Kolorowo, wesoło, kreskówkowo wcale nie musi oznaczać czegoś dziecinnego - marka Doodle codziennie udowadnia, że można nosić się rysunkowo będąc dorosłą kobietą. Zegarki damskie Doodle wpisują się w nowoczesne trendy, które pozwalają na odsłonięcie swojego prawdziwego „Ja” i cieszenie się swoją osobowością każdego dnia.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Doodle

(3)

Popularność
 1. Świąteczny Black Week ★
  -68%
  Zegarek damski Doodle Graphics Mood Zegarek damski Doodle Graphics Mood
  Darmowa dostawa 24h
  229,00 zł 73,00 zł

  Doodle Graphics Mood DO35007

  Darmowa dostawa 24h
 2. Świąteczny Black Week ★
  -68%
  Zegarek damski Doodle American Mood Zegarek damski Doodle American Mood
  Darmowa dostawa 24h
  229,00 zł 73,00 zł

  Doodle American Mood DO35003

  Darmowa dostawa 24h
 3. Świąteczny Black Week ★
  -68%
  Zegarek damski Doodle American Mood Zegarek damski Doodle American Mood
  Darmowa dostawa 24h
  229,00 zł 73,00 zł

  Doodle American Mood DO35002

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Sklep Zegarownia to miejsce, w którym każda kobieta znajdzie dla siebie zegarek. Jeśli więc szukasz czegoś szalonego, odrobinę zwariowanego, nietuzinkowego i dającego pozytywne wibracje, zegarek damski Doodle na pewno ci się spodoba, a mnogość wzorów wręcz pozwala na radosne szaleństwo w wyborze.

Doodle - zegarki damskie a’la tatuaż

Doodle to nie tylko zegarek, to także element naszej osobowości. Kolekcja zegarków damskich tej włoskiej marki nastawiona jest na podkreślanie wewnętrznego dziecka, przy zachowaniu subtelnej kobiecości. Orientalny Budda, rybki Koi, tatuażowe wzory jaskółek, serc i natury - czegóż chcieć więcej? Każda kobieta znajdzie w zasobach marki Doodle coś dla siebie, dlatego nieważne czy nosisz się w stylu rockabilly, czy ukradkiem malujesz meksykańską kolorową czaszkę Santa Muerte na swoim notatniku, czy masz lat 10, 17, 30 czy 60 - zegarki damskie z zabawnymi rysunkami będą doskonale się z tobą komponować, a kolorowe wzory codziennie będą dodawać ci „good vibes” i pozwolą ci czuć się wyjątkowo i unikatowo.

Podkreślenie osobowości zegarkiem damskim Doodle

Jeśli nudzą cię zwykłe zegarki ze zwykłymi tarczami, nudnymi kolorami i tradycyjnym wyglądem, złap flow i zainteresuj się dużym wyborem nietuzinkowych zegarków damskich Doodle. Wesołe kolory, radosne motywy jaskółek, zieleni, meksykańskich czaszek, rybek, serduszek i różnych pozytywnych bazgrołów na pewno sprawią, że poczujesz wyjątkowe wibracje. Podaruj sobie lub bliskiej osobie odrobinę koloru, radości i pozytywnych uczuć kupując w Zegarownia.pl damski zegarek Doodle.