Garmin - odkryj w sobie sportowca!

Garmin - odkryj w sobie sportowca!

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

18 sierpnia 2021

Marki Garmin nie trzeba chyba przedstawiać żadnej aktywnej osobie. Jest to prawdziwa legenda w tworzeniu sprzętu dla miłośników wszelkich sportów. Swoją wielką sławę marka zawdzięcza nie tylko dzięki jakości tworzonych urządzeń, ale również dzięki rozbudowanej funkcjonalności oraz wyróżniającemu się wzornictwu. Czego chcieć więcej?

 

Początki legendy Garmin

Rok 1989, w amerykańskim mieście Lenexa w Kansas powstaje globalny lider w świecie inteligentnych zegarków i akcesoriów - Garmin. Inżynierowie Gary Burrell i dr Min Kao stworzyli wtedy marek ProNav, którą w późniejszym czasie przemianowali na Garmin (od pierwszych liter imion jego założycieli). Pierwszym urządzeniem wprowadzonym przez markę była nawigacja morska GPS 100, która swoją premierę miała w 1990 roku. Kilka lat później, bo w roku 1997 Garmin mógł pochwalić się milionem sprzedanych urządzeń i właśnie wtedy rozpoczęła ona ekspansję na nowe rynki, stając się tym samym światową marką.

Garmin za swój cel wziął produkcję i dystrybucję urządzeń i aplikacji nawigujących, komunikacyjnych oraz informacyjnych, które działają na podstawie technologii GPS. Produkty wyprodukowane przez Garmin wykorzystuje się w lotnictwie, transporcie drogowym oraz wodnym, ale także w sportach outdoorowych i turystyce pieszej, z czego najbardziej ją znamy.

 
Smartwatch Garmin

Smartwatch Garmin - oczywisty wybór dla każdego sportowca

Urządzenia Garmin to jedne z najchętniej wybieranych zegarków sportowych damskich i męskich. Szeroka oferta marki sprawia od smartbandów przez codzienne inteligentne zegarki, po zaawansowane smartwatche dla profesjonalistów. Połączenie zaawansowania technicznego oraz ciekawego designu marki powoduje, że jest to prawdziwy lider w świecie urządzeń sportowych.

Garmin Forerunner 55 dla profesjonalnych sportowców

Seria zegarków Garmin Forerunner to jedna z bestsellerowych kolekcji marki. Pierwszym urządzeniem z tej serii mogliśmy się cieszyć już w 2003 roku, kiedy to do sprzedaży trafił Garmin Forerunner 101. Obecnie najnowszą wersją z tej kolekcji jest Garmin Forerunner 55, który to zastąpił zegarek Forerunner 45. Wyposażona jest ona w system GPS, dlatego jest to doskonała propozycja dla sportowców, a przede wszystkim biegaczy oraz triatlonistów. Jest to prawdziwy kombajn w świecie smart zegarków - jego czas pracy został wydłużony do 20 godz. w trybie GPS oraz do 14 dni w trybie analogowym. Jest to zatem doskonały towarzysz dla każdego miłośnika pokonywania wszelkich długich dystansów. Forerunner 55 wyposażono w nadgarstkowy pomiar tętna dzięki, któremu możliwy jest sprawdzenie stan naszego zdrowia, zaawansowane funkcje biegowe, szeroką gamę wbudowanych profili aktywności oraz GPS, dzięki któremu możemy monitorować czas, dystans, tempo i prędkość podczas uprawia sportu. Zegarek Garmin umożliwia również pobieranie adaptacyjnych planów treningowych z aplikacji Garmin Coach lub tworzenie własnych treningów w Garmin Connect.

 

Smartwatch Garmin Forerunner 55

Garmin Vívomove 3S - zegarek hybrydowy nowej generacji

Szukasz codziennego smart zegarka z najwyższej półki? Trafiłeś doskonale! Garmin Vívomove 3S to wielofunkcyjny zegarek hybrydowy do codziennego użytku. Zegarek z tej serii łączy w sobie styl analogowego zegarka z najlepszymi funkcjami dostępnymi w smartwatchach. Dwa kolorowe ekrany AMOLED są widoczne tylko wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Na ekranie zegarka znajdziesz kalendarza, który poinformuje o zadaniach każdego dnia, powiadomienia e-mail i SMS i alerty, które można odbierać w zegarku sparowanym ze smartfonem oraz minutnik i stoper. Dzięki synchronizacji z aplikacją Garmin Connect w łatwy sposób można sprawdzić informacje o zdrowiu i kondycji jego posiadacza. Jakie funkcje zdrowotne znajdziemy w Vívomove 3S? Pomiar stresu oraz tętna, monitoring snu, nawodnienia i poziomu energii naszego organizmu oraz funkcje śledzenia cyklu menstruacyjnego. Zegarek Vívomove 3S znajdziemy w wielu wariantach kolorystycznych, a połączenie silikonowego paska i koperty wykonanej ze stali szlachetnej, czyni go doskonałego asystenta do pracy oraz czasu wolnego.

 
Smartwatch Garmin Vivomove 3S

Smartwatche Garmin - szeroka gama możliwości

Jeśli poszukujesz zegarka sportowego, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy miłośnikiem aktywnego trybu życia, zegarki Garmin to najlepszy dla ciebie wybór. Szeroki zakres funkcji, wysoka jakość podzespołów oraz ciekawe wykończenie to tylko początek zalet zegarków tej marki. Sprawdź pozostałe serie i ciesz się najlepszym amerykańskim smartwatchem sportowym dostosowanym do twoich wyjątkowych potrzeb!

 

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.