Seiko Premier Novak Djokovic Limited Edition - czym wyróżniają się zegarki mistrza?

Newsy

Seiko Premier Novak Djokovic Limited Edition - czym wyróżniają się zegarki mistrza?

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

25 września 2018

Żaden sportowiec nie wybiera niesprawdzonych lub nieprofesjonalnych rozwiązań, mających pomóc mu w ćwiczeniach - decyduje się jedynie na najlepsze możliwe środki. Wie o tym również Novak Djoković, serbski tenisista o niesłychanie bogatym dorobku, który postawił na najwyższą jakość tak swojego sprzętu sportowego, jak i zegarków, z których korzysta. Firma Seiko postanowiła uhonorować zarówno jego zwycięstwa, jak i dobór wysokiej jakości akcesoriów, wypuszczając limitowane edycje zegarków Seiko Premier, sygnowane nazwiskiem tego sportowca.

Doskonały zegarek Seiko Premier inspirowany doskonałym tenisistą

Co wyróżnia sportowca doskonałego? Przede wszystkim wytrzymałość, skuteczność oraz nieustanna gotowość. Dzięki tym cechom Novak Djoković zdobył wielokrotnie trofea Australian Open, US Open i Wimbledonu oraz zwyciężył na wielu innych turniejach, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych tenisistów w historii. Producenci Seiko doskonale zdają sobie z tego sprawę, dzięki czemu mogli stworzyć specjalne egzemplarze zegarków Seiko Premier, które opierają się na zaletach sportowców, takich jak Novak Djoković.

Zegarek Seiko Premier Novak Djokovic Limited Edition SSA374J1 i tenis

Zegarki Seiko Premier Novak Djokovic – modele z podpisem mistrza tenisa

Zegarki opatrzone nazwiskiem Novaka Djokovica są klejnotem koronnym całej marki Seiko – kolekcja Premier jest już sama w sobie jedną z najbardziej zaawansowanych serii tego japońskiego producenta. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim postawienie na szlachetny rodzaj "napędu" – każdy zegarek Seiko Premier wyposażony jest w mechanizm automatyczny, dzięki czemu do działania nie potrzebują baterii, ani też nie muszą być nakręcane. Zasila je ruch nadgarstka. 24-kamienny mechanizm automatyczny 4R71 o liczącej 41 godzin rezerwie chodu można obserwować przez transparetny dekiel, na którym umieszczono dodatkowo podpis tenisowego Mistrza i numer egzemplarza zegarka.

Zegarek Seiko Premier Novak Djokovic Limited Edition SSA375J1 i model

Zalety i funkcje zegarka Seiko Premier Novak Djokovic

Zegarki Seiko Premier Novak Djokovic Limited Edition to modele zaprojektowane z myślą o eleganckim designie i dynamicznej, przyciągającej wzrok stylistyce. Na nią składają się wygodne paski, wykonane z wysokojakościowej skóry naturalnej - są niezwykle komfortowe i wygodne. Solidnego wykonania koperty świetnie się prezentują i zapewniają doskonałą ochronę. Zarówno połączenie granatowego paska z czarną kopertą w modelu SSA375J1, jak i brązowego paska z kopertą w kolorze różowego złota w modelu SSA374J1 jest wyjątkowo niebanalne i eleganckie. To zegarki zapewniające prestiż - wyjątkowe czasomierze dla wyjątkowych mężczyzn.

Co jeszcze przemawia za tymi eleganckimi zegarkami? Także charakter tarcz – mają one bowiem dynamicznie zaprojektowane indeksy oraz przyciągające wzrok elementy, takie jak okienko open-heart. Dekoracyjna siatka na cyferblacie dodaje oryginalności, a całość chroni niezwykle odporne na zarysowania szkiełko szafirowe.

Zegarek Seiko Premier Novak Djokovic Limited Edition SSA375J1 i tenis

Zegarki Seiko Premier Novak Djokovic pochodzą z edycji limitowanej, dystrybuowanej w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Sprawia to, że stanowią idealny przykład zegarków kolekcjonerskich, które każdy miłośnik ograniczonych ilościowo modeli powinien mieć w swoich zbiorach. Sygnowane nazwiskiem i podpisem sławnego tenisisty, zegarki Seiko Premier Novak Djokovic Limited Edition będą również idealnym prezentem dla każdego wiernego kibica oraz fana tenisa.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.