Chcesz zobaczyć, jak ten zegarekwygląda na twojej ręce?

Watch's visualization

Przymierz zegarek

Watch's visualization
Ręka:
Obwód nadgarstka (cm): Zobacz jak mierzyć »
Zobacz jak mierzyć »
Szerokość koperty 47 mm
Szerokość paska 22 mm

010-02158-23 Zegarek męski Garmin Fenix 6 Pro Sapphire Garmin Fenix 6 Pro Sapphire

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy będzie dostępny?
Podaj swój adres email:
i otrzymaj maila, gdy będzie dostępny
Gwarancja dostawy na Święta
Darmowy zwrot aż do 100 dni Wydłużamy możliwość darmowego zwrotu produktu nawet do 100 dni bez konieczności podania przyczyny! Sprawdź szczegóły w zakładce Darmowy zwrot do 100 dni!
Dedykacja na metalowej wizytówce za darmo Możesz dołączyć do zamówienia darmową, spersonalizowaną wizytówkę z grawerunkiem o dowolnej treści. Dowiedz się więcej na stronie Grawerowanie
Dopasowanie bransolety (9,00 zł) Ten produkt możesz dopasować do swojego nadgarstka. Skrócimy bransoletę do podanego przez Ciebie rozmiaru. Sprawdź szczegóły usługi w zakładce Dopasowanie bransolety
Pakowanie na prezent Ten produkt możemy zapakować w eleganckie pudełko na prezent. Sprawdź dostępne opcje i warunki usługi w zakładce Pakowanie na prezent

Opis Garmin 010-02158-23

Garmin Fenix 6 Pro Sapphire 010-02158-23 to sportowy smartwatch, idealny dla miłośników aktywnego stylu życia. Jego kopertę wykonano ze srebrnego tytanu i zawieszono na takiej samej bransolecie. Okrągły kolorowy wyświetlacz został przykryty szkłem szafirowym. Model wyposażono w liczne funkcje, m.in. wgrane mapy narciarskie do 2000 kurortów na całym świecie, funkcja Dynamic Pacepro™, pomiary wydajności biegania i jazdy rowerem, animowane treningi, rozpoznawanie narciarstwa backcountry, funkcja climbpro, płatności zbliżeniowe, szczegółowa nawigacja i wiele innych. Produkt działa do 14 dni w trybie zegarka, do 36 godzin w trybie GPS, do 10 godzin w trybie GPS z muzyką. 100 metrów wodoszczelności zapewnia ochronę produktu na ochlapanie, deszcz lub śnieg, prysznic oraz zabezpiecza go podczas pływania, skoków do wody, nurkowania z rurką, sportów wodnych o dużej prędkości. Urządzenie działa do 14 dni w trybie zegarka, do 36 godzin w trybie GPS i do 10 godzin w trybie GPS z muzyką. Gwarancja producenta liczy 2 lata. Do zestawu dołączono ciemnopomarańczowy pasek z silikonu.

Tarcze

Prognoza pogody
Prognoza pogody

Model został wyposażony w funkcję prognozę pogody, która obejmuje także godziny wschodu i zachodu słońca. Ponadto ma on wbudowany kompas pozwalający łatwo wyznaczyć kierunek. Urządzenie umożliwia bieżące śledzenie warunków na szlaku.

Technologia PacePro
Technologia PacePro

Opracowana przez markę funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu, co jest możliwe dzięki wskazówkom nawigacyjnym. Są one dostosowane do kąta nachylenia terenu i powstają w oparciu o zmiany wysokości i osobiste preferencje tempa.

Dynamika biegu
Dynamika biegu

Urządzenie zbiera dane podczas treningów, by wykonać pomiary biegowe i fizjologiczne. Na ich podstawie wyświetla statystyki i wysyła sugestie. Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować poziom swojej formy i czynić postępy.

Mapy topograficzne i narciarskie
Mapy topograficzne i narciarskie

Urządzenie ma fabrycznie załadowane mapy topograficzne, które pozwalają wyznaczać trasy nowych przygód. Masz dostęp do nazw biegów i oceny trudności szlaków dla 2000 ośrodków narciarskich znajdujących się na całym świecie.

Tryb oszczędzania baterii
Tryb oszczędzania baterii

Urządzenie ma wbudowaną baterię litową, która umożliwia pracę w trybie zegarka, w trybie GPS lub w trybie oszczędzania baterii. Za pomocą tego ostatniego możesz, wyłączając wybrane funkcjonalności, przedłużyć czas pracy modelu.

Funkcje surfingowe
Funkcje surfingowe

Urządzenie współpracuje z aplikacją Surfline Sessions™, która tworzy zapis wideo każdej fali, po której surfujesz przed kamerą Surfline®, dzięki czemu możesz później obejrzeć film i sprawdzić, jak Ci szło. Sprawdź, ile fal udało Ci się złapać.

Funkcje

Statystyki zdrowia

Dzięki śledzeniu statystyk zdrowia możesz na bieżąco obserwować, co dzieje się w Twoim organizmie. Obejmują one m.in. poziom tętna, stresu czy jakość oddechu.

PacePro

Funkcja PacePro zapewnia praktyczne wskazówki dotyczące tempa w trakcie całej aktywności. Powstają one w oparciu o zmiany wysokości i osobiste preferencje. Pomagają zaplanować optymalne tempo podczas treningu i osiągnąć maksymalną wydajność.

Mapy TopoActive Europe

Mapy TopoActive Europe są szczególnie przydatne podczas wędrówek terenowych lub rekreacyjnych z punktów odniesienia zlokalizowanych w 47 krajach Europy. Są one pobierane z tworzonej przez społeczność bazy danych OpenStreetMap.

Wbudowane mapy

Kolorowe mapy wbudowane w urządzenie przydadzą się podczas codziennego biegu, pieszej wędrówki czy spaceru po nieznanym mieście. Dzięki nim nie zgubisz się, pozostając na właściwej drodze.

Zapisz muzykę na zegarku

Pamięć zegarka pozwala na zapisywanie utworów bezpośrednio na urządzeniu. Możesz pobierać piosenki i listy odtwarzania z konta Spotify®, Deezer lub Amazon Music. Dzięki temu muzyka będzie odtwarzana nawet wtedy, gdy nie masz przy sobie telefonu.

Długi czas pracy baterii

Model został wyposażony w pojemną baterię, która zapewnia mu długi czas działania.

Solarny smartwatch wielofunkcyjny - Garmin Fenix 6 Pro Sapphire

Smartwatch Garmin Fenix 6 Pro Sapphire 010-02158-23 to idealny wybór dla każdego, kto dba o swoje zdrowie i prowadzi aktywny tryb życia. Model ten stanowi połączenie srebrnej tytanowej koperty z taką samą bransoletą. Okrągły wyświetlacz urządzenia zabezpieczono sprawdzonym szkłem szafirowym.Produkt wzbogacono w takie udogodnienia, jak wgrane mapy narciarskie z 2000 kurortów na całym świecie, funkcja Dynamic Pacepro™, pomiary wydajności, animowane treningi, funkcje golfowe, rowerowe, biegowe i pływackie, rozpoznawanie narciarstwa backcountry, funkcja climbpro, płatności zbliżeniowe, szczegółowa nawigacja i wiele innych. Czas działania baterii wynosi do 14 dni w trybie zegarka, do 36 godzin w trybie GPS oraz do 10 godzin w trybie GPS z muzyką. 10 ATM wodoszczelności gwarantuje ochronę zegarka przed zachlapaniem podczas mycia rąk, deszczem, śniegiem i podczas brania prysznica oraz zabezpiecza go w trakcie pływania, skoków do wody, nurkowania z rurką i uprawiania sportów wodnych o dużej prędkości. Urządzenie działa do 14 dni w trybie zegarka, do 36 godzin w trybie GPS i do 10 godzin w trybie GPS z muzyką. Gwarancja producenta liczy 2 lata. Do zestawu dołączono ciemnopomarańczowy pasek z silikonu.

Zegarki sportowe Garmin

zegarki-garmin-logo

Garmin - najlepsze zegarki dla sportowców od 1989 r.

Istniejący na rynku od 1989 r. Garmin to amerykańska marka specjalizująca się w technologii GPS dla branż sportowej, motoryzacyjnej, lotniczej, morskiej oraz outdoorowej. Z myślą o sportowcach Garmin produkuje zegarki przeznaczone do takich aktywności, jak bieganie, sporty wodne, jazda na rowerze, a nawet golf. Wszystkie z nich są wyposażone w nadgarstkowy pomiar tętna oraz czujniki GPS, pozwalające na precyzyjne wskazanie lokalizacji, pomiar odległości oraz intensywności wysiłku noszącego. Wraz z biegiem lat Garmin wciąż rozwija technologie, w które wyposaża swoje urządzenia - najnowszym osiągnięciem marki jest integracja zegarków Garmin z platformą Spotify, co nastąpiło w październiku 2018 r.

Zegarek Garmin Fenix 6 Pro Sapphire

Stylowy wygląd i materiały najwyższej jakości

Na budowę smartwatcha Garmin Fenix 6 Pro Sapphire 010-02158-23 składają się:

 • Koperta wykonana z tytanu w kolorze srebrnym.
 • Srebrna tytanowa bransoleta.
 • Kolorowy, transreflektywny wyświetlacz przykryty szkiełkiem szafirowym.
 • Dołączony dodatkowo do zestawu wymienny pasek z silikonu w kolorze pomarańczowym.
Zegarek Garmin Fenix 6 Pro Sapphire

Funkcje ogólne

Do ogólnych funkcji smartwatcha Garmin Fenix 6 Pro Sapphire 010-02158-23 należą:

 • Synchronizacja czasu przez GPS, automatyczny czas letni.
 • Budzik, minutnik, stoper, kalendarz.
 • Godziny wschodu i zachodu słońca, prognoza pogody.
 • Bluetooth® Smart, Wi-Fi® i ANT+®.
 • Możliwość wyświetlania informacji o powiadomieniach z telefonu.
 • Możliwość sterowania muzyką i odtwarzania jej z poziomu zegarka. Urządzenie pomieści do 2000 utworów.
 • Funkcje "znajdź mój telefon" oraz "znajdź mój zegarek".
 • Zgodność ze smartfonami Android i iPhone.
 • Pilot VIRB.
 • Aplikacje Garmin Connect Mobile oraz Connect IQ.
 • Płatności Garmin Pay.
 • Śledzenie poziomu nawodnienia.
Zegarek Garmin Fenix 6 Pro Sapphire

Czujniki wbudowane w smartwatch Garmin

W smartwatch Garmin Fenix 6 Pro Sapphire 010-02158-23 są wbudowane następujące czujniki:

 • GPS, GLONASS, Galileo.
 • Nadgarstkowy czujnik tętna Garmin Elevate - pozwala na nadgarstkowy pomiar tętna.
 • Wysokościomierz barometryczny.
 • Kompas.
 • Żyroskop.
 • Akcelerometr.
 • Termometr.
 • Pulsoksymetr.
Zegarek Garmin Fenix 6 Pro Sapphire

Rozbudowane funkcje sportowe

Model Garmin Fenix 6 Pro Sapphire 010-02158-23 to zegarek wyposażony w wiele funkcji sportowych:

 • Monitorowanie stanu zdrowia - pomiar poziomu tlenu we krwi, monitorowanie snu, stresu, nagarstkowy pomiar tętna, wiek sprawnościowy, śledzenie stresu, minutnik oddechu relaksacyjnego, cykl menstruacyjny.
 • Funkcje śledzenia aktywności - licznik kroków, pasek ruchu, cel automatyczny, spalone kalorie, piętra w górę, przebyty dystans, minuty intensywnej aktywności.
 • Tryb siłownia - trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, joga.
 • Funkcje biegowe - bieganie, bieg na bieżni, biegi przełajowe.
 • Funkcje szkolenia, planowania i analizy.
 • Funkcje dla zajęć na powietrzu - bieg przełajowy, bieg, piesza wędrówka, wspinaczka, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, SUP, wiosłowanie, pływanie kajakiem, Jumpmaster, działania taktyczne.
 • Funkcje rowerowe - jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triatlon.
 • Funkcje pływackie - pływanie w basenie, pływanie na otwartym akwenie, wykrywanie stylu.
 • Funkcje golfowe.

Wodoszczelność

Wodoszczelność urządzenia wynosi 100 metrów. Oznacza to, że zegarka można używać podczas pływania, skoków do wody, nurkowania z rurką i uprawiania sportów wodnych o dużej prędkości.

Gwarancja

Zegarek Garmin Fenix 6 Pro Sapphire 010-02158-23 objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Co jest w zestawie?

 • Oryginalne, firmowe opakowanie Garmin
 • Ciemnopomarańczowy pasek z silikonu
 • Instrukcja
 • Gwarancja - 2 lata
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych

Specyfikacja Garmin 010-02158-23

Techniczne

ŁącznośćBluetooth™, ANT+, Wi-Fi
Pamięć wewnętrzna32 GB
Technologieżyroskop, kompas, termometr temperatury zewnętrznej, wbudowane mapy
Wyświetlaczwielokolorowy
Rozmiar i rozdzielczość ekranu260x260 px 1.3"
Kształt wyświetlaczaokrągły
Bateriatryby oszczędzania baterii
Ładowaniekabel USB
Wydajność wg producentatryb zegarka: do 14 dni, tryb GPS: do 36 godzin, tryb GPS i muzyka: do 10 godzin, tryb oszczędzania baterii zegarka: do 48 dni

Funkcje

Powiadomieniapołączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie
Muzyka i multimediaodtwarzanie muzyki w zegarku, sterowanie muzyką z telefonu
GPSwbudowany, Galileo, GLONASS
Wibracje Nie
Płatności zbliżenioweGarmin Pay™
Funkcje pogodowePrognoza pogody, Temperatura zewnętrzna, Godziny wschodu i zachodu słońca
Funkcje dodatkoweBudzik, Minutnik, Znajdź telefon, Korekta czasu przez GPS, Nawigacja w zegarku, Blokada przycisków
Funkcje zdrowotnenadgarstkowy pomiar tętna, pulsoksymetr, monitorowanie snu, śledzenie poziomu stresu
Funkcje sportowekrokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, automatyczne liczenie powtórzeń, stoper, dziennik treningowy, tryby sportowe
Dyscyplinybieganie, rower, pływanie, fitness, siłownia, triathlon, wspinaczka

Podstawowe

Kolor tarczyWyświetlacz
SzkiełkoSzafirowe
Typ paskaTytanowy
Kolor paskaSrebrny
Szerokość Paska22.00 mm
Wodoszczelność100 metrów
Rodzaj kopertyTytan
Szerokość koperty47.00 mm
Grubość koperty14.70 mm
System operacyjnyAndroid OS, iOS
Aplikacja na telefonGarmin Connect™ Mobile
MarkaGarmin
Model010-02158-23
RodzajMęski
Gwarancja2 lata
EAN753759232849

Opinie o Garmin Fenix 6 Pro Sapphire 010-02158-23

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:

Negocjuj cenę

Znalazłeś w innym sklepie niższą cenę? Wypełnij poniższy formularz! Sprawdzimy, czy przesłana oferta dotyczy oryginalnego zegarka i pochodzi z autoryzowanego sklepu, a następnie prześlemy naszą propozycję.

Raty 0%

Raty 0% z PayU

15 rat x 285,93 zł

Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »

Raty 0% z Credit Agricole

6 rat x 714,83 zł

Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.

Planujesz kupić nowe meble, ale nie chcesz obciążać swojego portfela? Wygodne raty online bez wychodzenia z domu w Credit Agricole już od 300zł.


Dowiedz się więcej »