Premiera Suunto 9 Peak!

Suunto

Premiera Suunto 9 Peak!

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

25 maja 2021

Fińska marka Suunto to synonim najwyższej jakości i niezawodności wśród sportowców, którzy chcą monitorować swoje osiągnięcia oraz postępy w ukochanej przez siebie dziedzinie. Kolejne modele sprzedają się jak świeże bułeczki, a Suunto nie spoczywa na laurach. Poznaj nowy smartwatch Suunto 9, który zawróci ci w głowie!

 

Specyfikacja Suunto 9 Peak - czym nas zaskoczy?

Czas na konkrety, na które wszyscy niecierpliwie czekają - co nowego przygotowało dla nas Suunto 9 w modelu Peak? Kopertę smartwatcha o szerokości 43 mm oraz grubości 10 mm wykonano z lekkiego tytanu 5 generacji. Oznacza to wzmocnioną odporność na uszkodzenia oraz znaczną redukcję wagi modelu. Ponadto modernizacji poddano baterię smartwatcha, która zapewnia działanie do 170 godzin w trybie zegarka i do 25 godzin w trybie GPS!

Oprócz tego Suunto 9 Peak zyskał nowy kabelek i tym samym nowy sposób ładowania baterii, dzięki czemu prędkość ładowania znacznie się zwiększa - przy mocnej ładowarce czas może skrócić się nawet do 40 minut. To bardzo istotne w momencie, gdy intensywnie trenujemy i potrzebujemy jak najszybciej podładować nasz zegarek. Producent dodał także możliwość automatycznych aktualizacji oprogramowania, czego poprzednie wersje Suunto 9 nie posiadały.

 

Smartwatch Suunto 9 Peak ręku

 

Jakie jeszcze nowe funkcje oferuje Peak? Łączność Bluetooth 5, który wykazuje jeszcze większą energooszczędność, nowy czujnik tętna, będący jeszcze dokładniejszym narzędziem do kontroli naszego pulsu, pulsoksymetr, który jest całkowitą nowością w smartwatchach od Suunto. Model posiada również automatyczne wybudzanie po podniesieniu ręki, wsparcie dla Komoot oraz Fatmap i prawdziwą gratkę w postaci trybu Ghost Runner, czyli ściganie się ze swoim poprzednim zapisem treningowym. Funkcja Force to Route to idealne wsparcie dla treningów w terenie miejskim.

Dodatkowo Producent wypuścił także aż 14 nowych pasków, dedykowanych specjalnie dla modelu Suunto 9 Peak!

 

Suunto 9 - możesz więcej!

Bieganie, pływanie, skakanie, rower, wspinaczka, golf… dla Suunto 9 nie ma rzeczy niemożliwych. To seria smartwatchy idealnych - nie tylko wskażą ci, jakie postępy poczyniłeś w drodze na szczyt swoich możliwości, ale także ułatwi planowanie kolejnych treningów oraz czasu relaksu. Smartwatche Suunto 9 i Suunto 9 Baro wyposażone są w ogrom wspaniałych funkcji, a jedną z najważniejszych jest technologia Fusedtrack™. Producent przygotował specjalny algorytm, dzięki czemu dane GPS łączą się z czujnikiem ruchu, a to zapobiega rozładowywaniu się akumulatora naszego zegarka w trakcie śledzenia naszej trasy przez dłuższy czas. Smartwatche Suunto 9 mogą stać się z powodzeniem nawigacją GPS, niezależnie od pogody - czy to duże mrozy, czy klimaty pustynne. Modele działają w zakresie temperatur od -20 aż do +60 stopni Celsjusza.

Suunto nieustannie jednak ulepsza oraz usprawnia swoje elektroniczne "dzieci", czego dowodem jest najnowsza kolekcja Suunto 9 Peak. Sam przekonaj się, co ma do zaoferowania nowa linia!

Smartwatch Suunto 9 Peak w Zegarownia.pl!

Smartwatch Suunto 9 Peak to niesamowity inteligentny zegarek, by nie rzec, kombajn, który powinien być na wyposażeniu każdego sportowca, który poważnie myśli o swoim rozwoju w sportowej karierze. Uzupełni każdy sportowy i casualowy outfit, stając się częścią twojego życia - ponieważ sport to nie jest "tylko" zdrowie. Sport to także stan umysłu, wyrzut endorfin, ogromne emocje. Dzięki Suunto 9 Peak każdy trening stanie się niezapomnianym wydarzeniem, które zapamiętasz na bardzo długo. Już dziś wyposaż się w potężne multinarzędzie, dzięki któremu osiągniesz więcej, niż ośmielasz się marzyć! Właśnie ruszyła przedsprzedaż zegarka Suunto 9 Peak - kup jak najszybciej, bo ktoś może cię ubiec!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.