Zegarki Daniel Wellington - 5 modeli dla niego

Daniel Wellington

Zegarki Daniel Wellington - 5 modeli dla niego

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

09 lipca 2018

Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że zegarki marki Daniel Wellington mogą stanowić idealny prezent dla niemal każdego mężczyzny. Jak jednak wybrać odpowiedni czasomierz spośród tak bogatej oferty? Co należy brać pod uwagę podczas wyboru idealnego zegarka dla Niego? Wiek, styl, upodobania – wszystko to jest bardzo istotne, bowiem oferta tej stosunkowo młodej szwedzkiej marki jest tak stylowa, jak i dość szeroka.

 

Zegarek Daniel Wellington męski - dla kogo?

Zegarki Daniel Wellington w uniwersalny sposób łączą styl casual oraz elegancki. Wszystko to za sprawą niewymuszonego i oszczędnego designu, który jednak uwypukla najważniejsze cechy każdego czasomierza tej marki. Solidna konstrukcja tych zegarków skrywana jest pod minimalistycznym stylem, w jakim czasomierze są utrzymane. Pasek typu NATO lub skórzany oraz czytelny cyferblat, nierzadko oznaczony rzymskimi cyframi, świetnie odnajdzie się na ręce zarówno biznesmena, jak i studenta.

 

Jaki zegarek DW wybrać? 5 naszych propozycji

Niezależnie czy on ubiera się w dżinsy i t-shirty, czy też w garnitur, ze względu na stonowany styl i dość jednolite kolory czasomierze Daniel Welllington świetnie dopasują się do garderoby, w niezwykle wyrazisty sposób podkreślając styl mężczyzny. Co więcej, dzięki możliwości zmiany paska czasomierze można spokojnie dopasować do określonej sytuacji. Dotyczy to w szczególności zegarków utrzymanych w odcieniach brązu.

 

Zegarek Daniel Wellington Classic Reading Silver DW00100028

Ten reprezentujący niewymuszoną elegancję czasomierz Daniel Wellington świetnie odnajdzie się w codziennym, pół-eleganckim ubiorze, bazującym na stonowanych kolorach, oraz utrzymanym w konwencji czerni i bieli. Czarny skórzany pasek oraz srebrna koperta Classic Reading Silver świetnie korespondują z takim wyglądem.

 

Zegarek Daniel Wellington Classic Durham Rose Gold DW00100109

Zaopatrzony w brązowy skórzany pasek czasomierz Daniel Wellington Classic Durham Rose Gold świetnie sprawdzi się w codziennej stylizacji, z brązowym obuwiem czy takim też paskiem. Stylowość i uniwersalność w jednym to w przypadku marki Daniel Wellington nie puste słowa, lecz fakty. Ważną rzeczą jest możliwość wymiany paska, dzięki czemu możesz dopasować go pod indywidualne upodobania.

 

Zegarek Daniel Wellington Classic Oxford DW00100015

A może pasek NATO? Ten mocny i kolorowo przeplatany pasek to nie tylko gratka dla młodszych mężczyzn, ale dla każdego, kto ceni sobie żywe kolory, nie wpadające jednak w niepotrzebną pstrokaciznę. Dodatkową zaletę stanowi trwałość tego materiału, swoją drogą będącego ostatnim krzykiem mody, do czego w dużym stopniu przyczyniły się zegarki Daniel Wellington. Przeciwwagę dla żywego, kolorowego designu paska stanowi bardzo cienka koperta (licząca sobie jedynie 6 mm).

 

Zegarek Daniel Wellington Classic Warwick DW00100005

Zielono-czarny pasek typu NATO oraz złoty cyferblat na białej tarczy to połączenie, które sprawi, że na ten klasyczny kwarcowy zegarek przychylnie spojrzą zarówno starsi, jak i młodsi panowie. Żywy kolor i surowość wzornictwa kontrastuje z minimalistyczną elegancją, powodując, że po zegarek Classic Warwick sięgną chętnie zarówno uczniowie, studenci, jak i osoby po trzydziestce.

 

Zegarek Daniel Wellington Classic Cambridge DW00100003

Niebiesko-biało-czerwony pasek oraz duża, biała i elegancka tarcza o złotych wskazówkach to znakomite rozwiązanie dla osób ceniących żywe kolory, ale również wyrazistość i przejrzystość. Idealny na uczelnię, na wyjazd, do pracy zegarek Daniel Wellington Classic Cambridge stanowi połączenie brytyjskiej elegancji ze skandynawskim minimalizmem. Nie może być tu jednak mowy o chłodzie.

 

Ile kosztuje zegarek Daniel Wellington?

Ceny, w jakich sprzedawane są zegarki Daniel Wellington, oscylują w przedziale 400-800 złotych. Jednak, mimo że mamy do czynienia z produktem luksusowym, to z pewnością warto zainwestować w taki prezent. O ile w przypadku wielu zegarków szukanie tego, który okazać się ma trafionym prezentem, bywa zadaniem karkołomnym, o tyle w przypadku czasomierzy Daniel Wellington naprawdę trudno jest rozminąć się z oczekiwaniami. Zarówno z oczekiwaniami obdarowanego, jak i z oczekiwaniami odnośnie do stosunku ceny (zresztą wcale nie wygórowanej) do jakości.


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.