Czy warto zainwestować w drogi zegarek?

Porady

Czy warto zainwestować w drogi zegarek?

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

05 sierpnia 2022

Warto zacząć od tego, że inwestowanie z pewnością nie jest dla każdego. By rozpocząć swoją przygodę w inwestycjach i móc cieszyć się zyskami najpierw należy szczegółowo zapoznać się z tematem — w przypadku zegarków będzie to kilkusetletnia historia zegarmistrzostwa. Najważniejszy jest poziom naszej wiedzy, dobre wyczucie, ale także szczęście! Poszukujesz odpowiedzi na pytanie, czy warto zainwestować w drogi zegarek? Podpowiadamy jakie zegarki szczególnie warto kupić! 

 

Jak rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w drogie zegarki?

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji zapoznania się z historią zegarmistrzostwa, to jest najlepszy moment na zakup książek o tej tematyce. Studiowanie tego typu literatury pomoże Ci być bardziej obeznanym w świecie zegarków premium, czyniąc z Ciebie specjalistę, którego nie sposób zaskoczyć. Taka wiedza to fundament inwestycji w drogi zegarek — dzięki niej będziesz wiedział, w co warto zainwestować, a w co nie. 

 

Czy warto zainwestować w drogi zegarek

 

Jaki drogi zegarek wybrać? Podpowiadamy!

Jak możecie się już domyślać, nie każdy drogi zegarek w przyszłości przyniesie odpowiedni zysk. Jeśli to właśnie na nim wam zależy szczególnie, warto postawić na limitacje, które, jak sama nazwa mówi, powstają w określonym nakładzie i właśnie dzięki temu z biegiem czasu mogą zyskać na wartości. Przekonajcie się sami, na które modele warto zwrócić szczególną uwagę.

 

Niemiecka jakość i wieloletnia tradycja, czyli marka Junghans

Firma, która określa międzynarodowe standardy w zakresie zegarmistrzostwa, czyli znany wszystkim Junghans. Marka zdecydowanie warta uwagi i inwestycji. Tutaj jako propozycję zakupu przedstawiamy zegarek męski Junghans Meister Fein Automatic 18K Gold Limited Edition 27/9101.00 z wyjątkowej edycji limitowanej. Cena modelu na pierwszy rzut oka może wbić w fotel, jednak specjalistów nie powinna zaskoczyć. Produkt jest nie tylko wykonany z wyśmienitych jakościowo materiałów, ale także wyposażony w precyzyjny mechanizm.

 

Junghans Meister Fein Automatic 18K Gold Limited Edition 27/9101.00

 

Szwajcarska precyzja od manufaktury Epos

Twórcy Epos wierzą, że człowiek pracą swoich rąk jest w stanie stworzyć coś doskonałego. Lata doświadczenia doprowadziły markę do produkcji niezastąpionych zegarków, co do których dzisiaj nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Model Epos Oeuvre d'Art Verso 2 Skeleton Limited Edition 3435.313.20.25.25 powstał w nakładzie 999 sztuk. Wyjątkowa, skeletonowa tarcza z widocznym, starannie zdobionym mechanizmem nigdy nie przestanie Was zachwycać. Precyzja płynąca prosto ze szwajcarskiej doliny i solidne materiały to coś, na co warto postawić.

 

Epos Oeuvre d'Art Verso 2 Skeleton Limited Edition 3435.313.20.25.25

 

Fenomen jednej wskazówki, czyli znany wszystkim MeisterSinger

Tradycyjne wykonanie, precyzyjny mechanizm i oczywiście materiały z najwyższej półki. Zegarek męski MeisterSinger Astroscope Automatic Limited Edition S-AS918-SVSL018 stworzono dla prawdziwych kolekcjonerów i koneserów zegarmistrzostwa. Model jest dostępny jedynie w nakładzie 100 egzemplarzy. Ten dodatek premium to prawdziwa perełka wśród tysięcy dostępnych zegarków. Tarcza z jedną wskazówką to motyw przewodni MeisterSinger, któremu nie sposób się oprzeć. 

 

MeisterSinger Astroscope Automatic Limited Edition S-AS918-SVSL018

 

Japońska marka znana na całym świecie — niezastąpione Seiko

Tej manufaktury nikomu nie trzeba przedstawiać. Seiko cieszy się popularnością wśród najbardziej wymagających miłośników zegarmistrzostwa. Seiko Presage Craftsmanship Kanazawa Urushi Dial Limited Edition watch SPB295J1 to model z edycji limitowanej, który swoją stylistyką przenosi w czasie. Dodatek wyposażono w mechanizm automatyczny, który z pewnością nie zawiedzie swoją precyzją najbardziej wymagających. Wyjątkowość zegarka to także zasługa jedynego w swoim rodzaju numeru limitacji na deklu.

 

Seiko Presage Craftsmanship Kanazawa Urushi Dial Limited Edition watch SPB295J1

 

Nowatorskie rozwiązania i długoletnia historia, czyli marka Fortis

Fortis Aeromaster PC-7 Team Limited Edition F4040004 to prestiżowy zegarek z edycji limitowanej powstały w celu uczczenia 30. rocznicy powstania zespołu akrobacyjnego szwajcarskich sił powietrznych. Ten model Fortis przeszedł odpowiednie testy, był noszony i ulepszany przez najlepszych pilotów. Ten zegarek to nie tylko precyzja, ale także trwałość, jakość i udoskonalenie najmniejszego szczegółu po to, by spełniał najwyższe oczekiwania.

 

Fortis Aeromaster PC-7 Team Limited Edition F4040004

 

Drogi zegarek — czy warto?

Na koniec nasuwa nam się pytanie — warto, czy nie warto zainwestować w drogi zegarek? Zdecydowanie warto, jednak pamiętajcie, wiedza jest tu kluczowa! Przekonajcie się sami i zapoznajcie się z dokładniejszym opisem wymienionych modeli na naszej stronie Zegarownia.pl lub odwiedźcie jeden z naszych sklepów w Warszawie! Dzięki dokładnym opisom i szczegółowej wiedzy naszych sprzedawców dowiecie się o wszystkim, czego potrzebujecie do wybrania odpowiedniego, drogiego zegarka.


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.