Zegarki Roamer - 130-letnia tradycja tworzenia czasomierzy

Roamer

Zegarki Roamer - 130-letnia tradycja tworzenia czasomierzy

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

18 grudnia 2017

Sto trzydzieści lat na rynku zegarków to prawdziwa historia i marka, która przetrwała liczne kryzysy, zmiany technologiczne i nawet dwie wojny z pewnością zasługuje na wielkie uznanie i szacunek. Do takich marek zalicza się Roamer – co ta firma wypracowała przez niemal 130 lat swojego istnienia?

Zegarki Roamer – niepowtarzalny styl

Wyjątkowość zegarków Roamer to przede wszystkim charakterystyczny styl, łączący w sobie klasyczny charakter z nowoczesnym designem. Takie połączenie świadczy o doskonałym śledzeniu trendów na rynku zegarków – projektanci Roamer łączą jednocześnie potrzebę klasycznych, eleganckich czasomierzy z nowatorskimi rozwiązaniami, dając użytkownikowi rewelacyjną mieszankę, pasującą do każdego stroju czy okazji.

Zegarki Roamer – wyjątkowa precyzja

Roamer należy do rodziny zegarków szwajcarskich, a co za tym idzie, wyjątkowo precyzyjnych przez swoje świetne mechanizmy. Szwajcarska precyzja jest już legendarna, więc siłą rzeczy Roamer znajduje się od początku na szczytach statystyk dotyczących jakości czasomierzy. Wyjątkowość męskich zegarków Roamer nie tylko objawia się poprzez mechanizmy, ale też całość wykonania zegarka. Szwajcarscy inżynierowie bowiem dbają z każdej strony o wyjątkową jakość zegarków, stosując tylko najlepsze materiały, gwarantujące nie tylko niesamowicie dokładny chód zegarka, ale także jego wytrzymałość, udowodnioną w wielu testach. Roamer jest więc nie tylko marką zaawansowaną technicznie, ale także sprawdzającą swój produkt przed wypuszczeniem jej na rynek, co świadczy dbałości, z jaką traktuje swoich klientów.

zegarek męski Roamer Vanguard Slim Line 979809-41-25-09 zegarek Roamer model

Zegarki Roamer – modele i serie

Roamer dba o klienta, jednak nie tylko względem jakości swoich produktów, ale także zapewniając szeroki wybór modeli. Liczne serie, zarówno męskie jak i damskie zegarki Roamer, zapewniają liczne warianty kolorystyczne, dzięki którym możliwe jest usatysfakcjonowanie estetyczne każdego klienta potrzebującego zegarka. Dzięki temu może od dopasować każdy czasomierz do swojego stroju, potrzeby czy okazji. Roamer jest więc idealnym wyborem każdego, kto potrzebuje zegarka bez względu na okazję.

zegarek damski Roamer C-Line 657844-48-59-60zegarek Roamer modelka

Ile kosztują zegarki Roamer?

Roamer to wyjątkowa jakość w rozsądnej cenie. Te szwajcarskie zegarki charakteryzują się szczególną precyzją w wykonaniu i użyciu materiałów składowych. Mimo tego ich ceny są zróżnicowane i zależą w dużej mierze od rodzaju zastosowanego mechanizmu czy ozdobnych elementów. Zegarek Roamer kupić można nawet za mniej niż 600 złotych. Swiss Made za tę cenę? Naprawdę warto!


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.