Nowe zegarki Traser P99 Q Tactical

Traser

Nowe zegarki Traser P99 Q Tactical

Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.

10 stycznia 2023

Solidna koperta Double Case w niezwykle lekkiej odsłonie, precyzyjny mechanizm gotowy na wieloletnią pracę i niezastąpione podświetlenie trytem to tylko namiastka tego, co oferuje nowa kolekcja zegarków taktycznych Traser P99 Q Tactical. Traser to zegarki wybierane przez wojskowych, mundurowych i jedne z niewielu, które mogą nabyć także cywile. Odkryj jakość wojskowego ekwipunku z najnowszą serią Traser.

Dla kogo zegarki Traser?

Szwajcarska firma Traser specjalizuje się w produkcji specjalistycznych zegarków taktycznych, wybieranych przez użytkowników służb mundurowych, fanów outdooru i militariów. Szczególnym osiągnięciem firmy Traser jest fakt, że dostarcza ona zegarki na specjalne zamówienie wojska, a urządzenia te to bezkompromisowy produkt, który sprawdza się w najtrudniejszych warunkach. Najnowszą serię Traser P99 Q Tactical cechuje solidna konstrukcja, niezwykle lekka waga, doskonała precyzja i funkcjonalność dostarczająca żołnierzowi to, co w terenie jest najważniejsze. Zegarki znalazły swoje grono zwolenników również wśród osób związanych z survivalem i bushcraftem

 

Traser Naval

 

Double Case – dwuwarstwowy system kopert

Czego użytkownicy Traser mogą spodziewać się po nowej kolekcji P99 Q Tactical? Przede wszystkim jeszcze wytrzymalszej koperty, gotowej na zadania specjalne w kurzu, błocie, brudzie, niskich temperaturach i wszelkich ekstremalnych warunkach. Ekstremalna wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne zapewnia opracowana przez traser® to zasługa Double Case. Jest to dwuwarstwowa koperta o strukturze: stal szlachetna + pancerz CFRP chroniący kopertę i bezel. Wspomniany kompozyt to polimer zbrojony włóknem węglowym o solidnych właściwościach:

  • Odporny na wysokie temperatury, jego struktura ugina się przy temperaturze 2000 stopni Celsjusza
  • Poprawia odporność zegarka na działanie pól magnetycznych
  • Jest ultralekki i w znacznym stopniu redukuje wagę zegarka
  • Bardzo wytrzymały na wstrząsy i uderzenia
  • Jest antyalergiczny
  • Nie przewodzi elektryczności

Jeśli dodamy do tego twarde szkło szafirowe, otrzymujemy wysoce odporny na uszkodzenia zegarek taktyczny. Wewnętrzny antyrefleks pomoże odczytać tarczę, niezależnie od natężenia światła. Sam fakt, że jest po wewnętrznej stronie szkła, daje gwarancję trwałości, a otarcia czy samo czyszczenie zegarka Traser nie spowoduje jego ścierania.

 

Zegarki Traser P99 Q Tactical

 

Imponująca wodoszczelność do zadań specjalnych

Zakręcany dekiel i dokręcana na gwint, karbonowa koronka odpowiadają za wysoką wodoszczelność zegarka. Oceniona na 20 ATM klasa wodoszczelności pozwala na swobodne użytkowanie zegarka Traser w długotrwałym kontakcie z wodą. Użytkowość jest w pełni adekwatna do funkcjonalności. Użytkownicy P99 Q Tactical mogą skorzystać z obustronnie obrotowego bezela ze skalą nurkową. Łatwy chwyt i operowanie ułatwia jego ergonomiczny kształt, a dokładnie wypustki. W punkcie zero na ruchomym bezelu naniesiono dwie rurki trytu dla łatwiejszego odczytu w głębinach.

 

Zegarek Traser P99 Q Tactical

 

Niezawodna technologia trigalight® – czytelność niezależnie od warunków

Ciężkie warunki operacji wojskowych i mrok nie ograniczą użyteczności zegarka Traser P99 Q Tactical, tak jak inne kolekcje Traser wyposażono w podświetlenie trigalight®, czyli rurki wypełnione gazem trytowym H3. Technologia znana jest ze swojej niezawodności – nie wymaga ładowania i świeci nieprzerywalne przez około 25 lat. Trigalight® umieszczono na strategicznych miejscach zegarka – na wskazówkach i w miejscu indeksów. Wiązka światła widoczna jest tylko z odległości 3-4 metrów, co zapewnia bezpieczeństwo żołnierzom podczas operacji wojskowych. Z kolei uszczelkę szkła pokryto masą luminescencyjną, oddającą łagodne, zielone światło po ówczesnym wystawieniu zegarka na światło słoneczne lub sztuczne.

 

Zegarek Traser podświetlenie

 

Funkcjonalny mechanizm Swiss Made z długożywotną baterią

W zegarkach taktycznych nie ma miejsca na błędy i niedociągnięcia. Ich konstrukcja, precyzja, komfort użytkowania muszą działać na 100% niezależnie od warunków. Dlatego też tak ważny jest wybór mechanizmu, który będzie napędzał zegarek. Seria Traser P99 Q Tactical to kolekcja zegarków kwarcowych ze szwajcarskim mechanizmem Ronda 517 o imponującej baterii, działającej nawet do 45 miesięcy. Wśród funkcji kalibru znajdują się: odczyt godzin, minut i sekund, wskaźnik 24-godzinny i datownik day-date, dostępny w języku angielskim i niemieckim (przestawienie możliwe za pomocą koronki). Ten szwajcarski mechanizm posiada także funkcję EOL, czyli wskaźnik wyczerpania baterii. Dokładność chodu Ronda 517 to -10/+20 sekund na miesiąc.

 

Zegarek męski Traser P99 Q Tactical

 

Wybierz swój Traser P99 Q Tactical – warianty kolekcji

W ofercie pojawiło się 6 modeli Traser P99 Q Tactical – do wyboru użytkownika są warianty kolorystyczne i wykonanie. Kolekcja utrzymana jest w niebieskiej, czarnej i zielonej kolorystyce. Klient w zależności od potrzeb może wybrać zegarek z materiałowym paskiem NATO lub model mocowany za pomocą gumowego paska. Obie opcje w pełni sprawdzą się podczas outdooru, będą dobrze trzymać się nadgarstka i co najważniejsze, spełniać zadanie zegarka taktycznego.

 

Zegarek męski Traser P99 Q Tactical Blue

 

Zegarki Traser dostępne w sklepie Zegarownia

Wiesz już jak wykorzystasz zegarek Traser P99 Q Tactical? Jeżeli tak, zachęcamy do zakupów – posiadamy wszystkie warianty najnowszej serii Traser. Każdy z nich posiada 4-letnią gwarancję (na terenie Polski), 2-letnią międzynarodową gwarancję, a także 10-letnią na podświetlenie trigalight®. W ofercie znajdziesz również inne linie szwajcarskiego producenta oraz liczne zegarki wojskowe od renomowanych marek.


Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.