Retro nowości od Festina

Festina

Retro nowości od Festina

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

14 października 2021

Marka Festina nawiązuje do hiszpańskiej klasyki oraz szwajcarskiej precyzji, i to właśnie z tego słynie ona na rynku zegarmistrzowskim. Mimo tego faktu producent cały czas rozwija swoje najciekawsze serie, w związku z tym w naszej ofercie pojawiły się zupełnie nowe modele powstałe w ramach linii Retro.

 

Festina Retro, czyli ponadczasowa klasyka na Twoim nadgarstku

Jak sama nazwa wskazuje seria Retro marki Festina obejmuje modele nawiązujące do klasycznych produktów powstałych w najlepszym okresie sztuki zegarmistrzowskiej w ubiegłych dziesięcioleciach. Właśnie dlatego modele te charakteryzuje przede wszystkim klasyczny styl, który rewelacyjnie komponuje się zarówno z elegancką, jak i casualową stylizacją. Stonowane, klasyczne kolory podkreślają klasę i niepowtarzalny, elegancki jednocześnie styl właściciela takiego produktu. Co więcej, subtelna tarcza osadzona w okrągłej kopercie zawsze przyciąga wzrok. Takie urządzenie z pewnością sprawdzi się w kolekcji każdego współczesnego człowieka.

 

Który zegarek Festina Retro będzie dla Ciebie najlepszy?

W naszej ofercie pojawiły się fantastyczne nowości powstałe właśnie w ramach serii zegarków Festina Retro. Poniżej przedstawiamy kilka najbardziej uniwersalnych produktów, które ze względu na charakterystyczne elementy sprawdzają się praktycznie zawsze, bez względu na pozostałe elementy stylizacji właściciela.

 

Czerń i granat? Czemu nie! Festina Retro F20566/3

Tej jesieni największą popularnością wśród zegarków męskich cieszy się kolorystyczne połączenie granatu oraz czerni. Dlatego na początku naszej listy przedstawiamy model Festina Retro F20566/3, który składa się ze stalowej koperty oraz czarnego, skórzanego paska. Całość uzupełnia giloszowana, granatowa tarcza zabezpieczona szkiełkiem mineralnym, które chroni ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Czy takie urządzenie sprawdzi się w Twojej kolekcji?

Festina Retro F20566/3
 

Złoto i czarne indekst w Festina Retro F20569/1

Jeżeli nie, to prawdopodobnie bardziej przypadnie Ci do gustu zegarek z taką samą konstrukcją, jednocześnie w zupełnie innym klimacie - Festina Retro F20569/1. Tym razem giloszowana tarcza (która również posiada subtarczę wskazującą upływ sekund) jest utrzymana w srebrnym odcieniu. Okrągła koperta została połączona z bransoletą typu mesh, dlatego cały model bardziej sprawdza się jako uzupełnienie eleganckiego outfitu. Do produkcji urządzenia wykorzystano wysokiej jakości stal szlachetną w złotym kolorze.

Festina Retro F20569/1
 

Festina Retro F20569/2, czyli ponadczasowe złoto

Nie jesteś do końca przekonany do czarnych cyfr arabskich na tarczy? W odpowiedzi przedstawiamy bardzo podobny model do poprzedniego, tj. Festina Retro F20569/2. Powstał on z tych samych materiałów, zachowano również srebrno-złotą kolorystykę. Wbrew pozorom znaczną różnicą są złote, subtelne indeksy w postaci klasycznych cyfr rzymskich. To rozwiązanie nadaje lekkości całemu produktowi, co jest wskazane nie tylko w modzie damskiej. W XXI wieku subtelny zegarek z pewnością sprawdzi się w każdej męskiej kolekcji.

Festina Retro F20569/2
 

Klasyczna czerń Festina Retro F20566/4

Na koniec przedstawiamy czarny model Festina Retro F20566/4. Tym razem okrągła koperta została połączona z paskiem uszytym ze skóry naturalnej. Zegarek ten jest napędzany mechanizmem kwarcowym zasilanym baterią. Całość pokryto szkiełkiem mineralnym, które stanowi znaczną ochronę przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Wodoszczelność w klasie 30 m oznacza, że niewielkie ilości wody (np. podczas mycia rąk) nie stanowią zagrożenia dla produktu.

Festina Retro F20566/4
 

Model na każdą okazję od Festina Retro

Jak widać najnowsze produkty linii Festina Retro charakteryzują się klasyczną konstrukcją i takim samym designem. Mimo tego producent przygotował szeroką gamę wariantów kolorystycznych po to, aby każdy użytkownik mógł znaleźć produkt absolutnie idealny w stosunku do swoich preferencji. W naszej ofercie znajduje się jeszcze więcej najnowszych propozycji serii Retro, dlatego nie zwlekaj i już teraz znajdź produkt, który szybko okaże się must-havem w Twojej kolekcji.

 
 

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.