Nowości od G-SHOCK - Mini CasiOak oraz Dazzlink Night City Battle

G-SHOCK

Nowości od G-SHOCK - Mini CasiOak oraz Dazzlink Night City Battle

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

03 marca 2021

Każdy lubi śledzić nowości szczególnie jeśli chodzi o jedne z najbardziej wytrzymałych zegarków dostępnych na rynku. Nic dziwnego, że kiedy się pojawiają zagarniają całą uwagę tylko dla siebie. Poznaj nową ofertę od marki G-Shock, która zadowoli wymagania każdego fana niezniszczalnych i trwałych przedmiotów.

Renomowana marka G-Shock - legenda niezniszczalności

Marka G-Shock tworzy legendarne i renomowane zegarki, które znane są na całym świecie ze swojego dynamicznego, wręcz specyficznego wyglądu, szerokiej funkcjonalności i sportowego ducha walki. Ich niezwykła wytrzymałość jest doceniana przez klientów, a to sprawia, że mogą cieszyć się tymi zegarkami przez długie lata. Skuteczność zegarków G-Shock sprawdza się w, dosłownie, każdych najtrudniejszych warunkach od wspinaczek wysokogórkich i chodzeniu po jaskiniach poprzez spacer w tropikach i ekstremalnej jeździe na quadach po spokojny odpoczynek nad morzem, czy podróż do innego państwa. Tak różnorodne zastosowanie bez ryzyka uszkodzeń, zapewnia innowacyjny system antywstrząsowy G-Shock, który umieszczany jest w każdym produkcie od tej firmy.

Zegarek Casio G-Shock Dazzling Night City Battle 2020

Oprócz wysokich wymagań jakościowych zegarki te muszą spełniać również pewne standardy wizerunkowe. W tym celu projektanci i inżynierowie dbają, by każda kolekcja odznaczała się nieprzeciętnym, ale i rozpoznawalnym designem. Nie inaczej jest w przypadku nowości G-Shock. Poznaj nowości, które zachwycą miłośników miejskiego designu i ulicznych aktywności np. jazdy na BMX-ie, czy parkouru.

Damska kolekcja Mini CasiOak

Jak z pewnością wiesz, marka G-Shock produkuje zarówno niezawodne zegarki Casio dla mężczyzn, jak i kobiet. W tym sezonie panie będą mogły same się przekonać o męskiej sile i wytrzymałości G-Shocków. Już niebawem w sprzedaży będzie dostępna nowa damska kolekcja GMA-S2100, nazwana przez producentów „Mini CasiOak”, która będzie miała jedne z najcieńszych kopert dostępnych u G-Shocka, a mianowicie tylko 11.2 mm! Do tego nawiązuje ona do popularnej i rozchwytywanej przez wielu męskiej wersji Carbon Core Guard GA-2100. Seria S będzie składa się z 4 modeli utrzymanych w delikatnych pastelowych kolorach - jasnoróżowym, różowym (łososiowym), białym i czarnym. Będą się wyróżniały charakterystycznymi metalicznymi znacznikami i odznaczającym się pierścieniem wokół tarczy. Podobnie jak męskie wersje, te również będą wyposażone m.in. w: 5 alarmów dziennych, czas światowy, czas dobowy, czy podświetlenie Neobrite i Super Illuminator.

Zegarek Casio G-Shock Mini CasiOak

Męska kolekcja G-Shock Dazzling Night City Battle 2020

Miłośnicy m.in. BMX-ów, breakdance’a i innych aktywności w tym typie będą zachwyceni nową kolekcją G-Shock Dazzling Night City Battle 2020 nawiązujące do streetowych pojedynków odbywających się w centrach handlowych. Jest to seria 5 męskich modeli, które nawiązują kolorystyką do rozmigotanych świateł nocnego miasta tętniącego życiem. Każdy z modeli posiada charakterystyczny, niebiesko-pomarańczowy motyw Urban Outdoor, który wyróżnia każdą z tarcz. Kontrastują one z czarną obudową stworzoną z tworzywa i elastycznej gumy. Oprócz systemu wstrząsoodporne, m.in. takie zegarki jak GA-700CT-1AER, czy GA-140CT-1AER zostały wyposażone w liczne funkcje np.: czasu światowego, 5 alarmów dziennych, stoperu, timera, ruchu wskazówki, czy Super Illuminatora. Z pewnością sprawdzą się podczas licznych sportowo-miejskich treningów.

Sięgnij po nowości od G-Shocka!

Wytrzymałe, wielofunkcyjne, antywstrząsowe i wielozadaniowe - takie właśnie są nowości prezentowane przez firmę G-Shock. Z tymi zegarkami z pewnością stawisz czoła nowym wyzwaniom i pokonasz swoje słabości. Postaw na legendy od G-Shocka!


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.