25 czerwca 2021

Dwie piękne Polki we współpracy z renomowaną szwajcarską manufakturą. Izabela Łapińska i Agnieszka Grochowska reprezentują nowy, limitowany zegarek Epos. Skierowany w stronę kobiet, dopracowany w każdym szczególe i niezwykle wyjątkowy. Odkryj nowość na rynku i mistrzowskie dzieło w branży.

 

Projekt doskonały - nowy limitowany zegarek Epos dla kobiet

Szwajcarskie zegarki Epos kojarzą się z najwyższą klasą wykonania. Marka wielokrotnie udowodniła, że jest pionierem w swoim fachu. Produkty kieruje do miłośników sztuki zegarmistrzowskiej, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy doceniają prawdziwe rzemiosło i najwyższą precyzję. W ofercie właśnie pojawił się model, którego projekt powstał we współpracy z polską projektantką Izabelą Łapińską – zegarek damski Epos Diamonds by Izabela Łapińska Limited Edition 4390.152.20.98.96.

 

Zaproszenie do zaprojektowania zegarka Epos potraktowałam jak wyjątkowo ekscytujące wyzwanie. Tu moda spotkała się z elegancją i szwajcarską precyzją wykonania - mówi Izabela Łapińska dla Epos.

 

Marka Izabeli Łapińskiej jest doskonale znana na globalnym rynku - słynie z zamiłowania do tworzenia pełnych kobiecości ubrań i akcesoriów. Manufaktura Epos doceniła zaangażowanie projektantki w modę damską, co postanowiła uhonorować limitowanym zegarkiem.

 

Limitowany zegarek damski Epos Izabela Łapińska

 

Agnieszka Grochowska w kampanii zegarka Epos Diamonds by Izabela Łapińska

Zegarek wyraża kobiecość, siłę, wdzięk i elegancję, a idealnie podkreśla to Agnieszka Grochowska. Wybitna polska aktorka i laureatka Złotego Lwa została ambasadorką tego artystycznego projektu Epos. To kolejne wyróżnienie dla polskiej branży zarówno artystycznej, jak i filmowej. Kobieta prezentuje limitowany zegarek Epos 4390.152.20.98.96 w delikatnej i pełnej klasy sesji zdjęciowej, idealnie ujmując jego piękno i zmysłowość.

 

Limitowany zegarek damski Epos Agnieszka Grochowska

 

Limitowany model o niezwykłych cechach - odkryj detale nowego zegarka Epos

Kobiecy fach widoczny jest przede wszystkim w projekcie tarczy. Zegarek damski Epos Diamonds by Izabela Łapińska Limited Edition 4390.152.20.98.96 posiada tarczę wykonaną z masy perłowej, która wraz z ruchem nadgarstka oddaje delikatne refleksy. Centralną część zdobi czerwona róża, będąca symbolem miłości i piękna. Wykończona jest ciekawym detalem - wskazówką sekundnika w kształcie łodygi róży. Izabela Łapińska umieściła na cyferblacie uwielbiane przez kobiety diamenty, dodające zegarkowi szlachetności i eteryczności. Model jest wykonany jedynie w ilości 100 egzemplarzy, nadaje to jeszcze większej wyjątkowości.

 

Limitowany zegarek damski Epos Izabela Łapińska

 

Intrygujący design to zasługa także najwyższej jakości wykonania. Szwajcarskie praca manufaktury Epos stawia wyłącznie na najlepsze gatunkowo materiały. Koperta stworzono z wytrzymałej stali szlachetnej, zapewniającą bardzo dobre zabezpieczenie dla umieszczonego wewnątrz mechanizmu ETA 2892 A2. Jej srebrną kolorystykę zestawiono lakierowanym, niebieskim paskiem, wykonanym ze skóry naturalnej. Pracę wahnika obserwować można przez transparenty dekiel, co bez wątpienia zahipnotyzuje niejedną posiadaczkę tej limitacji. Znakomity cyferblat zabezpieczono twardym szkłem szafirowym, a całą konstrukcję uszczelniono na klasę 5 ATM, skutecznie radzącą sobie z wilgocią.

 

Szwajcarskie zegarki Epos na Zegarownia

Nasz sklep oferuje zakup tej znakomitej limitacji. Zapewniamy najwyższą jakość usługi, komplet dokumentów oraz specjalne pudełko. Postaw na bezkompromisową szwajcarską jakość z kobiecym, polskim akcentem.


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.