W parze taniej, czyli walentynkowa promocja Meller

Meller

W parze taniej, czyli walentynkowa promocja Meller

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

28 stycznia 2021

Przed nami wyjątkowy czas Walentynek, a Ty nadal nie masz pomysłu, co podarować swojej drugiej połówce? Przychodzimy do ciebie z pomocą. Poznaj szeroki asortyment marki Meller i skorzystaj z promocji, dzięki której wzbogacisz się o dodatkowy prezent.

Walentynki - obdaruj wyjątkową osobę pięknym przentem

Walentynki to teoretycznie Święto Zakochanych, kojarzące się z przepełnionymi restauracjami, kinami, teatrami… Kobiety z bukietem czerwonych róż, mężczyźni w eleganckich stylizacjach, głowiący się jak wyrazić i w tym roku to, co czują. Dla Nas to przede wszystkim dzień wyrażania uczuć do drugiej osoby. Za Nami trudny czas, pandemia zmusiła wielu do rozłąki z przyjaciółmi i rodziną… Ten dzień – 14 lutego 2021 to czas, który możemy wykorzystać inaczej niż dotychczas. Okazując miłość nie tylko swojej partnerce, ale też mamie, siostrze czy przyjacielowi uwolnisz choć trochę pokłady pięknych uczuć, które cały czas w Tobie goreją.

Meller promocja

Poznaj wyjątkową promocję Meller

Marka Meller w swoim asortymencie ma nietuzinkowe modele zegarków, najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne i okulary Blue Light oraz piękną biżuterię Nalya. Pomysłów na prezent dla Niego i dla Niej w ich ofercie znajdziesz masę. Specjalnie dla Ciebie, byś mógł obdarować więcej osób Meller przygotował świetną promocję – kupując dowolny zegarek Meller otrzymujesz rabat -50% zniżki na dowolne okulary Meller. Dzięki temu możesz stworzyć piękny zestaw dla ukochanej osoby bądź skorzystać kilkakrotnie z promocji i obdarować większą liczbę, bliskich Twemu sercu osób.

Meller zegarek i okulary promocja

Okulary Meller - praktyczne nie znaczy niemodne

Klasyczny czy awangardowy zegarek to zawsze piękny pomysł na prezent a co z okularami? Nie zastanawiaj się długo, jeżeli bliskie Ci osoby spędzają dużo czasu przed komputerem czy telefonem to koniecznie dobierz dla nich okulary Meller z chroniącą przed szkodliwym, niebieskim światłem powłoką Blue Light. Modele okularów Meller Blue Light oraz tych przeciwsłonecznych to również gratka dla wszystkich, kochających modę. Nowoczesne rozwiązania i kształty zachwycą każdego.

Promocja zegarek+okulary Meller

Modny design produktów Meller

Warto również zaznaczyć, że kupując produkty Meller otrzymujesz nie tylko modny design, ale też fantastyczną jakość! Oprawki wykonane są z plastycznego, odpornego na zarysowania poliwęglanu lub z lekkiej, hipoalergicznej stali nierdzewnej. Zegarki posiadają kwarcowe mechanizmy Miyota, wysoką wodoszczelność oraz szkiełka z powłoką szafirową.

Radość z trafionych prezentów przyniesie wiele satysfakcji i naładuje baterie na kolejne miesiące Nowego Roku! Meller wie doskonale, jak ważne jest pierwsze wrażenie i dlatego każdy produkt jest pakowany w ekologiczne pudełko a wszystkie okulary Meller otrzymujemy wraz z logowanym etui i ściereczką z mikrofibry.

Zegarki Meller

Skorzystaj z promocji Meller!

Zegarki Meller dla Niej i dla Niego i idealna na ten okres promocja, umożliwiająca zakup okularów 50% taniej! Jesteśmy przekonani, że hiszpańska marka Meller podbije kolejne serca. Podaruj wyjątkowej osobie modny prezent i wybierz niezawodne produkty Meller.

Promocja Meller


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.