Zaawansowany zegarek multisensoryczny dla fanów outdooru. Polar prezentuje Grit X2 Pro

Polar

Zaawansowany zegarek multisensoryczny dla fanów outdooru. Polar prezentuje Grit X2 Pro

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

09 kwietnia 2024

Marka Polar, która od niemal 50 lat działa w dziedzinie sportowych technologii zaprezentowała kolejną generację swojego wytrzymałego i niezwykle wydajnego, outdoorowego zegarka sportowego. Polar Grit X2 Pro posiada dotykowy ekran AMOLED chroniony szkłem szafirowym, kopertę ze stali nierdzewnej, dwuzakresowy GPS i najnowszą generację technologii biosensorycznych Polar Elixir ™.

 
 

Mapy offline, monitorowanie regeneracji, funkcje treningowe i koperta z tytanu w Polar Grit X2 Pro

Zegarki Polar Grit X2 Pro oferują zaawansowane funkcje nawigacyjne z mapami offline oraz wszystkie funkcje treningowe i narzędzia do monitorowania regeneracji i snu. Model dostępny jest też w wersji Titan, który charakteryzuje się lżejszą kopertą wykonaną z wytrzymałego tytanu lotniczego. Edycja Titan jet także wyposażona w dodatkowy skórzany pasek z antybakteryjną, korkową wyściółką zapewniającą najwyższy komfort. Nowe modele Polar Grit X2 Pro powstały zgodnie z najnowszymi normami militarnymi 810H, co znaczny, że funkcjonować będą nawet w najbardziej wymagających warunkach, takich jak duża wysokość n.p.m., niskie ciśnienie, a także ekspozycja na wysokie i niskie temperatury, zanurzenie, korozję i inne niekorzystne czynniki.

 

 Polar Grit X2 Pro

 

Polar Grit X2 Pro — zaawansowane funkcje nawigacyjne

Precyzyjny, dwuzakresowy moduł GPS oraz na nowo zaprojektowana antena wzmacniająca sygnał gwarantują pewność w nawigacji. Ten funkcjonalny zegarek sportowy posiada też wbudowane mapy topograficzne, nową funkcję rysowania przebytej trasy, nawigację zakręt po zakręcie obsługiwaną przez komoot i synchronizację tras Strava. Model wyposażono w fabrycznie wgrane mapy Europy i Ameryki Północnej. Dla uzyskania najwyższej jakości map topograficznych, użytkownicy mogą pobrać jeszcze bardziej szczegółowe mapy z dodatkowymi regionami za darmo w Polar Flow.

 
Nauka, precyzja i wytrzymałość to wartości odzwierciedlające nasze zegarki Grit X Pro, które od dawna cieszą się popularnością wśród personelu wojskowego, strażaków i tych, którzy trenują w najbardziej wymagających warunkach. Tworząc Polar Grit X2 Pro przenieśliśmy tę precyzję, wytrzymałość i design na jeszcze wyższy poziom, oferując zaawansowane funkcje biosensoryczne i sportowe, aby umożliwić każdemu odkrywanie własnych możliwości i otaczającego świata z całkowitą siebie, w wyjątkowym stylu0.
Sander Werring, dyrektor generalny Polar Electro 
 

 Polar Grit X2 Pro z brązowym paskiem

 

Nowoczesny zegarek treningowy dla miłośników outdooru, czyli Polar Grit X2 Pro

Zegarek Polar Grit X2 Pro oferuje do 43 godziny pracy w trybie treningowym, do 140 godzin w trybie oszczędzania energii lub do 10 dni w trybie zegarka. Model posiada też wbudowaną latarkę oraz 32 GB pamięci do zapisywania danych treningowych, map i tras, których używać można w trybie offline. Polar Grit X2 Pro wprowadza również nowe funkcje, które świetnie sprawdzą się w outdoorze. Podczas biegów terenowych, wędrówek i przejażdżek można w czasie rzeczywistym monitorować swoją prędkość pionową, a także średnią prędkość wznoszenia w ciągu ostatnich 30 sekund (VAM) w różnych warunkach terenowych. Czujnik prędkości 3D oblicza rzeczywistą prędkość w trakcie poruszania się w górę i naprzód.

 

 Polar Grit X2 Pro lifestyle

 

Polar Grit X2 Pro — nowoczesny zegarek multisensoryczny

Zegarek wyposażono w 1,39 calowy ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości 326 ppi, który jest o 15% większy niż w poprzednich modelach z rodziny Grit X. Sercem Polar Grit X2 Pro jest Polar Elixir ™, czyli innowacyjna technologia multisensoryczna dostarczająca czwartą generację optycznego pomiaru tętna, dane EKG, poziom natlenienia krwi SpO2 oraz nocny monitoring temperatury skóry. Model dostarcza potwierdzonych naukowo, opartych na algorytmach spersonalizowanych wskazówek dotyczących treningu, snu, regeneracji i odżywiania.

 

 Polar Grit X2 Pro czarny

 

W sumie do sprzedaży trafiają cztery nowe modele Polar w dwóch wariantach kolorystycznych. Czarny Polar Grit X2 Pro Night Black 725882065120, szary Polar Grit X2 Pro Stone Gray 725882065137 oraz w wersji z tytanu Polar Grit X2 Pro Titan SET 725882065151 z dodatkowym skórzanym paskiem. W ofercie dostępny jest też Polar Grit X2 Pro Nigfht Black SET 725882065144 z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H10.

 

Zegarek Polar Grit X2 Pro


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.