Szwajcarskie scyzoryki to produkt, który znany jest na całym świecie. Jedne z najbardziej popularnych są modele z marki Victorinox. Ta niezwykła, posiadająca ponad stuletnią tradycję marka. Dlaczego jej scyzoryki są najlepsze? Przede wszystkim dlatego, że w procesie produkcji wykorzystywane są materiały najlepszej jakości, a konstruktorzy to prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie. Nic więc dziwnego, że scyzoryk tej marki to niezawodny dodatek, który przyda się w wielu ważnych momentach.

czytaj dalej

Scyzoryki Victorinox

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Marka Victorinox to szeroko rozpoznawalna firma związana z produkcją wyrobów stalowych wysokiej klasy. Tradycja tej marki sięga 1884, kiedy to marka rozpoczęła produkcję wielofunkcyjnych scyzoryków, dzięki którym zyskała międzynarodowe uznanie.

Victorinox - ponad stuletnia tradycja

Victorinox została założona przez Karla Elsenera w 1884 roku w Ibach, szwajcarskim kantonie Schwyz. Początkowo przedsiębiorstwo nosiło nazwę „Victoria” na cześć matki założyciela, jednak po wprowadzeniu stali nierdzewnej „inox”, spółka przyjęła nazwę „Victorinox”. Już parę lat po rozpoczęciu działalności, nóż stworzony przez Elsenera został opatentowany. Model ten produkowany jest to dziś i znany jest jako szwajcarski nóż oficerski. Marka wyrobiła sobie zatem stałe miejsce w świadomości wielu ludzi na całym świecie, dzięki niezawodności produktów, które produkuje.

Jaką serię scyzoryków Victorinox wybrać?

Wszystkie scyzoryki Victorinox to narzędzia survivalowe: mistrzowie wielozadaniowości, którzy sprawdzą się w każdej sytuacji. Najpopularniejsze modele scyzoryków Victorinox to Spartan, Sportsman, Huntsman, Classic, Rucksack, Camper. W wersji podstawowej stanowią precyzyjne i solidne narzędzia tnące, a ich najbardziej zaawansowane odmiany umożliwiły podróże w przestrzeni kosmicznej i naprawę silników. Produkty tej światowej sławy marki, chętnie wykorzystywane są zatem przez szwajcarską armię, NASA, a nawet samego MacGyvera!

Sklep ze scyzorykami Victorinox w Warszawie

Materiały najwyższej jakości, komfort użytkowania oraz wytrzymałość scyzoryków Victorinox zapewnia wieloletnie użytkowanie produktów tej marki. Odwiedź nasz sklep internetowy lub sklep stacjonarny w Warszawie i zakup swój wymarzony scyzoryk Victorinox.

Oficjalny Sprzedawca scyzoryków Victorinox - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie dodatki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W Zegarowni znajdziesz szeroki wybór scyzoryków Victorinox, dostępnych zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Szybka wysyłka gwarantowana!

sklep z zegarkami - zegarek na rękę Warszawa

Galeria Panorama, lokal 108
Al. Witosa 31
00-710 Warszawa

Sklep czynny w godzinach:
poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Płatność kartą, gotówką
Odbiór zamówień

ZOBACZ SKLEP STACJONARNY
KONTAKT
sklep z zegarkami powiśle - zegarek na rękę Warszawa

Zegarownia Premium Store
Wybrzeże Kościuszkowskie 45
00-347 Warszawa

Sklep czynny w godzinach:
poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Płatność kartą, gotówką
Odbiór zamówień

ZOBACZ SKLEP PREMIUM
ZOBACZ NA MAPIE