Wiosenne nowości marki Locman

Locman

Wiosenne nowości marki Locman

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

13 marca 2012

Włoskie Ferrari wśród producentów zegarków – marka Locman – wprowadza nowe modele na wiosnę 2012. Nowości mają wzbogacić 4 znane już kolekcje. Wśród nich są zarówno zegarki z mechanizmami kwarcowymi, jak i automatycznymi, a także z chronografem oraz skórzanymi paskami z cielęcej skóry.

Poznaj nowości od Locman

Jedyna nowość, jaka pojawi się w kolekcji One to czarny model 425BKCBNNKSIK, pokryty PVD, na gumowym pasku z karbonową tarczą. Zachwycający wygląd to nie wszystko – w sercu zegarka ukryty został automatyczny mechanizm, który bez wątpienia jest jego ogromnym walorem. Dodatkowo w zestawie znajduje się komplet wymiennych pasków skórzanych (czarny i czerwony).

Najliczniejsza grupa nowości to zegarki lotnicze kolekcji Aviatore, w której znajdują się 3 modele z mechanizmem kwarcowym oraz 3 z automatycznym, posiadającym opcję Twin Time, pozwalającą na wskazywanie 2 stref czasowych. Koperty o średnicy 44 mm wykończone zostały odpornym na zarysowania, szafirowym szkiełkiem. Na szczególną uwagę zasługują 2 modele: 450BLFWRBPSB – zegarek z chronografem, odznaczający się soczystym odcieniem niebieskiej tarczy i paska oraz 454AVFKRABR – przepiękny, srebrny automatyk na bransolecie.

Zegarki Locman to nie tylko awangardowy design i wyraziste kolory, ale także najwyższej jakości wykończenie każdego czasomierza. W kolekcji Latin Lover wyznacznikiem jakości jest podwójne szafirowe szkło. Dzięki dodatkowemu szkiełku na deklu, możliwe jest podglądanie pracy automatycznego mechanizmu. Tutaj również znajdziemy damski model z kwarcowym mechanizmem, na białym pasku z przepięknie mieniącą się, jasną tarczą.

Zachwycające zegarki Montecristo to kultowa pozycja marki Locman, dlatego nie mogło zabraknąć nowości w tej kolekcji. Niekwestionowanym hitem jest tu Montecristo Professional, występujący w 2 wersjach kolorystycznych z różnymi mechanizmami. Oprócz tego w kolekcji pojawi się model 051200KOBKNSIK – czarny zegarek z pomarańczowymi elementami. Wyposażony został w chronograf, którego 3 tarcze tworzą doskonałą kompozycję zachwycającego, sportowego czasomierza.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.