Nazwa Zinvo brzmi bardzo tajemniczo, ale zegarki tego producenta mówią za siebie. To młoda, niezwykle dynamicznie rozwijająca się marka, której pasja do supersamochodów sportowych jest widoczna już na pierwszy rzut oka.

czytaj dalej

Zegarki Zinvo

(2)

Popularność
 1. -40%
  Zegarek męski Zinvo Blade Zegarek męski Zinvo Blade
  Darmowa dostawa 24H
  2 500,00 zł 1 500,00 zł

  Zinvo Blade blade titan

  Darmowa dostawa 24H
 2. -40%
  Zegarek męski Zinvo Blade Zegarek męski Zinvo Blade
  Darmowa dostawa 24H
  1 450,00 zł 870,00 zł

  Zinvo Blade BLADE STINGER

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Producent Zinvo mówi, że najważniejszą dla niego misją jest dostarczanie klientom najlepszych zegarków w najlepszej cenie oraz idealna opieka nad klientem. Pracownicy pracują w oparciu o ideę american dream (amerykańskiego snu), chcąc podarować jej namiastkę tym, którzy zechcą kupić ich modele.

Zegarki Zinvo - szczery zachwyt nad autami

Zinvo to nowatorska firma, która zrewolucjonizowała i zapoczątkowała nowy trend w aż 130 krajach na całym świecie. Co wyróżnia te zegarki na tle innych, dostępnych na rynku? Niesamowity wręcz design, zachwycający nowoczesnością i najlepszymi materiałami. Producent stara się, by zaciekawić odbiorcę swoimi produktami, a robi to poprzez nie tylko najlepszą jakość, ale także stawia na świetny wygląd.

Nie tylko panowie mogą cieszyć się zegarkami tej marki - również panie znajdą dla siebie piękne modele o ciekawej stylistyce, tym samym ciesząc się zegarkami świetnej jakości. Praktyka czyni mistrza, a tę marka Zinvo opracowała już nieomal do perfekcji.

Zinvo - co w kolekcjach piszczy?

Panowie w marce Zinvo znajdą dla siebie dwie kolekcje - Blade oraz Chrono. Pierwsza wydaje się być najbardziej odważna i nowatorska, patrząc na tarczę, którą ozdobiono niezwykłym motywem ostrzy (ang. blade znaczy „ostrze”), kojarzących się nieco z wzorem alufelgi ze świetnego auta lub kręcącego się ostrza shurikena lecącego w powietrzu. Seria Chrono zaś reprezentuje wizualnie układ niemal żywcem zdjęty z kokpitu auta wyścigowego. Panie swój wymarzony zegarek odnajdą w kolekcji Blade, w której tarcza ozdobiona jest również motywem ostrza, ale kojarzącego się z przepięknym rozkwitającym kwiatem. Ponadto modele są w jaśniejszych kolorach, a także drobniejsze i wdzięczniejsze do kobiecego nadgarstka.

Sklep z zegarkami Zinvo w Warszawie

Zinvo to marka wciąż rozwijająca swoje skrzydła i możliwości na rynku zegarków, trafiająca w gusta osób o odważnym podejściu do życia, ceniących sobie nowoczesność i najwyższej jakości materiały - od mechanizmu począwszy, skończywszy na ostatnich detalach modelu. W Zegarownia.pl znajdziesz zarówno męskie, jak i damskie zegarki Zinvo - już dzisiaj zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz dla siebie model idealny.

Oficjalny Sprzedawca Zinvo - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie zegarki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W Zegarowni znajdziesz szeroki wybór zegarków Zinvo dostępnych zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Szybka wysyłka gwarantowana!