Jakie zegarki noszą polskie gwiazdy?

Rozmaitości

Jakie zegarki noszą polskie gwiazdy?

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

01 września 2023

Z pewnością nie raz przeglądając media społecznościowe różnych gwiazd zauważyliście, że mają oni na nadgarstku zegarek. Nic dziwnego, że polscy celebryci stawiają na tego typu dodatki, gdyż dodają one nieraz elegancji, podkreślają urok i osobowość, a przy tym są niezwykle praktyczne. Z pewnością też zastawialiście, jakie zegarki najczęściej wybierają polskie gwiazdy!

 

Zegarek jako idealny dodatek do wielu stylizacji

Zegarki są uważane za perfekcyjny dodatek, z wielu względów. Przede wszystkim przez ich dbałe i niezwykle estetyczne projektowanie. Dostępne są w różnorodnych stylach od klasycznych i ponadczasowych po wyrafinowane i nowoczesne. Odpowiedni wybór zegarka jest osobistym akcentem, który podkreśla osobowość. Ten z pozoru niewielki dodatek, zdecydowanie wpływa na ogólną prezentację. Nawet prosty strój, dzięki zegarkowi może wydawać się bardziej elegancki i dopracowany. Oprócz długiej historii i tradycji zegarek może być także symbolem przynależenia do odpowiedniej grupy społecznej, czy nadawać statut.

 

Natalia Siwiec Adriatica

 

Zegarki wybierane przez polskich celebrytów

Z pewnością nie raz zastanawialiście się jakie zegarki wybierają polscy celebryci. Czy stawiają oni bardziej na luksusowe, wyrafinowane modele, czy może sportowe? Przekonajcie się!

 

Mateusz Damięcki i klasyka od marki Atlantic

Mateusz Damięcki, polski, ceniony aktor postawił na markę Atlantic. Możemy zauważyć go z klasyką, jaką jest Atlantic Seacrest. Model składa się z okrągłej, srebrnej koperty, jasnej tarczy oraz idealnie dopasowanego do całości, brązowego paska. Ten minimalistyczny dodatek to połączenie ponadczasowości, delikatnego zdobnictwa i ukłonu w stronę stylu vintage. Cyferblat został uzupełniony jedynie o niewielki datownik, co dodaje projektowi charakteru.

 

 

Sportowy styl, a może klasyka? Co wybiera Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska, reprezentantka Polski w karate, trenerka oraz żona znanego, światowej sławy piłkarza Roberta Lewandowskiego stawia na zmienny styl. Celebrytka jest także znana z prowadzenia swojej własnej marki Foods by Ann. W jej obszernej kolekcji znajdują się różne modele od Casio, ale nie tylko! Kobieta przez wzgląd na swoje zamiłowanie do sportu często także wybiera modele od Polar, między innymi model V800 w czarnym wydaniu, który dzięki swoim funkcjom sprosta wymaganiom profesjonalistów.

 

 

Bogusław Linda i jego współpraca z marką Epos

Niezwykle doceniany polski aktor Bogusław Linda postawił na Epos. Nic dziwnego, że jego wybór padł właśnie na tę manufakturę, gdyż jest ona ucieleśnieniem niezwykłej historii szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Warto także podkreślić, że celebryta od 2016 roku jest ambasadorem tej marki. Szczególne wrażenie robią modele, które posiadają skeletonową tarczę, spodobają się one przede wszystkim miłośnikom wysokiej klasy rzemiosła i sztuki zegarmistrzowskiej.

 

 

Zegarki wybierane przez celebrytów światowej sławy

Piosenkarz i światowej klasy celebryta Kanye West także lubi wyróżniać się zegarkami z wysokiej półki. Oprócz eleganckich, prestiżowych marek, jakie wybiera, jakiś czas temu na jego nadgarstku zauważono sportowy model G-Shock w białym kolorze. Jennifer Lopez lubi się wyróżniać i błyszczeć. Nic dziwnego, że na jej ręce zauważyliśmy niezwykle zjawiskowy zegarek od Guess Lady Fortier. Ten barwny model uzupełniono o kryształki, co rewelacyjnie podkreśla osobowość gwiazdy. Amerykański aktor i scenarzysta George Clooney od lat jest ambasadorem marki Omega. To właśnie od tej firmy zegarki możemy zobaczyć na nadgarstku artysty. Artysta został zauważony z niezwykle wyjątkowym modelem Aqua Terra, którego design został zainspirowany konstrukcją żaglówek. Całość podkreśla tarcza zbudowana z desek takich, jakie widujemy na jachtach.

 

 

Bądź jak gwiazda i postaw na zegarek!

Gwiazdy uwielbiają dodatki w formie zegarków. Nic dziwnego, gdyż dodają one stylu każdej, nawet prostej stylizacji. Dzięki zegarkowi możesz wyrazić siebie, swoją osobowość, a przy tym mieć praktyczny dodatek każdego dnia przy sobie. Niezależnie od tego, czy wolisz klimat sportowy, czy bardziej elegancki u nas wybierzesz model odpowiedni do swoich wymagań. Sprawdź szeroką ofertę smartwatchy, zegarków damskich i zegarków męskich dostępnych w naszych stacjonarnych sklepach w Warszawie oraz online.


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.