Świętuj z nami 40-lecie marki G-SHOCK i odbierz księgę jubileuszową w prezencie!

Promocje

Świętuj z nami 40-lecie marki G-SHOCK i odbierz księgę jubileuszową w prezencie!

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do wyczerpania zapasów

W tym roku G-SHOCK świętuje swoje 40-lecie, a Ty możesz być częścią tej wyjątkowej rocznicy. Odkryj ekskluzywną, limitowaną księgę, która jest nie tylko hołdem dla historii marki, ale także świadectwem jej innowacyjności i ewolucji w świecie zegarmistrzostwa.

Jubileuszowe dzieło G-SHOCK

Księga G-SHOCK celebrująca okrągłą rocznicę powstania tej marki to coś więcej niż zwykła publikacja. To bogato ilustrowana opowieść o kultowych modelach, które zdefiniowały markę na przestrzeni lat. Odzwierciedla ducha G-SHOCK, łącząc w sobie odwagę, innowację i przede wszystkim niezwykłą trwałość tych zegarków. Każda strona to podróż przez cztery dekady przełomowych wzorów i technologii, które uczyniły zegarki G-SHOCK symbolem niezłomności.

 
 

Limitowana księga G-SHOCK

 
 

Limitowane kolekcje — klucz do Twojego prezentu! 

Specjalna księga jest dostępna gratis przy zakupie zegarków z dwóch wyjątkowych kolekcji: GM-B2100 i GMW-B5000 oznaczonych etykietą + GRATIS: książka G-SHOCK. Obie linie, znane jako Full Metal, prezentują klasyczne modele G-SHOCK w nowoczesnym, metalowym wydaniu, dostępne w różnych wariantach kolorów. Tak jak księga, której chromowana okładka odzwierciedla tę metalową estetykę, każdy zegarek z tych kolekcji jest wyrazem trwałości i stylu.

Jak zdobyć limitowaną księgę G-SHOCK?

Twoja szansa na zdobycie tej wyjątkowej księgi jest prosta — wybierz zegarek z kwalifikujących się kolekcji, a limitowana księga G-SHOCK na 40-lecie zostanie automatycznie dodana do Twojego zamówienia. Książki G-SHOCK nie są dostępne do oddzielnego zakupu — stanowią komplet tylko z zegarkiem objętym promocją. W przypadku zwrotu lub wymiany zegarka książka również musi zostać zwrócona. Zastrzegamy sobie prawo do odliczenia kwoty 199 zł wartości książki, jeśli nie zostanie ona zwrócona. Jeśli nie chcesz otrzymać książki w promocji, możesz usunąć ją z koszyka przed finalizacją zamówienia. Pełna lista zegarków z tych kolekcji dostępna jest poniżej. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by stać się częścią historii G-SHOCK.

Zegarki G-SHOCK

 


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!