Vostok Europe Marcin Tybura "Tybur" 2023. Premiera kolejnej limitacji w linii Atomic Age

Vostok Europe

Vostok Europe Marcin Tybura "Tybur" 2023. Premiera kolejnej limitacji w linii Atomic Age

Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.

09 października 2023

Tegoroczna premiera linii Atomic Age stała się podstawą do stworzenia kolejnej emocjonującej współpracy między Vostok Europe a ambasadorem marki, zawodnikiem MMA i UFC Marcinem Tyburą. Mocno limitowany, oferowany jedynie w polskiej dystrybucji zegarek dopasowany został do walk w oktagonie. Odkryj nowość z funkcją fight timer.

 
 

Ambasador marki Marcin Tybura. Światowy sukces polskiego zawodnika

Wśród ambasadorów Vostok Europe ważną pozycję zajmuje polski zawodnik MMA Marcin Tybura. Po sukcesie zegarka Vostok Europe  6S21-225A436-1, litewska marka zdecydowała się na kolejną edycję. Owocem współpracy jest premiera nowego modelu z kolekcji Atomic Age. Marcin Tybura ma na swoim koncie złote medale zdobywane w krajowych turniejach oraz nominację do M1 Global. W 2013 roku zdobył złoto w turnieju M-1 Grand Prix, a w latach 2014-2015 był mistrzem wagi ciężkiej M-1 Global. Od 2015 roku związany z Ultimate Fighting Championship. W swojej karierze pokonał byłego mistrza wagi ciężkiej Andreja Arlouskiego. Wśród sukcesów wymienimy również wygrane z gwiazdami: Benem Rothwellem, Stefanem Struve czy Gregiem Hardy.

 
Marcin Tybura ambasador Vostok Europe
 

Funkcje nowego Vostok Europe i nowość — Fight timer

Tegoroczna edycja Vostok Europe Marcin "Tybur" Tybura VK64-640C470 to nie tylko wartość kolekcjonerka, to przede wszystkim solidny sprzęt, który naprawdę został dostosowany do walk MMA. Nowością jest timer walki FIGHT TIMER, czyli chronograf ze skalą 5 rund, każda po 5 minut + 4 jednominutowe przerwy. Maksimum odliczania to 29 minut. Kompilacja mechanizmu TMI VK64 to również datownik, umieszczony w oknie nad godziną 6. Prawa sub-tarcza oferuje wskazanie czasu dobowego. Do podświetlenia tarczy wykorzystano niezawodny tryt Trigalight. Wodoszczelność zegarka Vostok Europe to 20 ATM / 200 m.

Kolekcja jest dostępna wyłącznie w Polsce i obejmuje jedynie 100 sztuk. Wyjątkową limitację znajdziesz w naszym sklepie. 
 
Tarcza zegarka Vostok Europe Tybur 2023 VK64-640C470
 

Niezniszczalny oktagon, czyli budowa zegarka Vostok Europe Marcin Tybura “Tybur”

Tegoroczna kolekcja Vostok Europe Atomic Age stała się bazą do stworzenia zegarka na cześć Tybury. Futurystyczna, ośmiokątna koperta (48 mm) przedstawia świetną obróbkę stali i doświadczenie w zakresie produkcji naprawdę solidnych zegarków. Pokryta została czarną powłoką PVD. Grubość samej koperty to aż 17 mm. Zegarek z pewnością przetrwa niejedną walkę. Dodatkowe zabezpieczenie wnętrza zapewnia grube i utwardzane chemicznie szkło mineralne K1. Wszystkie limitowane zegarki Vostok Europe Tybur 2023 zostały ręcznie złożone w litewskiej fabryce Vostok Europe. Dla ciekawych, w maju odwiedziliśmy siedzibę Vostok Europe, a relację znajdziesz w naszym wpisie Opowieści z Wilna – z wizytą w siedzibie marki Vostok Europe.

 
Zegarek Vostok Europe Tybur 2023 na ręku VK64-640C470
 

Ograniczona limitacja w polskim stylu. Odkryj detale zegarka Vostok Europe “Tybur” 2023

Zegarek Vostok Europe Marcin "Tybur" Tybura 2023 to całkowicie nowa odsłona dotychczasowej współpracy z zawodnikiem UFC. Poprzednia edycja bazowała na kolekcji Rocket N-1. Tym razem postawiono na prawdziwy polski akcent z detalem MMA. 

  • Biało-czerwony pasek z silikonu ze specjalnymi otworami wentylacyjnymi. 
  • Na tarczy nadrukowano siatkę oktagonu, która wyznacza granice pola walki — centralnej części tarczy zegarka. 
  • Kształt koperty w formie oktagonu, ściśle związany z linią Atomic Age.
  • Czerwone przyciski boczne i nity.
  • Głęboki relief “Niedźwiedzia Tybury”, wygrawerowany na deklu oraz na lewym boku koperty. 
  • Numer limitacji wygrawerowany na deklu.
  • Timer walki na lewej sub-tarczy zegarka.
 
Marcin Tybura z zestawem zegarka Vostok Europe VK64-640C470
 

Przymierz zegarki Vostok Europe

Ogromny sukces kolekcji Rocket N-1, Vostok Europe Anchar, czy Gaz 14 Limousine potwierdza zamiłowanie do tworzenia solidnych zegarków na męską rękę. Koniecznie sprawdź całą ofertę litewskiej marki, którą znajdziesz na naszej stronie. Oferujemy wygodne zwroty (100 dni), dzięki czemu możesz przemierzyć zegarki w swoim domu. Zapraszamy również do sklepów stacjonarnych w Warszawie, gdzie możesz od ręki przymierzyć zegarki Vostok Europe.


Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.