Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI MĘSKIE DANISH DESIGN

ZEGARKI MĘSKIE DANISH DESIGN

Zegarki produkowane przez duńską firmę Danish Design zostały stworzone dla tych, którzy szukają na rynku oryginalnych, przyciągających wzrok dodatków i chcą przy tym uniknąć przy tym zegarków przeładowanych ozdobami i niepraktycznych. Prezentowane w tej kategorii naszego sklepu zegarki męskie Danish Design czerpią z najlepszych tradycji skandynawskiego wzornictwa, które na całym świecie kojarzone jest z eleganckim minimalizmem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Firma Danish Design często korzysta z doświadczenia i kreatywności znanych projektantów. Głównym projektantem Danish Design jest absolwent prestiżowej uczeli Royal College of Arts w Londynie i laureatem wielu cenionych w branży nagród. To, jak wyglądają zegarki Danish Design z najnowszych kolekcji, jest zasługą jego oraz wielu innych obiecujących twórców zapraszanych przez firmę do współpracy.

 

Na ofertę zegarków męskich Danish Design w naszym sklepie składają się modele z trzech kolekcji: Modern Gmt, Modern Simple oraz Classic. Poszczególne modele różnią się od siebie detalami, jednak można wyodrębnić pewne ich wspólne cechy. Przede wszystkim wszystkie oferowane zegarki są utrzymane w uniwersalnej, ponadczasowej czerni, która świetnie komponuje się z każdym męskim strojem. We wszystkich zegarkach męskich Danish Design czas pokazywany jest na dużej, bardzo wyraźnej, oszczędnej w ozdoby i inne detale tarczy. Wskazówki oraz indeksy to najczęściej jedyny kolorowy akcent w całym zegarku. Odcienie wskazówek, indeksów oraz tarczy zostały dobrane tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalną widoczność, niezależnie od warunków. W przypadku modeli z kolekcji Modern Gmt i Modern Simple na tarczy umieszczone zostały dodatkowo datowniki, które wskazują dzień miesiąca.

 

Producenci zegarków męskich Danish Design zadbali o to, by spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Użyte do ich stworzenia materiały: stal szlachetna, szkło mineralna oraz specjalnie wyselekcjonowana skóra naturalna sprawiają, że każdy zegarek zachowuje swój wygląd i właściwości nawet po wielu latach od zakupu. To dowód na to, że zegarki duńskiej firmy to coś więcej niż tylko efektowny design – to w pełni funkcjonalne, praktyczne produkty, które ułatwiają codzienne życie.

Zegarki firmy Danish Design mają uniwersalne zastosowanie. Dzięki nowoczesnemu, oszczędnemu w formie stylowi będą pasowały nie tylko do eleganckich garniturów i koszul, ale również do bardziej niezobowiązujących strojów, które nosi się na co dzień. Zegarki z tej kategorii naszego sklepu na pewno spodobają się tym panom, którzy starają się być na bieżąco z trendami w modzie, a jednocześnie szukają produktów wysokiej jakości – takich, które będą niezawodnie służyły im przez lata. Zapraszamy naszych klientów do szczegółowego zapoznania się z ofertą zegarków Danish Design prezentowaną w naszym sklepie i bliższego poznania parametrów oraz wyróżników poszczególnych zegarków z różnych kolekcji. Wszystkie modele to towar pierwszego gatunku, nowy i oryginalny

6 Zegarków Męskie Danish Design z wysyłką w 24h ✓ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem ✓ Dostawa kurierem GRATIS - 6 zegarki ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Szerokość koperty [mm]
 - 
włącz filtr
 • Zegarek męski Danish Design Quartz IQ15Q1010 DANISH DESIGN Classic

  Normalna cena: 318,00 zł

  Specjalna cena: 530,00 zł

  oszczędzasz 212,00 zł (rabat 40%)
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Danish Design Quartz IQ13Q1118 DANISH DESIGN Quartz

  Normalna cena: 411,00 zł

  Specjalna cena: 685,00 zł

  oszczędzasz 274,00 zł (rabat 40%)
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Danish Design Quartz IQ13Q916 DANISH DESIGN Quartz

  Normalna cena: 453,00 zł

  Specjalna cena: 755,00 zł

  oszczędzasz 302,00 zł (rabat 40%)
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Danish Design Quartz IQ62Q1018 DANISH DESIGN Quartz

  Normalna cena: 453,00 zł

  Specjalna cena: 755,00 zł

  oszczędzasz 302,00 zł (rabat 40%)
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Danish Design Quartz IQ13Q1046 DANISH DESIGN Quartz

  Normalna cena: 366,00 zł

  Specjalna cena: 610,00 zł

  oszczędzasz 244,00 zł (rabat 40%)
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Danish Design Quartz IQ61Q956 DANISH DESIGN Quartz

  Normalna cena: 411,00 zł

  Specjalna cena: 685,00 zł

  oszczędzasz 274,00 zł (rabat 40%)
  Wysyłamy w ciągu 24h

6 produkt(ów)

na stronę