Stwórz swój wymarzony zegarek z Vostok Europe!

Vostok Europe

Stwórz swój wymarzony zegarek z Vostok Europe!

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

20 maja 2022

Vostok Europe to litewska firma z prawie 20-letnią tradycją. Wyjątkowy styl oraz duża funkcjonalność każdego z modeli oraz pomysł na prezentację marki spodobał się wielu klientom na całym świecie. W tym roku po raz kolejny Vostok pragnie stworzyć wyjątkowy model VEareONE, który konstruowany jest wspólnie z miłośnikami marki. Chcesz być częścią etapu konstrukcyjnego? Dowiedź się, jak głosować w tym roku!

Nowatorstwo konstrukcji zegarków Vostok Europe VEareONE

Vostok Europe jako pierwsza marka stworzyła specjalną edycję swoich zegarków, które konstruowane są wspólnie z klientami. Chciałbyś wziąć udział w przygotowaniu wyjątkowego zegarka Vostok Europe? Oto kilka wskazówek, jak to zrobić! Wejdź na oficjalną stronę marki Vostok Europe na Facebooku i wybierz poszczególne elementy zegarka. Jeszcze w maju będziemy mogli wybrać kopertę oraz jej materiał lub powłokę. To dopiero początek. Czerwcowe głosowania skupiać się będą nad wyborem mechanizmu zegarka, jego tarczą i prezentację układu funkcji tego modelu. Potem pozostaje nam czekać aż marka przeanalizuje wszystkie części głosowania fanów, wybierze je i skompletuje jako jedno urządzenie. Ogłoszenie limitacji zegarka będzie miało miejsce 4 lipa i właśnie wtedy dojdzie do losowania dystrybutora o nadanie numerów seryjnych limitowanego zegarka wśród zarejestrowanych klientów. Wysyłka zegarków zaplanowana jest na listopad 2022 roku. Już nie możemy się doczekać, na jakie elementy konstrukcji postawią fani marki w tym roku!

Vostok Europe VEareONE harmonogram

Droga do popularności. Historia Vostok Europe

Marka Vostok stworzona była w 2003 roku przez połączenie dwóch firm - Vilnius Koliz i Chystopol Watch. Celem marki było stworzenie zegarków zachwycających swoją funkcjonalnością, ale jednocześnie niebanalnym designem. Już od początku funkcjonowania marki Vostok można mówić o jej dużym sukcesem. Już w pierwszym roku działalnością firma pojawiła się na najbardziej cenionych targach zegarków Baselworld. Krokiem milowym Vostoka było nawiązanie współpracy ze szwajcarską firmą Mb-microtec, znanej z produkcji pałeczek trytowych. Dzięki nim zegarki Vostok wyposażone są w podświetlenie trytowe, które świeci niesłabnącym światłem 20 lat! Obecnie marka prowadzi dystrybucję zegarków w 30 krajach na całym świecie, z naciskiem na sprzedaż w Europie i Ameryce Północnej.

Kosmos i morze - inspiracje Vostok Europe

Cechą charakterystyczną zegarków Vostok Europe jest tworzenie nazw serii od najważniejszych elementów historii i kultury Europy. Nie brakuje na przykład morskich nawiązań. Vostok Europe Anchar inspirowany jest najszybszym okrętem podwodnym lat 60. To jednak nie wszystko, ponieważ kosmos to jedno z natchnień marki. Seria N1 Rocket nawiązuje do rakiety kosmicznej, a Europe Energia do wyrzutni kosmicznej. Kolekcja Lunokhod nawiązuje do łazików, które wylądowały Księżyc i eksplorowały je przez długi czas. Vostok Europe VEareONE 2022 to limitowany zegarek właśnie z serii Lunokhod. Solidna budowa, wysoka wodoszczelność i niezawodność mechanizmu mamy więc gwarantowane!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.