Polska ambasadorka Epos – Gosia Rdest

Epos

Polska ambasadorka Epos – Gosia Rdest

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

27 lipca 2021

Epos to jedna z najbardziej cenionych szwajcarskich marek z segmentu premium. Każdy model tej marki to prawdziwe dzieło sztuki zegarmistrzowskiej. Najlepsze wykonanie, materiały najwyższej jakości oraz niebanalne projekty to tylko niektóre elementy budujące markę Epos. Ta szwajcarska firma o kilku lat zrzesza wokół siebie profesjonalistów i miłośników każdej profesji. Poznaj nową ambasadorkę marki — Małgorzatę Rdest!

 

Nowa ambasadorka Epos – Gosia Rdest

Małgorzata „Gosia” Rdest to jedna z najbardziej utytułowanych kobiet w sportach motorowych. Ta młoda, ambitna i pełna pasji kobieta startuje w wyścigach już od 12. roku życia! Rdest brała udział w tak znanych seriach wyścigowych takich, jak brytyjska Formuła 4, Audi Sport TT Cup, ADAC TCR Germany, VW Scirocco R-Cup oraz GT4 European Series. W 2020 roku zwyciężyła w wyścigach 24Dubai. Obecnie jest to pierwsza i jedyna Polka startująca w serii wyścigów Formuły 3 dla kobiet — W Series. Dla miłośników motoryzacji Gosia Rdest znana jest nie tylko z wyścigów, ale również z programów telewizyjnych i audycji radiowych. Była ona współprowadzącą „Auto Świat GO”, emitowanego na platformie Onet.pl oraz „Męska Strefa” na antenach stacji TVP.

Gosia Rdest wciąż nie zwalnia tempa. Jedną z ważniejszych współprac kierowczyni rajdowej jest ta podpisana niedawno z marką Epos.

 

Gosia Rdest Epos

 

Epos, czyli szwajcarska jakość dla koneserów

Początki marki Epos sięgają 1925 roku w legendarnej kolebce szwajcarskiego zegarmistrzostwa – Valle de Joux. Właśnie wtedy założyciel marki, James Aubert, postanowił założyć swoje własne przedsiębiorstwo Fabrication de Mecanismes Chronographes. Od samego początku działalności Aubert kładł nacisk na ręcznie wykonane zegarków, które nie tylko cieszą oko, ale również wyposażone są w mechanizmy najwyższej klasy. Motto marki „Artistry in watchmaking” doskonale wpisuje się w idee marki – wiarę w to, że człowiek pracą swoich rąk potrafi stworzyć coś doskonałego, co będzie służyło innym na lata. Od wielu lat Epos jest niezmiennie doceniany w branży oraz chętnie wybierany przez miłośników zegarków.

 

Ambasadorka Epos Gosia Rdest

 

Epos — zegarki najwyższej klasy

Na przestrzeni kilku lat firma Epos podjął wiele owocnych współprac z prawdziwymi zawodowcami w swojej dziedzinie, które doskonale wpisują się w idee reprezentowane przez tę szwajcarską markę. Epos ceni sobie wszelkie przejawy profesjonalizmu i pasji. Zegarki Epos to dopełnienie nadgarstków prawdziwych miłośników w swojej dziedzinie.

 

Gosia Rdest ambasadorka Epos

 

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.